Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üzüntümü paylaşmak istedim ( vakti önemli arkadaşlar okumasınlar) :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Kendimi tanıttığım postta bahsetmiştim ama yeniden yazayım. Motosiklete uzun yıllar ara vermiştim, ardından işe gidip gelmeye bi Today aldım ve tekrar içimde bi kıpırtı oluştu ardından gidip birde r125 aldım.

Arabaya binmez hale geldim ve yakın çevrem buna çok şaşırıyor ben her gün araba yıkayan, arabayla yatıp kalkan bi insandım. Neyse konuya geleyim.

Antalya'da yaşıyorum, geçen pazar günü hava 25 derece civarlarında ve güneşliydi, motoruma atlayıp çıktım evden. Önce sahilde bi kahve içeyim ardından kemere doğru basayım dedim. Virajlı ve düzgün asfaltlı yolları olan bi turizm ilçesi kemer. Kahve içmek için gittiğim mekana yanaştım ve motorumu park edeceğim sırada bir baktım zx10r'lar R1'ler R6'lar havada uçuşuyo hava güzel olunca çok sağlam bi grup toplanıp çıkmışlar neyse benim gözümde kocaman olan R125'imi ufacık bi oyuncak gibi onlarda 10 metre aralı olarak bi köşeye usulca park ettim ve kahvemi almaya gittim. Döndüğümde sıcaktan üzerimi çıkarırken ( mont, eldiven, dizlik, sırtlık) o kalabalık grup gülüştü ben motorları görmüştüm fakat sahiplerini görmemiştim. Dönüp baktığımda oradaki arkadaşlar motorların sahiplerini olduklarını belli ettiler. Hiç birince ekipman yoktu 10 kişilerdi masada 2 tane kask vardı sadece. Tsirtlerle binip gelmişler makinalara.

Neyse ben konudan uzaklaştım iyice. O gün kahvemi içip kendimi kemer yollarına bi vurdum, her yer motosiklet. Güzel havayı gören herkes çıkarmış motorlarını, herkes kemere doğru yola düşmüş. Gidiş geliş motorcu kafileleriyle karşılaştım. İnanılmaz zevk aldım akşam olmasın istedim. Kemere gittiğimde her yer yine bir birinden güzel makinalarda doluydu gün bitti geri yola düştüm yine kalabalık bir ekipmişiz gibi bir birini tanımayan motorcularla beraber harekete geçtik, virajlarda ben onlar kadar usta olmadığımdan sanırım bi çoğunu kaybettim ama gidenin yeri doldu hemen yeni arkadaşlar geldi arkadan. Eve gittiğimde bi huzur vardı üstümde sanki bu bi terapiydi.

Bugün günlerden cuma. Pazar olsada tekrar yapıştırsam kemere diye heyecanla beklerken, pazar günün sağnak yağışlı olduğunu öğrendim
    moralim bozuldu. Bunca ciddi meselenin içinde böyle bi boş muhabbet yapayım forumda dedim, vaktinizi çaldıysam affola. Buraya kadar okuyan olduysa eğer teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın.
    SRDR KTM 390, serconline ve MSMorkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Baştan sona okudum , galiba hissiyatınızı anlayabiliyorum arada uzun süre binmediğimde daha sonra grup sürüşüne çıktığımda aynı şeyleri bende hissediyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah başka dert vermesin abi

Motosikleti
    falcon flash 100
    Başlıkla alta anlatılanın hiç alakası yok. Motor aldım bir kemer turu yaptım geldim diyorsun burada konu açacak kadar üzen şeyden bir haber yok.
    shruikan bunu beğendi.

