Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Durdurmaya çalıştığı araca arkadan çarpan motorcu (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu vidyodaki ergenin neyini seveyim ? evladım olsa her gün 3 kere döverim.
    atarını seveyim...
    velizrsln bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bazı arkadaşları anlayamıyorum.Tamam herşeye eywllh edin değil demek istediğim ama bu kadar canınızdan korkuyorsanız binmeyin aga bu alete.

Özellikle İstda bu tarz vakalar bitmez.Yol istiyosa çekil, siktirsin gitsin.İlerde zaten duracak.Yavaşlıyınca/durunca lafını-uyarını git söyle veya lanet olsun de bu seferlikte yoluna git.O olay sadece kameranda görüntü olarak kalsın, koy youtube'ye zaten binlerce kişi söver kısa sürede.

garip,anlamsız durumlar.........

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Ben trafikte beni ezmekten kıl payı geçen insanlara bile atar yapamıyorum, adamların yaşı , konumu, arabası, iş durumu, mevkii, her türlü atar yapmak sakıncalı...haaa belki araba dan inse tek yumrukta indirirsin adamı ama sonra ne olacak gerisi ? akıllı olun arkadaşlar gerek yok bunlara.....
    Maslak bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sevdiğim tıp hem artistlik yapıp hem de yuzyuze gelince susan , ağzını bile acamayan tip .

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorculara kask kamerasi satilmadan evvel zeka testine tabi tutulmasini siddetle oneriyorum. Farz artik cunku.
    Maslak bunu beğendi.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı drzax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş öncelikle geçmiş olsun. Her gün illa ki böyle şoförlerle karşılaşıyoruz. Trafik ve ülkemizdeki insan profili konuşarak uzlaşmaya her zaman el vermiyor. O yüzden rahmetli Barkın abinin bir sözü her zaman aklımın bi köşesinde durur "Haklı ama ölü olursunuz." Zor biliyorum ama olabildiğince sakin kalmak gerekiyor trafikte.
    Ve kimseyle münakaşaya girmeyin yolunuza bakın derdi. Allah rahmet eylesin tekrar.
    07

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyi var videodaki elemanın? koyduğu müzikler sıradan boktan sadece, arabacı adam yanlış yapıyor aynayı gördün mü korkutmak için götüne kadar giriyor? o da hareket gösteriyor haliyle! ne yapıcaktı susup ölmeyi mi beklicek? ondan sonra o adamı aynadan görüyor adamda karşılık veriyor gel sağa konuşalım diyorlar el hareketleriyle, adamda yavaş fren yapıp birden fren yapıyor elemanda heycan yapıp arkadan vuruyor, sonra adam gelip küfür ediyor, elemanın bir yanlışı yok
    1- Eleman prim peşinde
    2- Trafikte her hatalıyı sağa çekip münakaşaya davet etsek ülke teksasa döner.
    3- Araba ani fren yapmadı
    4- El kol yapıp kendi kendine atarlanırken gitti adama çarptı
    5- Bana birisi o kadar el kol yapsa bende küfür ediyor diyerek iner inmez döverim adamı.
    6- Madem adamı durdurdun ne derdin varsa anlat abi abi abi pısırık pısırık adama yalvarmak için mi sağa çektirdin.

elemanının yanlışı kask kamerası ve acemi sürücülük. O yolda 40 la gidersen arkana trafik ya tren olur yada aha böyle birisi gelip emniyet şeridini sana reva görür.
    zaferce ve Jemand bunu beğendiler.

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Eleman prim peşinde
    2- Trafikte her hatalıyı sağa çekip münakaşaya davet etsek ülke teksasa döner.
    3- Araba ani fren yapmadı
    4- El kol yapıp kendi kendine atarlanırken gitti adama çarptı
    5- Bana birisi o kadar el kol yapsa bende küfür ediyor diyerek iner inmez döverim adamı.
    6- Madem adamı durdurdun ne derdin varsa anlat abi abi abi pısırık pısırık adama yalvarmak için mi sağa çektirdin.

elemanının yanlışı kask kamerası ve acemi sürücülük. O yolda 40 la gidersen arkana trafik ya tren olur yada aha böyle birisi gelip emniyet şeridini sana reva görür.
    1- beni ilgilendirmez
    2- bu büyük bir hataydı ve o arabadaki içerde ne yaptıda sağa çekmesini istedi bilemem biz arabanın içini göremiyoruz
    3- araba ani fren yaptı
    4- sebebi ani fren
    5- banane
    6- kaza yapmış birde adamı mı dövücek? pısırıklık yok yalvarmak göremedim?

7- yanlışı kask kamerası mı?
    8- acemilik olabilir eğitim mi veriyorlar okulda
    9- en sağ şeritten 40 ile gidebilir

sırf motorcu olduğunuz için motorcuyu gömerek kendinizi özgün görüşlü falan mı sayıyorsunuz
    roadpeople bunu beğendi.

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- beni ilgilendirmez
    2- bu büyük bir hataydı ve o arabadaki içerde ne yaptıda sağa çekmesini istedi bilemem biz arabanın içini göremiyoruz
    3- araba ani fren yaptı
    4- sebebi ani fren
    5- banane
    6- kaza yapmış birde adamı mı dövücek? pısırıklık yok yalvarmak göremedim?

