Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşa motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Merhaba arkadaşlar gece saat 1 den sabahın 5 ine kadar tartışma felan kısacası arkadaşa motor alacağız.
    Cebinde 7 bini var ekipman dahil. Ekipmanı ayarladık, 300 kask 430 mont 100 eldiven 70 dizlik (dizliğin fiyatı tahmini burdaki mağazada sanırım yoktu şu an internetten o fiyatlarda bişiy alıcaz) Toplamda 900 Tl burdan gidiyor. kalıyor 6100.
    6100 e motor tavsiyesi lazım ancak bu motor uzun yolda iyi gitmeli çünkü yazın uzunca bi yol yapacağız şu an 3 kişide motor var ben dahil arkadaşta alınca 4 olacak.

Sıfır istiyor arkadaş öncelikle.
    Dediğim gibi uzun yolda geride kalmayacağı bi motor istiyor. Yani bize göre geride kalmayacağı diyelim.

Aklımızda Mondial drift var 150 lik olanı veya zone 150 lik olanı
    Sizin başka tavsiyeniz var mı acaba? Şu olabilir gibisinden.

Ayrılan fiyatın altında fiyatta bi motor alırsak ekipman bütçesi arttırılacak. Ekipmanları aklımızda bulunsun diye seçtik ama daha almadık belki elimizdeki paranın altında bi motor alırsak ekipman bütçesini arttırırız diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    İyi gitsin diyosunuz ama drift falan bakıyosunuz. Max gideceği 120 o da artık devir sonlarda full sıka sıka. O yüzden madem bu seviyede bakıyosunuz ybr veya cbf bakın. Tipi kötü derseniz de yolda bırakma ihtimali daha az olan motorla mı çıkmak istersiniz yoksa her an tetikte gideceğiniz bi motorla mı çıkmak istersiniz? 6100 liraya gayet temiz 2016 sıfıra yakın bi cbf alabilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi gitsin diyosunuz ama drift falan bakıyosunuz. Max gideceği 120 o da artık devir sonlarda full sıka sıka. O yüzden madem bu seviyede bakıyosunuz ybr veya cbf bakın. Tipi kötü derseniz de yolda bırakma ihtimali daha az olan motorla mı çıkmak istersiniz yoksa her an tetikte gideceğiniz bi motorla mı çıkmak istersiniz? 6100 liraya gayet temiz 2016 sıfıra yakın bi cbf alabilirsiniz.
    Arkadaş sıfır istiyor ama cb 125 ace olabilir.
    İyi gitsin derken 120 yeter zaten.

Biraz 2. ellere baktım 6000 civarına cidden çok temiz 2016 modeller var, arkadaşla konuşayım ben gidip alırız tamam derse.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Bence uzun yol yapacak ve sıfır istiyorsa mondial vultre alsın kendini kanıtlamış bir motor ve fiyatı 4500 falan kalanı ile de uzun yol için bişeyler alın cebin de kalır kendini kanıtlamış bir motordur dediğim gibi ve torku çok yüksek 162 cc zaten tam uzun yol motoru hem mondial sonuçta her yerde parçası bulunur servis sıkıntısı çekmez.

Ha bana göre tipi çok güzel ve çok iyi modifiyeye geliyor (apaçi tarzı değil)

tipini beğenmediyse mondial z one 150 olabilir veya ikinci el az km li z one 180 rks titanic 150 s var yeni çıkan fakat 120 yi zor görüyor diye biiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    az daha koy ybr al

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Arkadasiniza söyleyiniz forum a uye olsun, meseleyi kendi sorsun.

Bu ne yaaa Allah aşkina....sosyal sorumluluk projesi gibi. 😂

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    arkadaş şu kafayı bir değiştirin. top speedi 120 olan motora, adam uzun yolda 120 yeter zaten diyor. sonra mahvediyonuz motorları. ya insan bir verdiği parayı tartar motordan ne alabilceğini az çok kestirir. al kardeşim mondial drift al 120 le yata yata çok rahat uzun yol yaparsın.
    frankestayn1 bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam bu arkadaş için demiyorum ama sallıyorum 125 lik 150 lik motorun 120-130-140 hatta 150 basmasını istiyolar sınırı belli zaten motorun zorlamaya gerek yok ve 120 yi nerede basacaksın kaç saniye öyle gideceksin yada bastın durucak mı

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş şu kafayı bir değiştirin. top speedi 120 olan motora, adam uzun yolda 120 yeter zaten diyor. sonra mahvediyonuz motorları. ya insan bir verdiği parayı tartar motordan ne alabilceğini az çok kestirir. al kardeşim mondial drift al 120 le yata yata çok rahat uzun yol yaparsın.
    Ben anlamadim,
    Şimdi, uzun yolda 120 yeter diyen kisiye motora yazik etmeden gitmesi icin mondi drift mi oneriyosunuz... e zaten 120 o alete eziyet olucak, hadi olmadi uzun yol diyoruz, orda da mi olmuycak.

Motosikleti
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasiniza söyleyiniz forum a uye olsun, meseleyi kendi sorsun.

Bu ne yaaa Allah aşkina....sosyal sorumluluk projesi gibi. ��
    :D Ani gelişti mevzular, aslında arada bakınıyodu aciliyeti yoktu gece beraber oyun oynarken muhabbeti geçti oyundan çıktık buna kafa yorduk sonra konu açtım. Anlamaz o pek fazla biner sürer o kadar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu arkadaş için demiyorum ama sallıyorum 125 lik 150 lik motorun 120-130-140 hatta 150 basmasını istiyolar sınırı belli zaten motorun zorlamaya gerek yok ve 120 yi nerede basacaksın kaç saniye öyle gideceksin yada bastın durucak mı
    Hocam benim bi derdim yok keşke açmasaydım konuyu adamı üye yapsaydım :D
    Benim mondial 120 de rahat duruyor.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamadim,
    Şimdi, uzun yolda 120 yeter diyen kisiye motora yazik etmeden gitmesi icin mondi drift mi oneriyosunuz... e zaten 120 o alete eziyet olucak, hadi olmadi uzun yol diyoruz, orda da mi olmuycak.
    ben önermiyorum öneriyolar. son cümle ironi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Normalde utanılacak şeyler "bi arkadaş soruyordu, bi arkadaşın başına gelmiş" diye sorulurdu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2.el cbf 150 işini görecektir bence. Domuz gibi domuz mübarek

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    125-150cc motosikletlerin maksimum ideal hızı 100kmdir(istisnalar olabilir). Ek olarak 20km daha hızlı gitmenin sizden alacakları vereceklerinden daha çoktur. Tavsiyem lifan veya hero glamoura bakın. Lifan gerçekten de kendisini kanıtlamış bir markadır. Kullanıcılarından şu ana dek kötü bir şey okumadım. Uzun yolda konfor ön plandadır bakacağınız motosikletlerde bunu dikkate alın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)