Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu 4 Milyon TL'ye Lamborghini Satın Aldı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala burdamı bu konu..
    Hemen özetleyeyim:

Artılar:

+ Pist yaptırmış olması. Yeri ve motivasyonu konusunda soru işaretleri olsa da çok etkili bir eleştiri yok sanki.

Eksiler:

- Aşırı lüks araçlara misafir yabancı plaka kullanarak ciddi miktarda vergi kaçırıyor olması.

- Ciddi anlamda zenginken simit fotoğrafları eşliğinde "mütevazi hayat, hepimiz gibi yaşıyor" türü yalan haberler yaptırmış olması.

Geri kalanın çoğu laf salatası... Durum buyken yere göğe koyamayanları anlamak güç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    @FatihMet 2000 yilinda bundan daha rahat yaşıyorduk diyorsun 2000 de kaç yaşındaydın 6 mı 7 mi?

Bu adamın özgür iradesi ile cumhurbaşkanını sevmesi bu forumu rahatsız ediyor o yüzden bu adamın başarıları, efendiliği, (hatta burada yorum yapan insanların ortalamasından çok daha yüksek olan) karakteri herzaman aşağılanacaktır. Özgürlük derler derler ama kendi gibi düşünmeyenin özgürlüğü yoktur...

Adama yalaka demişler e be zekasız e be düşünme yetisi olmayan insan bi adamı sevmek desteklemek için yalaka mı olmak gerekiyor? Sen İslam düşmanı partileri seversin yeri gelir pkk destekçisi partileri seversin desteklersin propagandasını yaparsın yalakalık olmaz da bu adam özgür iradesiyle belli ki düşünce yapısını beğendiği bir Cumhurbaşkanının resmini gösterir bunun adı yalakalık olur... Vatansız it köpeklerin pkk bayrağı taşıyan adamların posterlerini taşıyan nice ünlülere peşkeş çekip sırtlarında taşımış bu kafadaki insanları alkışlarlar.
    İlla herkes sizin gibi düşünecek değil mi? Bu adam belli ki bu düşünce yapısında birisi, bu adam belli ki cumhurbaşkanini seviyor ve destekliyor , gönülden sevmeden sadece çıkar için desteklese Eyvallah yalaka diyin ama bu adamın hayatı belli düşünce tarzı belli ... Burada özgürlük diye kıçını yirtan adamlar bu konuda özgürlük düşmanı gibi konuşuyor. İlla sizin sevdiğiniz partiye oy verecek, illa herkes sizin sevdiğiniz motosikleti sevecek, sizin sevdiğiniz tarzda hayatı yaşayacak değil mi sadece sizin istediğiniz şeyler özgür tercih Havlayın devam.

Kuyruk acısı mı denir fesatlık hasetlik mi denir ne denir bu kadar başarılı karakterli efendi ülkesini milletini bayrağını seven adam gibi adama neler neler diyorlar... Oturduğu yerden yorum sıçmak bu olsa gerek. Zorla insanı kötü konuşturuyorsunuz cidden.
    bursalıali, fearlesboyy ve mustick bunu beğendiler.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Adam bir sürü genç sporcu yetiştiriyor destek oluyor. Sayesinde ülkede motor yarışları ilgi çekiyor. Sevilmesede saygıyı hak ediyor.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    kıcı kırık bır futbolcu 17 yaşındaki popcu saltanat sürerken sizin o lambolarınıza binerken laf etmeyenler edemeyenler sırf dünya görüşü sebebiyle mosiklet şampiyonu bir insanın taşa tutulması helede bunu motorcuların yapması üzücü.ama bu adamın görüşü farklı olsa idi şampanya patlatmaktan kaçmasa yarış dısında kolunda manken kızlarla gezse emın olun böyle paylaşımlar asla olmazdı

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    alırız kardeş sıkıntı yapma.
    zekeriyaimam ve Ekarademir bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar başarılı karakterli efendi ülkesini milletini bayrağını seven adam gibi adama neler neler diyorlar... Oturduğu yerden yorum sıçmak bu olsa gerek. Zorla insanı kötü konuşturuyorsunuz cidden.
    Bu kadar karakterli adam yalan haber yaptırıyor, ilginç.

