Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Durdurmaya çalıştığı araca arkadan çarpan motorcu (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hahahhaha ulan yaa
    BLUERAY bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafikte motosikletle 40-50 ile gitmeyin :/
    BatuhanK ve BLUERAY bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hiç kazaya güleceğim aklıma gelmemişti,Allah affetsin
    BLUERAY bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Anaaa mevzuya bak hele hele.
    Bizde geri vites yok dedi vurdu valla. Delikanlı çocukmuş.
    BLUERAY bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Haberlerede konu oldu hurriyete vs helal olsun herkese rezil etti bizi. Haberin altindaki yorumlari okuyun motorculara ne kufurler ne hakaretler var isin aci tarafi yorum yapanlar hakli. Bu 1 degil 2 degil 3 degil motorcularin buyuk cogunlugu boyle atarli ergen triplerinde, her zaman ben hakliyim diye dolasan garip varliklar.
    BLUERAY ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    o. çocuğu üç şeritli yola sığamıyo bi de sıkıştırıyo, bunların anası bir kesinlikle babaları elli
    BLUERAY bunu beğendi.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aksiyon,motosiklet kamerası olayı bizim ülkeye vede haliyle diğer aklı başında motosiklet sürücülerine hiç yaramadı.Adama bir ton küfür ediyorsun, sağa çek diye nidalar atıyorsun sonra gidip arabaya arkadan çarpıp "abi,abi" diye sayıklıyorsun düşmüşken sana hakaretler etmeye devam eden birine.

Motosikletlerin emniyet şeridinden gitmesi gerektiği ve gitmeyenleri k*çı kırık cipiyle çiğnemeyi hak gören bir davarı bile haklı çıkarıp,altında ezilmeyi başarmışsın.Helalleşip ayrılmanızda çok iyi olmuş, hala aynı düşüncelerle yoluna devam ediyor muhtemelen arabadaki o "çok değerli" çocuğuyla.

Bu arkadaşlar sayesinde bunun gibi otomobil sürmeyi öğrenmiş dağ canlıları iyice cesaret kazanıyor,diğer izleyenlere de çok güzel bir motorcu imajı çiziyorsunuz.Eminim şunun tek sebebi de 15 sn. ana haberlere çıkıp sağa sola hava atma isteği.Bravo gerçekten.
    BLUERAY bunu beğendi.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Güzel kardeşim, tamam araç sürücüsü hatalı hemde çifte hatalı. Arabada ailesi varken bunu yapıyorsa tek başınayken neler yapar kim bilir.

Eşeğe altın semer vursan gene eşektir, aile terbiyesinin ne olduğunu bilmeyip eşinin çocuğunun yanında "ben bu lafın, hareketin altında kalmam" havasına giriyorsa eşşoğlueşşektir. Neden mi, kardeşim ben de motorcuyum ve olası bir haksız saldırıya karşı daha motordan inmeden erişebileceğim bir noktada kendime göre tedbirim var. Tutup ta bana o şekilde hakaret eden adamı yanında ailesi varken dahi itin bir yerlerine ziyarete gönderir geri gelmesini bekler sonra bir daha gönderirim.

Diğer bir açıdan; Lahanayı yerken iyi, sapı gelince meeee... yok öyle dava hemşerim. Gencecik adamsın, etin ne budun ne, araca hareket çektin, bakalım kim, nasıl inecek. Ailesini yanında taşıyan bir sürücünün ruh halini düşün. Düşünebileceğin en ilkel zaman döneminden bu yana değişmeyen bir tutumda olacaktır. O sürücü seni gözüne kestirmiş olmasa öyle atarlı giderli konuşmaz ki, sen arkadan çarptığın an çifte hatası ile senin haklılığın arasındaki farkı kapatıp bir tur da bindirmiş oldu.

Kısacası; Bir tehlike atlattın. Atlattın gitti. Belli ki yaşın çok genç, kanın kaynıyor, delikanlıyım, eserim gürlerim, enerjiğim diyorsun ama cahilsin. Bunu hakaret olarak görme, cahilsin işte. Yaşam deneyimin, hayat tecrüben çok az. Hiçbirşey yapamayacağı halde herşeyi yapabileceğini düşünüp " ben ayrı eve çıkcem yeeeaa" diye ailesine trip atan ergen den sadece birkaç adım ileridesin.

