Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ölsünler Arabam Daha Değerli

Motovento
    REKLAM ALANI
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    sarhoş suriyeliler arkadan sinek gibi yapışmışlar. Adam sövdükçe içimin yağları eridi. Ne kadar güzel sövüyor. loopa alıp mix yapmak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Video öyle bir video olmuş ki hangi ucundan tutsan elinde kalıyor.Öncelikle Olaya bakalım Motorlu araca çarpmış araba sürücüsü motorlunun canı peşinde değil kendi malında koşuyor.Şimdi iş hakikaten öyle olsa dersin ki hıı arabadaki kaka adam.Ama işin içine bakarsak motorlular alkollü.Yani şöyle düşünün bu adamlar yaya yolundan geçen hamile bir kadınküçük bir çocuk yada yetişkin yada yaşlı bir insanıda altına alarak kaza yapabilirdi.O zaman düşüncelerinin böyle olur muydu!Adam alkollü yani suçlu.Diğer adam evet fazla tepki vermiş oda onun kişiliği.Sinirli bir tipmiş.Videonun sahibi arkadaşta millete işini öğretmeye çalışıyor.O anlık panik durumu falan iyi niyetlidir ama yinede oradaki görevliler işlerini yapıyor o adamın aciliyetini bilmek için gerekli sağlık bilgisine sahip misin ki laf ediyorsun yada adamın canından o kadar endişe duyuyorsan trafiği açtırma çaban niye.Yani iş içinde iş var.Ama şu bir gerçek ki Alkollü araç kullanılmaz.Bunun ne motoru olur ne arabası ne kamyonu.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

biz bir oturuşta bin lira ceza yiyoruz adamın derdine bak ya, birde aynı parayı kazanıyoruzdur allah bilir ameleler benle aynı kazanıyo

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten severek ve kimseyi rahatsız etmeden o seri araçları kullanan insanlar da tanıyorum. Ama çoğunluğu maalesef problemli. Yine de genelleme yapmak özellikle biz motosiklet sürücüleri için yanlış diye düşünüyorum. Hele ki aramızdaki “sol ayna bükücü”ler sağolsun, yeterince kötü bir izlenimi hep birlikte kucaklamak zorunda kalıyorken.

Olaya gelecek olursak, iki ucu *** değnek gibi biraz.
    Evet ben de tanıyorum. Ancak kuş serisi kullanan 100 kişi tanıyorsam içlerinde 3 hadi bilemedin 5 kişi insan gibi kullanıyordur. Gerisi açık egzoz, kesme helezon, kabak lastik falan. Zaten neredeyse hiçbir genelleme %100 doğruluk içermez. %95 genelleme yapmak için güzel oran.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Motorlular Suriyelide olsa alkollude olsa kasksız da olsa İNSAN arkadas İNSAN..Ama insnlığını kaybetmiş kişiler o kadar çokki.Kaza yapmış,acı çeken birisine iyi olmuş ölsün deniliyor.Yazık insan olduğunu unutup insanlığını kaybetmiş kişilere..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İki teker mi tehlikeli? Yoksa dört teker mi? Yoksa sadece iki ayaklı olarak doğmaktan başka insanlarla hiç bir ortak yanı olmayanlar mı? Bir hayvanat bahçesinde bir odada sadece bir ayna varmış. Başka hiç bir şey yokmuş. Üzerindeki yazı ise şu; "Dünyadaki en tehlikeli canlı"

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı yeditepely adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlular Suriyelide olsa alkollude olsa kasksız da olsa İNSAN arkadas İNSAN..Ama insnlığını kaybetmiş kişiler o kadar çokki.Kaza yapmış,acı çeken birisine iyi olmuş ölsün deniliyor.Yazık insan olduğunu unutup insanlığını kaybetmiş kişilere..
    Kaza yapan birine iyi olmuş denilmesini insanlığı kaybetmek olarak adlandırmayı kabul ederim ama alkollüde olsa kasksızda olsa hızlı kullanıyorda olsa insandır insan lafınız yanlış.Neden Çünkü Kendi canına değer vermeyene ben değer veremem.Versemde işe yaramaz.Bu elemanlar birine çarpsa bu hale gelse motorlu kaka olacaktı arabaya çarptı diye Alkollü tedbirsiz kullanması affedilebilir birşey mi oldu.Asıl o motorlular insanlığını kaybetmiş.Birinin canına malına zarar verirmiyim kaygısı olmadan çıkıyorlar yola.Ne güzel dünya ya.Bu olayın türkiyesi almanyası arabistanı yok.Nerde olursa olsun o motorun üstündeki elemanlar suçlu.SUÇLU.Yaralanmış olmaları onların suçunu örtmüyor.Tekrar söylüyorum bu herifler arabadan kurtulup sizin yakınınız birine vursa bakalım insan diye diye hak peşinde koşabilecekmisiniz.Can kaybı olmasa bile benim hastam var diyelim ben aracımı satıp tedavi masrafını karşılayacağım kardeşim bu herifin alem yapıp keyfi olarak içip benim malıma zarar verme hakkı nerde doğuyor ya.Yaralandı diye boynumuzu eğip bakacak mıyız.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ulan alt tarafı şahin beee çıkmamış mı orada 65 liralık tamponu ben alayımda sus diyen..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben de tanıyorum. Ancak kuş serisi kullanan 100 kişi tanıyorsam içlerinde 3 hadi bilemedin 5 kişi insan gibi kullanıyordur. Gerisi açık egzoz, kesme helezon, kabak lastik falan. Zaten neredeyse hiçbir genelleme %100 doğruluk içermez. %95 genelleme yapmak için güzel oran.
    Elbette matematiksel olarak çok yüksek bir oran. Ama o 95 kişi yüzünden kalan 5 kişi ailesiyle şehir içinde giderken ilginç muamelelere de maruz kalabiliyor. Yoksa haklısınız zaten. Oran ortada.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde şahinim var öyle ekstra hiçbişi yok ( teyip bie yok ) sade şahin ekstrasız normal kullanırım..Hea bir iki kere boş arazide daire çizmişliğim vardır. Ama ciddi geneli sıkıntılı ya..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Vay arkadaş benim arabama arkadan vurduklarında önce inip geçmiş olsun birşeyiniz varmı diyen adamım ben. Hani herkes çalışıyor para biriktirip alıyor da sokayım şahinine, şasesinde düzgün kısım kalmamış aracın kıçı kırık tamponuna ettiği lafa bak. Oldu anasını satayım her kazada 8/8 suçlu olan herkese ölsün diyelim.(sadece maddi hasarlı kazalardan bahsediyorum)