Ve bu kadar ülkesini milletini seven adam vergi kaçırıyor, o da ilginç.

Bütün bunlar yazıldığı halde hâlâ görmezden gelebilenler ayrı bir ilginç.

Neden ülke olarak gittikçe daha da acınacak hale geldiğimiz hiç ilginç değil, gayet bariz ve net.
    zabuzaretta, mombohunter, Siyahi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @FatihMet 2000 yilinda bundan daha rahat yaşıyorduk diyorsun 2000 de kaç yaşındaydın 6 mı 7 mi?

Bu adamın özgür iradesi ile cumhurbaşkanını sevmesi bu forumu rahatsız ediyor o yüzden bu adamın başarıları, efendiliği, (hatta burada yorum yapan insanların ortalamasından çok daha yüksek olan) karakteri herzaman aşağılanacaktır. Özgürlük derler derler ama kendi gibi düşünmeyenin özgürlüğü yoktur...

Adama yalaka demişler e be zekasız e be düşünme yetisi olmayan insan bi adamı sevmek desteklemek için yalaka mı olmak gerekiyor? Sen İslam düşmanı partileri seversin yeri gelir pkk destekçisi partileri seversin desteklersin propagandasını yaparsın yalakalık olmaz da bu adam özgür iradesiyle belli ki düşünce yapısını beğendiği bir Cumhurbaşkanının resmini gösterir bunun adı yalakalık olur... Vatansız it köpeklerin pkk bayrağı taşıyan adamların posterlerini taşıyan nice ünlülere peşkeş çekip sırtlarında taşımış bu kafadaki insanları alkışlarlar.
    İlla herkes sizin gibi düşünecek değil mi? Bu adam belli ki bu düşünce yapısında birisi, bu adam belli ki cumhurbaşkanini seviyor ve destekliyor , gönülden sevmeden sadece çıkar için desteklese Eyvallah yalaka diyin ama bu adamın hayatı belli düşünce tarzı belli ... Burada özgürlük diye kıçını yirtan adamlar bu konuda özgürlük düşmanı gibi konuşuyor. İlla sizin sevdiğiniz partiye oy verecek, illa herkes sizin sevdiğiniz motosikleti sevecek, sizin sevdiğiniz tarzda hayatı yaşayacak değil mi sadece sizin istediğiniz şeyler özgür tercih Havlayın devam.

Kuyruk acısı mı denir fesatlık hasetlik mi denir ne denir bu kadar başarılı karakterli efendi ülkesini milletini bayrağını seven adam gibi adama neler neler diyorlar... Oturduğu yerden yorum sıçmak bu olsa gerek. Zorla insanı kötü konuşturuyorsunuz cidden.
    Ne kuyruk acısı? Ben 3 yasina kadar duzce misirlik koyunde buyudum. 6 ile 11 yas arasi istanbul buyukcekmecede yasadim. 3+1 denizgolu sitesinde luks dairede oturuyorduk ve rahat yasiyorduk. O zamanlar 89 model honda accord sahibi idik ve hayvansal vergiler odemiyorduk.

Simdi evet kuyruk acim var cunku 2080 lira maas ile gecinemiyorum.

Borc odeyemiyorum birikim yapamiyorum.

Manyak bir sekilde kuyruk acim var ve bir ise yaramaz insanlarin rahat yasamasi bana rahatsizlik veriyor.

Hemde dini imani olmayan insanlar kendileri.

Adamlar hain diyorum hain. Hainler varlik icinde yasiyorlar ve bundan sen rahatsiz olmuyormusun gercekten.