Konyaaltı Starbucks mı hocam pazar orası full motor doluydu

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Şu yüksek cc ye binip kafasında kaskı olup, düşük cc ye tam ekipman binenleri küçük görenlerin kafasını yaşamak istiyorum. Zaten adam kafasında kask, ayağında terlik üstünde tişört ile bu yüksek cc motora binip motoru kafenin önüne çekip derdi karı kız tavlamaktır. Asfalta düşük bir hız ile düşse ekipmansız çok hasar olur. Daha sonra tam ekipmanın önemini anlar

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıkla alta anlatılanın hiç alakası yok. Motor aldım bir kemer turu yaptım geldim diyorsun burada konu açacak kadar üzen şeyden bir haber yok.
    1.si burada muhabbet olsun diye açtığım bi konu olduğunu belirttim 2.side sağnak yağmurdan dolayı motosiklet kullanamayacağım pazar günü onu belirttim. Algılayamamışsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı kabyelmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konyaaltı Starbucks mı hocam pazar orası full motor doluydu
    Evet konyaaltı starbucks Sürüsüne bereketti

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu yüksek cc ye binip kafasında kaskı olup, düşük cc ye tam ekipman binenleri küçük görenlerin kafasını yaşamak istiyorum. Zaten adam kafasında kask, ayağında terlik üstünde tişört ile bu yüksek cc motora binip motoru kafenin önüne çekip derdi karı kız tavlamaktır. Asfalta düşük bir hız ile düşse ekipmansız çok hasar olur. Daha sonra tam ekipmanın önemini anlar
    Umarım yaşamazlar bu sıkıntıyı ama ben düşününce bile içim ürperiyo Allah korusun. Fakat ben today'ime binerken de montumu giyip kaskımı,eldivenimi muhakkak takıyorum. Seviyorum ekipmanla kullanmayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Alıntı Hamza Toruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona okudum , galiba hissiyatınızı anlayabiliyorum arada uzun süre binmediğimde daha sonra grup sürüşüne çıktığımda aynı şeyleri bende hissediyorum
    Çok keyifli Teşekkür ederim okuduğun için.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Allah cezanı vermesin emi, yine mi kaza oldu diye okudum. Meğer ortada üzülecek birşey yokmuş

Dert ettiğin şeye bak, tek derdin bu olsun, kafana kasktan başka bir şeyi takma derim havalar hep güzel olacak diye bir şey yok sonuçta.

Ha bu arada; Winter is coming!

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorma kardeşim, ben de bu hafta biraz yıllık izin kullanacağım, bol bol gazlarım diye düşünmüştüm, hava müsade eder mi bilmem. Yağmuru, çamuru geçtimde aşırı rüzgar beni çok etkiliyor. Nasipse ilk olarak Geyik Bayırı na doğru çıkacağım.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah cezanı vermesin emi, yine mi kaza oldu diye okudum. Meğer ortada üzülecek birşey yokmuş

Dert ettiğin şeye bak, tek derdin bu olsun, kafana kasktan başka bir şeyi takma derim havalar hep güzel olacak diye bir şey yok sonuçta.

Ha bu arada; Winter is coming!
    İnşallah abi Üzülecek bişey değil tabi ki muhabbet olsun diye açtığım bi topic. He gönül isterdi günlük güneşlik olsun, gezelim tozalım ama olmuyor Winter İs coming maalesef bizim şehirde yağmur başladımı 10 gün durmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma kardeşim, ben de bu hafta biraz yıllık izin kullanacağım, bol bol gazlarım diye düşünmüştüm, hava müsade eder mi bilmem. Yağmuru, çamuru geçtimde aşırı rüzgar beni çok etkiliyor. Nasipse ilk olarak Geyik Bayırı na doğru çıkacağım.
    Bu hafta sonu bende sabahtan çıkıp geyik bayırında kahvaltı yapıp oradan kemer aslanbucak tarafına geçeyim demiştim ama olamadı Yaz gelsin çeşitli aktiviteler yaparız beraber inşallah.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    :d aşk bu aşk :D ama gözü dışlarda olan aşk :D todaydan r125 e daha güzelini görünce onlara :D iyidiröyiiy

Motosikleti
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :d aşk bu aşk :D ama gözü dışlarda olan aşk :D todaydan r125 e daha güzelini görünce onlara :D iyidiröyiiy
    ) Today bambaşka onu satmıcam hiç r125ide çok seviyorum ama belki ilerleyen zamanlarda onu satıp mt25 falan alabilirim daha büyüğünü gözüm kesmiyo maximum 6.60 ) Onun sebebide uzun yol yapma hevesi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)