7- yanlışı kask kamerası mı?
    8- acemilik olabilir eğitim mi veriyorlar okulda
    9- en sağ şeritten 40 ile gidebilir

sırf motorcu olduğunuz için motorcuyu gömerek kendinizi özgün görüşlü falan mı sayıyorsunuz
    Adamsın. yüksek cc motor alınca kendini motorcu sanan liboşlara verdiğin cevap için öncelikle teşekkür ederim. O liboşlar, motorcuyu sıkıştırıp sonrada arabada çocuk var edebiyatı yapan yavşaklara hak vermeye devam etsin zamanı gelince paylarını alırlar elbet

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun abicim, bende benzer şeyleri çok yaşadım ve senin yaptığın gibi ikaz etme gereği duymuştum, öküzler öğrensin diye biraz idealist bakıyor insan birde sinirleniyor çünkü hayatın söz konusu.Bu görsellerle ifade ettiğin durumu yaşamayan motorcu yoktur, bu öküz gibi binlercesi trafikte, sol şeride geçmiyor çünkü üşeniyor ve sıfıra sıfır geçiyor olay bundan ibaret. Hiç düşünmüyor o motosikletin üzerinde de bir ananın evladı bir babanın oğlu kızı bir cocugun anası babası olabilir demiyor, bunlar potansiyel katil işte

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Otomobil sürücüsü büyük geri zekalı. "Senin yolun burası" Hala var bu salaklardan. Bi tanesi köprü üstünde 80 le giderken korna - el kol bişi anlatıyordu. Ben de motorda lastikte bişiy var, ne bileyim topcase düştü falan zannedip yanaşıp "nooldu?" demiştim. Kenara çık kenardan git falan dedi o zaman ki motor F800ST Ne istiyo anlamamıştım bile. 5 sn sonra zaten 500 m arkamda kaldığında o da "haa demekki öyle değil miş işin aslı" demiştir muhtemel. Tamam adrenalin var damarda, gençlik de içten içten gaz veriyor insana ama inanın bitmez bu hasta ruhlu herifler. Dün başıma otomobille gelen bişiyi anlatayım. Bizim ülkede özellikle dört yollarda ışık olan kavşaklar tam memleket insanımızın kalitesini gösterir. Oradan anlaşılır bi millet avrupalı mı olacak, orta doğulu mu. Yine standart sıkışmış bi dört yol iş çıkış saati. Her bağlantı 2 şerit. Zaten önümüz açık ama sağdan gelen salakların yol doluyken kendini ortaya atıp ışık yanınca da orda kalmasından mütevellit ortalık curcuna olmuş. Hem kendi gidemiyor, hem bomboş yolda 100 tane aracı bekletiyor. Zaten gergin ortam her araçtan bi korna. O ara bizim arkadan 3-5 araç da koptu geldi yanımızda 3. şeridi oluşturmaya çalıştı. Camım açık yanda iki genç . yolun dışında tam yanımda kaldı. Sıranın önüne girmek istiyo. Açtım camı "N'apıyosun kardeşim?" şöför nasılsa az utandı. Kaşıyla gözüyle pardon yapıyo. Yandaki ergen "bilader önüne bak" falan Hem denyoluk hem zorbalık peşinde. E takdir edersiniz. İnip boş kola kutusu gibi kafadan bacaktan tutup katlayası geliyo insanın. Sadece "Hayırdır beni mi döveceksin? Emin misin bundan?" dedim o ara karanlıkta iyi seçememiş demek ki. İkna edici bulmuş olmalı . Tamam mamam yaptı çekti camını. Her birine cevap vermek akıl işi değil tabi.

Geçen gün uzun bi aradan sonra hanımı bindirmiştim motora. Sancaktepe - kozayatağı arası 2 farklı yerde şu beyaz balina servisler üstümüze çıkıyodu. Hanımla intercomdan konuşuyoruz. Bu her gün böyle mi diye sordu tabi. E malesef. Bu şehirde, bu tiplerin içinde yaşamak zorundaysak, alışıyoruz bi yerde. Hepsine durup iki laf etmeye kalksak 1 ayda ya cinayet işler, ya sakat kalırız.

Video ya gelirsek. Araç sıkıştırmış gerçekten. Büyük geri zekalı. Oğlan da genç. Sinirlenip fena kaybetmiş kendini. Karşı taraf durduğunda bu hala el kol küfür derdinde yolla alakası kesilmiş. Kaza olmuş bitmiş zaten şoka girmiş çocuk. Vay adamı niye indirmemiş falan. Çok olacak iş değil. Geçmiş olsun ucuz atlatılmış kaza

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Geçmiş olsun, motosikletli arkadaşımızın tarzı çok doğru olmyabilir ama araba sürücüsünü de haklı görmem mümkün değil. Her türlü şirretliği yapıp arabada çocuk var demogojisi de farklı bir bakış açısı olmuş. Arabadaki çocuğunu çok düşünüyorsan frenlere olur olmaz yerde asılıp çocuğunun hayatını tehlikeye atmazsın. Durup kavgaya niyetlenmesini geçtim.

Burası senin şeridin demesinden de kendisinde zeka emaresi olmadığı aşikar. Bunun gibi zavallılardan birsürü var trafikte. Kendileri şerit değiştirme yetisinden aciz oldukları gibi karşılarındakilere de şeritlerini öğretecek kadar cüretkarlar. ironik..

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Zaten kırmızı ceketliler uyarıyor sürekli, yazıp ban yemek istemiyorum...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)