Birisi 200 milyara karisina canta alir oburu 100 milyara ozel hali diktirir biri 4. Trilyona araba alir peki ulke ne durumda? Aklinizi basiniza alin baska bir sey demiyorum.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam hırsızlık yapıp vergi kaçırıp lüks arabaya biniyor hala karakterden bahsediyorlar? Kendisinin çok hırsız bir karakteri var...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Sanırım yazı puntosu yeteri kadar büyük değil ondan göremiyorlar herhalde.

XX MA/Z XXX plakalar yalnızca Türkiye vatandaşı olmayanlara verilen VERGİSİZ bindikleri araçlardır. Bu araçları Türkiye vatandaşları ALAMAZ ve BİNEMEZ. Çifte vatandaşlar da ALAMAZ ve BİNEMEZ. SADECE TÜRKİYE VATANDAŞI OLMAYANLAR ALABİLİR VE BİNEBİLİR.

Bir Türkiye vatandaşı bu plakalı araçlardan birine herhangi bir şekilde sahip ve kullanıyor ise VERGİ KAÇIRIYOR demektir.
    fatih.met bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Fatihe 2000 yılını hatırlıyormusun demiş bir arkadaş.O net hatırlamıyorsa ben hatırlıyorum.Krizdenki 2002 yılında asgari ücretle 8 tane çeyrek alınabiliyordu.Bu gün şaha kalkmış egonomimiz ile 6 tane dahi alamıyoruz.Ne kadar ekmek ne kadar et aldığımızı yazıp ta örnekleri çoğaltmaya gerek yok.Net olan 2002 deki alım gücümüz yok.
    mombohunter, jimi_hendrix ve fatih.met bunu beğendiler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Fazıl Say ve Kenan Sofuoğlunun karşılaştırılmasının çok yakışıksız olduğunu belirtmek isterim ,
    yılbaşından önce bir firma fazıl saya bir cd hazırlatmış yahut olanı yılbaşı hediyelerinin içerisine eklemiş.
    belki diğerleri çok ilginizi çekmeyebilir ama KARA TOPRAK isimli eserini hem dinlemenizi hem de icrasını seyretmenizi tavsiye ederim. (1)

zira Fazıl Say yerine Reza Zarrap kullanılabilirdi,

ne de olsa o da ülkemizi dünyaya tanıttı,

işin açıkçası ne kenan sofuoğlu ne de aldığı lambo umurumda değil,
    haşmet elli kere yazmış ama yine belirtmekte fayda var,
    mesele elemanın malı mülkü değil,
    lanse ettiği fakir edebiyatı ile ters düşmesi,
    bu da kabul edilebilir zira kültürü bu tarz manipülasyonlar üzerine kurulu,
    ne de olsa hizmetkarımız da sarayda oturuyor (aylık gideri 21 milyon tl olan, oda sayısı henüz tarafımca bilinmeyen)

mesele zaten bu ikiyüzlülüğün kabul edilmesinin zorluğu,
    yoksa hazmı kuvvetli olanlar tarafında bir sorun yok.

sıradan bir motosiklet yarışçısının bu kadar "kahramanlaştırılması" komik geliyor,
    kenan memleketi tanıtmasa da olur,
    zira zerre kadar memleketi tanıtma amacı olmayanlar da bu kültür sayesinde ciddi maddi kazançlar sağlıyorlar,

fakirin zenginin malını savunduğu çok fazla ülke göremezsiniz.

mülkiyeti bu kadar ısrarlı savunan kapitalizm ile bu kadar uyum içerisinde olmaları da şaşırtıcı değil,
    kenan daha çok lambo alacak,

rica ederim fazılı konunun dışında tutun.
    başka bir örnek bulun.

fazıl chp ya da herhangi bir siyasi oluşumun diğerlerinden farkı olmadığını yeterince biliyor.

notlar : (1) bu tavsiye senin için değil hacım sen ne dinliyorsan onu dinlemeye devam et.
    fazıl say ın hiç bir yerde fakir edebiyatı yaptığını görmedim.
    Thracian, Siyahi, zabuzaretta ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    -Ne yani bir insan Cumhurbaşkanını sevemez mi?

