Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletimi Satmak istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Gerek can güvenliğim gerek yaşadığım yerin ikliminin uygunluğu dolayısıyla motosiklet serüvenime ara vermeye karar verdim.Şuan 2013 7200 kmde cbr 125r'a sahibim.Her bir bakımı yağ değişimi honda marka olacak şekilde yetkili servislerde yapıldı ve kayıtlı kmler doğrultusunda sahte değil kmsi.Sağ grenajında ufak göze batmayacak bir çiziği var.Hiç bir oynama modifiye en ufak bir mekanik aksam arizası ve değişimi yok motoru açılmamış.

Şimdi asıl sorum;Adil bir fiyatta satmam gerekirse kaç bin tl den satmalıyım?Baharı beklemeli miyim?Seneye fiyatları artarsa zararıma mı yoksa yararıma mı olur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250
    Madem son kararın anlayışla karşılarım, ancak ara verip tekrar başlayan çok gördüm. Motosiklet bu sen onu bırakırsın o seni bırakmaz.
    Şu an ki vaziyet itibarı ile elinde kaldıkça değerlenir, bahara hatta sezonda daha iyi fiyata satarsın ancak can güvenliği filan dediğin için minimum 3-4 ay binmeyeceğini düşünüyorum motora. Bu süre sonunda yatan motorun birtakım masrafları olabilir. Akü, vergi,sigorta ..... sen iyisi değerinde sat hem sen kurtul hemde binecek birisi faydalansın,motorda yeni sahibi de mutlu olur.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Forumda bir arkadas 125lik ariyor.gorusebilirsin.
    Oda bugun uye olmus..
    Bak ne tesaduf degilmi ?

Alıntı MRgoat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdıklarımız sevdiklerimiz birer birer dökülüyor.1buçuk aydır sadece garajda çalıştırıyorum.İçime kurt düştü artık yolun sonu gibi...
    Darkside a geçeceğim arabaya yani :(

Tanıdıklarımız sevdiklerimiz birer birer dökülüyor.1buçuk aydır sadece garajda çalıştırıyorum.İçime kurt düştü artık yolun sonu gibi...
    Darkside a geçeceğim arabaya yani :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Mezar fiyata bende motor ariyorum

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    6 verem işin görülsün 😁

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)