Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çocuğa çarpıp kaçan motosikletli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar yorum bile yapamıyorum.
    49. saniyeye çekin direk videoyu.

https://www.facebook.com/permalink.p...&id=1072833032

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nat675 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    On dükkanın yedisinin kapısında kamera var artık.

O cadde boyunca en az 20 tane kameraya plakasını bırakmıştır.

Bulunması çok sürmez...

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En ağır küfrü ettim, umarım kulakları çınlamıştır şeref yoksununun...

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Zavallı yavrucak. Çok üzüldüm. İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. Şimdi bu çocuğun babası motosiklet sürücülerine karşı büyük bir kin ve nefret beslerse ne olacak. O da aracının başına geçince böyle mi davranmalı. MT olarak çocuğun ailesine ulaşılıp geçmiş olsun mesajları ile birlikte böyle alçakların motosiklet camiası tarafından kabul edilmeyen kişiler olduğu ifade edilmeli.
    Belki de forum üyelerinden birinin tanıdığı biridir. Kameralardan bulunur. Fakat tanıyan varsa zaman kaybetmeden gidip bildirmeli.
    Bu kişi yakalanıp hukuk önüne çıkarılacaktır. Umarım mahkeme gerekli duyarlılığı gösterip en ağır cezayı verir.
    Çocuklar yolun ortasına geldiğinde görmesine rağmen gaz açmış. Motorun bağırtısı çocukların paniğe kapılmasına neden olmuş. Videoyu tekrar tekrar izledim. Bu yaratığın ehliyeti de iptal edilmeli.
    bursalıali bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bursada o çocuğa çarpan şerefsiz gibi motor süren bir çok motorcu var maalesef. Şehrim adına utanç duyuyorum.

O yolu da biliyorum, evime yakın, o caddede o hızla gitmek kazaya davetiye çıkarmaktır, sürekli arabaların ve insanların geçtiği bir cadde.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Bu eleman bu sürüş tarzıyla fazla yaşamaz zaten. Çocuğu gördüğü an gaza yükleniyor. Önüne başka bir engel çıksa direk ona girecek yani. Video konusunda söylenecek bir şey yok zaten. By arada merak edenler için çocuğun bacağında kırık varmış durumu iyi motosiklet sürücüsü olacak gavat da yakalanmış zaten.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    şimdi motosikleti süren şetefsize bir şey demeye zaten gerek yok.

başka konularda bik bik öten apaçi gençlik var ya , gazcı adrenalinci sürü.

bu beyinsiz insalar olay başına gelmeden anlamıyor. çocuğa çarpmayı isteyecek kadar şerefsiz olacaklarını zannetmiyorum ,

ancak çocukların hayatlarını riske atarak sürmek de aynı derecede namussuzluk değil mi?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bazı konularda bize laf eden arkadaşlar; ne yazık ki anlatmaya çalıştığımız şey işte tam olarak bu !

Egonuz için kuralsızca sürmeniz başkalarına zarar verebilir diyoruz hep.

Bunu dile getirince "devlet plaka vermiş ki basıyoruz" minvalinde saçma argümanlarla savunma yapanlar,inanın derdimiz sizin sağlığınız değil.

Bu şekilde suçsuz,günahsız insanlara zarar vermememiz derdimiz.

Gerçi ne söylesek,ne anlatsak boş.

Hele çocuğun yanındaki diğer kızcağızın çığlıkları insanın içini acıtıyor.

Minik kardeşimize acil şifalar diliyorum,inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.
    MotorKafa, bursalıali ve akindir bunu beğendiler.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    umarım tez zamanda acılar içinde kıvranarak ölür şerefsiz

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    motorcu eyvallah, ara sokakta bu denlı hızlı gıtmesı az daha 2 kısının hayatını karartıyormuş,

ama bohca tasıyormus gıbı cocuguyla yuruyen ebeveyn dolu. burada da anne gereksız rısk almıs bence ve en kotu sey kararsız kalmak, yavrucak sacmalamıs tabı ve kaza meydana gelmıs.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Motor kullanan lavuğa zaten söylenecek söz yok, ama siz değerli kullanıcıların saldırısına uğramayı göze alarak şunu diyorum ki çocuk ta haksız. Yola çıkarken bu umursamazlık nedir? Çocuklar daha karşı yolda iken motorun sesi geliyor ki çok uzak olmadığı belli, büyük kız zaten motora doğru da bakıyor ama devam ediyor, yola girmek üzereyken yine motora doğru bakıyor ve koşmaya başlıyor, olan da oluyor.
    Gelelim tekrardan motora. Hızlı gittiği için zaten kafadan suçlu, hızı 50km veya biraz üzeri gibi ama o yol için bu hız fazla, yol şartlarına uygun gitmeliydi. Çarpma anında da panik yaptığı belli, sanki scooter alışkanlığı var gibi çünkü debriyaja basıyor sanki arka fren yerine. İleride duruyor tabi ama korkup kaçıyor artık ehliyeti mi yoktu yoksa milletin tepkisindenmi korktu bilmem.
    infernus bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Motorcu baris kabahatli ,
    Bu yastaki cocuklarin ebeveyn denetimi olmadan karsidan karsiya gecmesi dogru degil