-Sevebilir pek tabii, bunda bir sorun yok. Ama en basitinden ülkeyi temsil eden bir milli sporcu Instagram hesabında yalnızca Cumhurbaşkanını takip ediyorsa bu sevmek midir, yalakalık mıdır?

-...

-Peki bu adam mütevazı ve alçak gönüllü diyorsunuz doğru mu?

-Tabii ki ben şahsen de tanıyorum tanımayanlar bir çay içseler ne kadar alçak gönüllü, ne kadar samimi, ne kadar içten, ne kadar...

-Öhöm! Tamam canım anladık uzatmaya gerek yok. Peki bu mütevazı dediğiniz adam annesi ile fasulye ayıklarken veya yer sofrasında yemek yerken fotoğraf paylaştıktan sonra Ferrari'sinin yanına bir adet de Lamborghini çekiyor, triplex villasının bilmem kaçıncı katından havuzuna atlarken ayağını kırdığı videoyu da yayınlıyor. Bunlar mütevazı ve alçak gönüllü bir insanın yapacağı işler midir?

-...

-Peki bu adamı Cumhurbaşkanını sevdiği için vatansever, vatanına milletine hayırlı biri olduğunu söylüyorsunuz doğru mu?

-Evet kendisi muhalefet yalakası (!?) olmadığı gibi baştaki iktidarı destekleyen dolayısıyla devletini vatanını seven (!?) onurlu bir (Yeni) Türkiye vatandaşıdır.

-Misafir plakalar yani XX MA/Z XXX plakalı araçlara sadece yabancılar sahip olabilir ve kullanabilirler. Çift vatandaşlar veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları alamaz ve kullanamaz, çünkü o araçlardan 0 (sıfır) vergi alınır. Yani alırken emsallerinin yarısından ucuza maliyeti vardır, bunun sebebi %150'ye varan vergilerin olmayışıdır. Ferrari'sinin plakasının misafir plaka olduğu biliniyor, Lamborghini'sinin de olabilir bilinmiyor. Peki devletinden yüzbinlerce lira vergi kaçıran biri nasıl vatansever olabilir?

-...

Hey yavrum hey...
    mustafa_325 ve fatih.met bunu beğendiler.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Vergi kaçakçılığı konusunda ciddi bir yanılgı içerisindesiz. Kenan TC kanunlarına aykırı birşey yapmıyor. İlgili yasa aşağıda.

Uluslararası antlaşmalar gereği ve Tükiye Cumhuriyeti kanunlarına göre;
    1 ve 2. sınıf Dışişleri Bakanlığı kimlik kartına sahip olanlar (CD-B Plaka)
    3 ve 4. sınıf Dışişleri Bakanlığı kimlik kartına sahip olanlar (MA/MZ Plaka)
    NATO’ya bağlı yabancı personel (MA/MZ Plaka)
    Yabancı öğretim görevlisi ve öğrenciler (MA/MZ Plaka)
    Yurtdışında emekli olup Türkiye’de yerleşik yabancı kişiler (MA/MZ Plaka)
    Federasyonlara bağlı yabancı sporcular (MA/MZ Plaka)
    Yurtdışında yerleşik olan yabancı basın kuruluşlarının Türkiye’de bulunan çalışanları (MA/MZ Plaka)
    Türkiye Cumhuriyeti Çalışma bakanlığından çalışma izni olan yabancılar (MA/MZ Plaka)
    Avrupa Birliği program ve projeleri kapsamında çeşitli Bakanlıklarda geçici olarak bulunan yabancı uzmanlar ( MA/MZ Plaka)
    Türk Vatandaşlığından Çıkmış Mavi (Pembe) Kart Sahipleri. (Türkiye de çalışan,eğitim gören veya yurtdışından emekli olanları kapsamaktadr.)
    **Yukarıdaki niteliklere sahip kişiler Türkiye’de bulundukları süre boyunca sağlanmış resmi izinler süresince sahip oldukları araçları sadece kendileri ve aile fertleri kullanabilir. 3üncü şahısların bu araçları kullanması kanunen yasaktır.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım yazı puntosu yeteri kadar büyük değil ondan göremiyorlar herhalde.
    Gormek istemeyene gosterecek boyutta bir font daha icat edilmedi bildigim kadariyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi kaçakçılığı konusunda ciddi bir yanılgı içerisindesiz. Kenan TC kanunlarına aykırı birşey yapmıyor. İlgili yasa aşağıda.

