Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617

Köpek saldırısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ilk ikisi doğru işte aferin, lakin... Medeniyetle sokakta hayvan olması arasında hiçbir ilişki yoktur. Başıboş hayvan dediğiniz muhtemelen sizin amaçlarının uğruna kullanmadığımız hayvanlar yani birey yerine koymadığınız, hiçbir hakkının olmadığını düşündüğünüz canlılar. Medeni insanlar bu şekilde düşünmezler Yaşayan her canlıya saygı duyarlar.
    Medeni insanların evlerinde daima bir iki evcil hayvan bulunur. Siz de kaç tane var mesela ?
    iki tane. Yukarıdaki mesajımı görmedin galiba. Tanıştırmıştım sizi halbuki.

Hayatında kaç tane medeni insan ya da ülke gördün bilmiyorum ama "medeni insanlar şöyledir böyledir" gibi beylik laflar yazmak yerine bilgi ya da deneyim paylaş. Hangi medeni ülkeye gittin de sokakta sürüyle sokak köpeğine rastladın mesela? Ya da istatistik bul paylaş. Hollanda da, Almanya'da sokak köpeği ne kadar yaygın?
    ufoz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader sen Amerika'dan Türkiye'deki sokak hayvanları öldürülsün diye neden insanları fişekliyorsun ? O kısmı anlayamadım, Sen boşver rahat ve (medeni medeni) yaşamını sürdür canım benim
    Sorunu düzelteyim: Bir hayvansever olarak nasıl hayvanların acısız öldürülmesini kabullenebiliyorum?

Çünkü bir çok mesele gibi bu da siyah-beyaz değil. İnsanların haklı eleştirilerini duyup, anlamaya çalışıyorum. Dünya'da ilk kez görülen bir sorun değil bu. Başka ülkeler nasıl çözümler üretmişler, görüp, okuyup, öğreniyorum.

Sen ise "benim gibi düşünmeyen hayvan katletmekten zevk alan ruh hastası psikopattır" deyip bodoslama dalıyorsun. Değil ama işte öyle.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    içimizde hayvanları sevmeyenler elbette her yerde olduğu gibi olabilir bende hayvanları severim hatta hem kendi evimde olsun hem sokakta olsun hm çalıştığım yerde olsun hayvan bakıyorum ama sokak köpekleri sürüler halinde gezdiği için artık TEHLİKELİ olmaya başladılar belediyelerin kaymakamlıkların valiliklerin olaya el atma zamanı geldi hatta geçiyor bence acele edip öyle veya böyle bir çözümleme yapmaları lazım artık bu iş hiç iyi yerlere gitmiyor herkesi çoluğu çocuğu anası babası var bu gün hiç tanımaığımıza saldırıyor olabilirler yarın belkide bize veya sevdiğimiz insanlara saldıracak ısıracak parçalayacaklar
    ne gerekiyorsa bir an önce yapılmaya başlanmalı
    Alper_tim bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  konunun genelinde bazı arkadaşlar gereksiz alttan alttan hakaret tehtit rencide edici vs vs yazılar yazmışlar bu şekilde devam edilirse konuyu kapatacağımı bilgilerinize sunarım
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Yok asarım keserim öldürürüm, yok efendim orasını burasını kırar camdan atarım karşı çıkan olursa ona da yaparım bla bla bla. Hayat klavye başında yaşayan asosyallere ne kadar kolaymış. Umarım birgün böyle bir eylemde bulunan birileriyle denk geliriz de kim kime neyin aynısını yapıyor yaşayarak öğrenebiliriz.
    yamtareroglu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)