Bir senaryo soyleyeyim freni patlayan bir arac olsaydi ? Cocuklara kizmiyorum bu arada bir cocuk bu bilincte olmasini pek beklemiyorum henuz gelisme caginda bir aracin hizini vs mumkun degil anlayamazlar

Ben 12-13 yastan oncesi yedigim dayaklar disindq brnde yok

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    kötü olmuş

böyle durumda otomobil hariç diğer bütün araçlar genellikle linç ediliyor halk tarafından, çocuklarda sağına soluna bakmamış, durup beklese ne olucaktı? sistem var da haklıyı haksızı belirleyip çocukların sigortası motosikletin zararını mı karşılicaktı ki eğer motorcu suçluysa

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ya kim haklı kim haksızı nasıl düşünebildiniz şunu izlerken? Ufacık bi çocuk çarpılıyo yaralanıyo, ablası korkudan ölmüştür o an. Ben onları düşünebildim.

Ve tabi bi insan bu durumda nasıl kaçabilir? Gerçekten vicdanlı insanların sayısı azaldı artık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çocukların haklı olup olmaması neden önemli bu kadar onu anlayamadım. Basbaya motorcu hatalı. Dikkatsiz gitmesiyle de basıp kaçmasıyla da hatalı! (ehliyeti yoksa hele trafiğe çıkması zaten hata)

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Efendim çocuk yola firlamismis, annesi dikkat etmiyormuş..İki tane çocuk var küçücük, tek başına da olabilirdi.Araclarin hızının iki katı hızı var, görüyorsunuz yolu, bilirim orasını, orda otobüs, dolmuş sık durur, yola çıkan çok olur..Yavaş sürse o çocukları görüp kornayla uyarabilir, durabilir, kontrayla kurtarabilirdi..Birde kaçıyor! Zihniyeti ordan belli, gördüğümde içimden geçenleri yazsam direk banlarlar. .Biz de kullanıyoruz, o kadar ki yayalar yol vermeme şaşırıyor çok zaman, araç kullanıyorsan insan olan yerde dikkat etmek zorundasın.
    Bu kaza maza değil basıp vurmuş çocuğa, umarım en ağır ceza verilir.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Boyca daha uzun olan kızın kabahati büyük!

Çarpmadan sonra 15 saniye tek bir araba geçmiyor!

Bomboş bir yol... Trafik sıkışmadan karşıya geçelim yoksa bi 10 dk burda dikiliriz gibi bir durum yok.

Sırf gelen motosikletliyi 2 saniye beklememek için kendini ve eline tutuşturulan diğer kızı tehlikeye atıyor!

Boy farklarını dikkate alması gerektiğini düşünemeden ani hızlanmaya zorluyor... Sonra da geri çekmeye çalışıyor... Durmasalar belki kendilerini karşıya atacaklar...

Karşıdan karşıya nasıl geçilir öğretilmesi lazım!

Çıkarılacak ders: Büyüğün yanına küçüğü katmak, boyca büyük olanı yaşça da büyük, ne yaptığını bilen, sorumluluk sahibi yapmıyor...

Motosikletli zaten hızlı olduğu için kabahatli. Ama, Allah başa vermesin, kendini böyle son anda önünüze atıveren düşüncesizler karşısında çok bir şansınız olmayabilir... Sonrasında kaçması ise tabii ki yanlış...

Yine de, kabahatin çoğu karşıdan karşıya nasıl geçilmesi gerektiğini bilmeyen boyca büyük olanda.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çok geçmiş olsun. İnşallah kız kısa zamanda iyileşir ve motorcu hatasının bedelini çeker. Bence motorcu dursaydı orada ki esnaftan fena dayak yerdi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hala mal mal konuşan insanlar var. insanlığınızdan utanın.

o yolda karşına insan çıkarsa duramayacaksan bu aleti SÜR-ME-YE-CEK-SİN.

insan çıkınca 20 km hızla giderken durabileceksen 20 ile gideceksin. yoksa BİN-ME-YE-CEK-SİN.

orangutan olsa anlar yani. beyin yerine saman mı var anlamıyorum ki.
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)