Motordakilere de bir daha vasıta falan kullandırtmasınlar alkollü motosiklet kullanmak ne demektir arkadaş..

Motosikleti
    N/A
    Alkollü kafa ile o motora biniyorsa kendi ölümünü ve başkalarınınkini göze almıştır ve hadi o eze eze bitiremediğiniz 5 seneye kadar ooo tofaşamı biniyorsun dediğiniz arabaya bu motorcu zaarlar sol taraftan çarpmış olsaydı hani bu tofaşya parçası ucuz olunca kalitede kötü neyse kapı göçtü adam öldü eee sonra ne olacak ?
    roadpeople bunu beğendi.

valla bakın kasksız alkollü (hiçbir ekipman yok) hatalılar birde üstüne adama masraf çıkarmışlar adamda haklı baktın mı üstüne üstlük suriyelilerse adam haklı beyler. Hümanistliğin bokunu çıkarmyalım insan canından değerli mi falan valla alkol+ekipmansız yani öldüyse hakketmiş demektir. suriyeden savaştan kaçıp Türkiyede zevkten ölmek :D

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Allah seni alsın...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Onu geçtim de adam ertesi gün o arabayı 25 bin TL 'ye birine satıp borcunu ödeyecekmiş. Çöp Şahin'e 25 bin TL verecek salağın aklına tüküreyim ben. Bu süslü Şahin kullanan tayfanın alayını toplayıp sabun yapacaksın. Bu it takımının hepsi aynı. Bir sürü cahil, saygısız, eğitimsiz apaçi. Orada birisi çıkıp da ağzını burnunu kırsaydı keşke şu herifin.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu geçtim de adam ertesi gün o arabayı 25 bin TL 'ye birine satıp borcunu ödeyecekmiş. Çöp Şahin'e 25 bin TL verecek salağın aklına tüküreyim ben. Bu süslü Şahin kullanan tayfanın alayını toplayıp sabun yapacaksın. Bu it takımının hepsi aynı. Bir sürü cahil, saygısız, eğitimsiz apaçi. Orada birisi çıkıp da ağzını burnunu kırsaydı keşke şu herifin.
    Şahin kartal deme yanımda 70 küsür bin tl ye kartal verdiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Olay değil de, burada olaya verilen tepkiler ilginç...

Bu olay üzerinden İslam'a laf çakanı mı ararsın, Suriye'lilerse gebersin'cilerimi ararsın.

Ama en vurucu olanı, üç kuruş maddi çıkarını herşeyin önüne koyan karaktersizliğin normal karşılanması olmalı...

Bu adam size yolda çarpsa "başıma iş açmayayım" diye yolun ortasında bırakır sizi gider. Sizin aracınıza çarpsa ve suçlu olsa, kavga gürültü çıkarıp üste çıkmaya çalışır, her türlü yalanı söyler, icabında sizi tehdit eder.

Genel olarak bu karakterde olduğumuz için mi empati duyuyoruz kendisine acaba?
    yeditepely ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimsede demiyor ki ne bagirip cagiriyon serefsizin evladi diyip agzini burnunu kirmiyor. anlamis degilim/
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya yakasi gebze'den kadikoy sinirlarina kadar bukmeye devam edicem. Kusura bakmada hak edene,kasten canıma ve malıma zarar vermeye calisan sülüklerin, önce sol aynasini gerekirse kendilerinide İtina ile bükerim
    Madem ayna cam çerçeve kırıyorsunuz, bunu yaptıktan sonra kaçmasanız bari
    yeditepely bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Karısının kolundan bilezik sökmüş adam.
    Acaba karısı vermek istemediyse dövdü mü kadını?

İki sarhoş Türkmen motosikletle arabaya çarpmışlar.
    Acaba bir yayaya çarpsalar ne düşünürdüm?

İki sarhoş arabaya çarpıp durdurmasalardı ve o araba ilerde bir yayaya çarpıp öldürseydi ne düşünürdüm?

Kafamda deli sorular!
    fatih.met, hasmet ve yeditepely bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)