Bir tehlike atlattın ve uzaklaştı, gitti, bitti... daha ne kaşınıyon yahu. Bak, arkadaşlarım ne güzel yazmış, hemde anlayabileceğin her dilden, her türlü anlatımdan. Hepimizin ortak öngürüsü tehlikeden uzaklaşmaktır. Sen bunu sadece trafik kurallarına bağlı olarak düşünmektesin. Kazın ayağı öyle değil. Sana tavsiyem bir kitapçıya git, KRİMİNAL hakkında birkaç eğitici kitap al ve oku.. Eğitici diyorum bak, roman değil. Kriminal nedir, kriminale giriş, suç bilimi nedir gibi... O zaman hayatı ve insan davranışlarına etki eden sosyal düzenekleri daha iyi anlamaya başlayacaksın.

Ha, bi'de adam gibi motor kullan. Bu şekilde kullanmaya devam edersen ana haber bültenlerine ikinci kez çıkma olasılığın artacaktır.

Şu ana kadar yazılmış olan tüm mesajlara da aynen katılıyorum.

Selamlar,
    artemis99 bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Devletin bu kask kameralarını toplanması lazım
    fearlesboyy bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    üzdün kardeşim. bazı şeyler başına geldiğinde hayal ettiğin gibi olmuyor işte.

Motosikleti
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devletin bu kask kameralarını toplanması lazım
    aha bu mesaja katılmıyorum, Hiç te lazım değil...

Bi dur yahu, inazumayı ağabeyime yeni sattım yanında da kaskımı hacıladı. Dün gittim yeni kask aldım dünya para verdim, kesmedi bide kamera yapıştırdım kredi kartına. Etme eyleme yaaaa..

yok yok... katılmıyom...

katılmıyom, bana ne yaaa...
    VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR, KADERİNE TERK EDİLEMEZ

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Benim başıma böyle bişi gelse 3 hafta evden dışarı çıkmam.Sağa çek dediğin arabaya arkadan vurmak ne lan ahahahahaha
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    arabacı ilk etapta sonuna kadar haksız. ama iş adamı durdurmaya geliyorsa döveceksin. öteki türlü konuşmak için durdurma olayı filan hikaye yada hiç durdurmayacaksın Allah'ından bul deyip geçeceksin.

Motosikleti
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim başıma böyle bişi gelse 3 hafta evden dışarı çıkmam.Sağa çek dediğin arabaya arkadan vurmak ne lan ahahahahaha
    Ben diyeceği dedim ama öyle bir ruh hali oldu ki bende, kendi kendime gülümsüyorum, o gencin yerinde olsam ne yapardım diye.. Başlıktan çıkamıyorum yahu... Açıkçası helalleşmek falan da bana conti geldi biraz. Adam baktı genç iyi durumda, abi, abi, ehe ee... modunda, basıp gitmiştir yahu.

Ha bide şu var, Gence sesleneyim...

Birader, hakkında konuşulanlar var, hiç olmazsa gel de klavye delikanlılığı yap. Bu ortamda yiğidin şanı lafındadır....
    VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR, KADERİNE TERK EDİLEMEZ

Kesinlikle ya dur dur diye işaret ettiğimde. Adam durup küfürlü şekilde yaklaşmaya başlıyorsa sonunu düşünmeden öldürene kadar vurup, yada o beni öldürsün. Canımıza tak ettirdi araba sürücüleri.
    En iyisi boşver demek galiba!!?
    Yinede bir motorcu görürsem yolun kenarında dayak yerken haksız bile olsa araba sürücüsüne dalacam. Araba sürücüsü illaki bir gıcıklık yapacaktır zaten. Etraf apaci araba sürücüleriyle dolu.
    Yola çıkın bakın geçen atabalara en az %50 si telefon ile konuşuyor veya mesaj yazıyor. Daha vs vs bir yığın sorun var.
    Trafik te çalışan arkadaşlara soruyorum %50 si telefonla hayatımızı tehlikeye sokuyor ve bugün telefonla konuşuyorsun diye kaç ceza yazdın?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kardeşim geçmiş olsun. Bağışla ama çok güldüm. Aşağıdaki gibi olmuş.
    https://youtu.be/wx3O-QiR-Oo
    gurkanerkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    O kadar sövdün sağa çektirdin dal bari adama. Adam klasik otomobil sürücüsü normal yani günümüz koşullarında.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Ben böyle bir mallık yapsaydım utancımdan videonun olduğu hafıza kartını yakardım. Adam birde youtube'a yüklemiş.
    mombohunter bunu beğendi.

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Çarpma anına akadar motorcu,çarpma ve sorası jeepli dayı haklı bence. Kask kamerası olmazsa omaz, hayat memat meselesidir benim için. İnşallah böyle uyduruktan nedenlerden yasaklamaya felan kalkmazlar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sevgili kardeşim geçmiş olsun ama ben olsam bu görüntüleri yayınlamazdım Trafikte haklı bile olsan herkese diklenmemek gerek ne demiş atalarımız; "el yumruğu yemeyen kendisininkini balyoz sanırmış"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)