Yurtdışında yerleşik olan yabancı basın kuruluşlarının Türkiye’de bulunan çalışanları (MA/MZ Plaka)
    Türkiye Cumhuriyeti Çalışma bakanlığından çalışma izni olan yabancılar (MA/MZ Plaka)
    Avrupa Birliği program ve projeleri kapsamında çeşitli Bakanlıklarda geçici olarak bulunan yabancı uzmanlar ( MA/MZ Plaka)
    Türk Vatandaşlığından Çıkmış Mavi (Pembe) Kart Sahipleri. (Türkiye de çalışan,eğitim gören veya yurtdışından emekli olanları kapsamaktadr.)
    **Yukarıdaki niteliklere sahip kişiler Türkiye’de bulundukları süre boyunca sağlanmış resmi izinler süresince sahip oldukları araçları sadece kendileri ve aile fertleri kullanabilir. 3üncü şahısların bu araçları kullanması kanunen yasaktır.
    Degerli hocam butun dezenformasyonu sirayala curutmekte. Fakir edebiyati yaptigi yalan haberi de curuttugu anda bagrimiza basacagiz Kenan Sofuoglu'nu. Ha gayret. Cogu gitti. Azi kaldi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17

Kenan Sofuoğlu bu saydıklarınızdan hangisine tabii bir de onu açıklasaydınız daha anlamlı olurdu.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800

ben anlamadım kenan beyde dışişleri bakanlığı kimliği mi var?

ben anladım

gaz teli takılı kalmış

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birden içim ısındı...

Konuyu saptırarak propaganda yapmak, dünya genelinde her tarafı yağmurlu ülkelerden örnekler vermek yetmedi, sanki Ankara’da yapalım diyen olmuş gibi bir de orası örneklendi.

Beyler, cennet gibi ülkede yaşıyoruz, ben dahil kimsenin pistin yapıldığı yerin güzelliği ile ilgili bir şey söylediği yok. Daha iyi ve daha uzun süre kullanılacak yerler mümkündü (Ankara olmadığı açık), velev ki anca burası oldu, orası da olur. Hayırlı uğurlu olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Verdiğiniz linki okuyorum, aynı şeyi okuyup nasıl başka şey anlıyoruz anlayamıyorum? İşte alıntılar:

“Cumayeri ilinde belirgin yağış görülmektedir. En kurak aylarda bile yağış miktarı oldukça fazladır. Köppen-Geiger iklim sınıflandırmasına göre Cfb olarak adlandırılabilir. Cumayeri ilinin yıllık ortalama sıcaklığı 13.0'dır.”

Devam ediyor:

“21.1 sıcaklıkla Temmuz yılın en sıcak ayıdır. Ocak ayında ortalama sıcaklık 4.3 olup yılın en düşük ortalamasıdır.”

Elbette güneşlenmeyeceğiz ama yılın en sıcak gününde 21 derece, yıl ortalaması 13 derece olan bir yerdeki asfaltta süper spor motosiklet pisti yapmak için oraya mecbur olmanız gerekir.

Bir diğer konu da Düzce’nin oldukça aktif Kuzey Anadolu Fay Hattı üzerinde bulunması. Şimdi söylediklerim sizlere hikaye gibi gelebilir ama kimse 99’da Düzce’de coğrafyanın metreler boyunca değiştiğini hatırlamıyor mu?

