Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Tek Teker Arif Kaza Anı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km hızla kaza yapıp kurtulanlar var kurtarırdı rahat ol o zaman ekipman takmasın mı millet?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    allah rahmet eylesin, tek teker gitti adam.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Allah rahmet eylesin boyle bir kazada ekipman kurtarmasa bile en azindan beden butunlugunu korurdu diye dusunuyorum sansursuz hali insanin icini yakiyor.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kask takmıyormuş diye duydum doğru mu? Kask ın yerde sapasağlam olması bu lafı kanıtlıyor gibi. Yani dünya yarışlarına katılan bir oğlun var ve sen kask takmadan motora biniyorsun üstüne hız yapıyorsun.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yüzden racing makineleri bugüne kadar hiç sevemedim. Sadece hız ve ses ne konfor var ne bişey köpek gibi benzin içiyorlar

Al bi klasik bi motosiklet yada naked ne bileyim çapır vs miss gibi gez Türkiye de ben harley davidson da ölümlü kaza yok diye biliyorum veya o tür motorları sürenlerden kaç tanesi öldü? Niye adamlar apaçilik yapmıyor.
    Bende racing makinaları hiç bi türlü sevemedim, şekli ve sesi var, konfor yok, kim alsa hep bi basma derdinde o yüzden uzağım. Bu arada harley davidson ile önceden kaza geçirip ölen var mı bilmiyorum ama bu sene tanıdığımız bi arkadaş harley davidson ile kaza yapıp vefat etti. Tabi diğerinin yanında 1000'de 1

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Kıza ve ailesine yazık olmuş.arifle ilgili, ölmüşün arkasından konuşmak istemiyorum.bölgede pek sevilmedi,ticari ahlakından dolayı.kaza yapılan yolu biliyorum, meskun mahal 1.5 km civarı sahile inen bir yol.kask kolda takılı 200 km sürat.allah taksiratını affetsin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)