Bu yazdıklarımın tamamı akla dayanan, bilimselden uzak olmayan öngörüler. Kenan ile hiç bir alakası yok. Lütfen kör olmayalım.

Ha, bu kadar uğraştıktan sonra o Pist orada yapıldı zaten. Hayırlı uğurlu olsun, umalım en kısa zamanda tamamına ersin.
    Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temmuz ayı sıcaklığı 21 derece. Motor sürerken her 10 km hız ile hissedilen sıcaklık 1 derece düşer. Sürüş gayet soğuk olacak (11 derece civarı). Kamp yapmak isteyenler de gece 14 dereceye düşen sıcaklık ile karşılaşacaklar. Motorcuların yaz rotalarına yakın mesafede mi bilmiyorum. Karadeniz rotasına çıkanlar için uygun herhalde. Belki geçerken uğrarlar. Onun harici İstanbul'dan -- Ankara'dan sadece hafta sonları gidecek 10-15 motorcu ile etkinlikler olur. Bir de markalar etkinlik düzenler. Onun harici tozlanıp gidecek bir pist. Kenan pist masraflarını 1 sene 2 sene cebinden karşılar, sonra Lambosunun benzin masrafı için yeter der bırakır.

Yine de keşke M plaka almasaymış. M plaka konusuna ne diyorsunuz yandaş yalakalar?
    MA plaka konusunu yukarı yazdım umarım utanırsın.

Pistin yapıldığı yerin iklimi hakkındaki devam eden saçmalamalara söylenecek tek sözüm var.

Tamamı ile cehalet. Tekrar yazıyorumm oraya havuza girip güneşlenmeye gitmeyeceğiz.

Sizin serin olduğunu iddia ettiğiniz ortam sporcular ve pistin hakkını veren biniciler için ideal ortamdır. 30 derece sıcakta o pistte 20-25 dakika sürekli tam performansla motor kullanmak hepinizi (ben dahil) bitirir.

Motordan ağlayarak inersiniz.

Sıcakta piste çıkan arkadaşlar lütfen deneyimlerini paylaşsınlar.

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Ben sanırım anladım. Kenan Sofuoğlu bilindiği üzere yabancı biri ile evli. Zaten Ferrari'si de kayınvalidesinin hediyesi imiş. (yersen) Tabii kayınvalide üzerinden veya eşinin üzerinden alınırsa bu araçlar, Kenan Sofuoğlu da aile ferdi olduğu için kullanabiliyor. (sahibi oluyor)

Yani özetlemek gerekirse her Yeni Türkiye'nin vatandaşı her gün yaptığı gibi ortada bir kurnazlık ve kılıfına uydurma söz konusu. Siz de yapabilirsiniz, sonuçta kılıfa uyuyor herhangi bir sorun yok. Bu vergi kaçırma değildir. (yersen)

Ekleme: Değerli motosiklet eğitmeni hocam MA/Z plaka konusunu yazdım diyorsun, yazmadın bir yerden kopyala yapıştır yapmışsın, e bu maddeleri zaten biliyoruz Kenan Sofuoğlu hangi maddeye tabii bir de onu açıklasaydın anlamlı olurdu. Ben biraz mantık yürüterek, beynimin klasik Türk kurnazlığı bölümünü çalıştırarak yani empati yaparak bir şeylere vardım. Doğrusu yanlışı nedir hocam aydınlatırsanız sevinirim.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sanırım anladım. Kenan Sofuoğlu bilindiği üzere yabancı biri ile evli. Zaten Ferrari'si de kayınvalidesinin hediyesi imiş. (yersen) Tabii kayınvalide üzerinden veya eşinin üzerinden alınırsa bu araçlar, Kenan Sofuoğlu da aile ferdi olduğu için kullanabiliyor. (sahibi oluyor).
    Eşi Türk vatandaşı olduğu anda yuttular hapı

Bu arada damadına Ferrari hediye edecek kaynana aramaktayım. Aklınızda bulunsun. İcabında iç güveyisi de gidebilirim.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)