Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hasarlı Motor alınırmı? (sahibinden linkli)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    O paraya daha temizi de bulunur, ha kilometresi felan biraz daha fazla olabilir belki ama sıkıntı yapma fazla, geçenlerde arkadaşa 18 binde drift aldık bin km oldu daha bi arızasını felan görmedik.
    Ben cbr 500 r aldım ikinci el 20 binde aldım şu an 22 binde, daha hiç bi sıkıntısını yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    lan bu motoru sanki çalmışlar ciğerini söküp kenara atmışlar gibi, 5000 km deki motorun zincir gerdirmesi nasıl sona gelir, grenajlar yapıştırıcılar felan sökülmüş, büyük ihtimal km düşürülmüş, adam ayna bile kullanmıyor sanırım. Biz ilan koyarız motorumuzu uygun fiyata millet gider boku çıkmış motora verir anlamadım gitti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hatta alacak arkadaşın sıkıntısı olursa honda servisinde 100 liraya 7 katmanlı sedef boyasını attırabilirim bu arada motorda honda marka yağ kullandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

aynı paraya demedim kardeşim

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan bu motoru sanki çalmışlar ciğerini söküp kenara atmışlar gibi, 5000 km deki motorun zincir gerdirmesi nasıl sona gelir, grenajlar yapıştırıcılar felan sökülmüş, büyük ihtimal km düşürülmüş, adam ayna bile kullanmıyor sanırım. Biz ilan koyarız motorumuzu uygun fiyata millet gider boku çıkmış motora verir anlamadım gitti.
    Çok teker yapılmış olması muhtemel ama kesin konuşup günahını almayalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beyler aynısı benim arkadaşa oldu az daha alıyordu afyondan bir repsolü.Sağ grenaj ucu kırık kafada sallanma falan varmış az daha alıyodu değiştirim diye sonradan baktık motora plaka bildiğin erimiş elcik manet değişmiş 2500 tl hasar kaydı birde.Olan çocuğun kaporasına oldu bide şerefsiz herif laf koydu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Bu arada motorun plakası yamuk cırt kelepçeyle tutturmuş aynalar da kırık bence teker yaparken devirmiş

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla pek alaka dışı bir şey söylüyorum, adam 2 yıl önce almış motosikleti, 5.500 Km'de bu insanlar hiç mi, gezmiyor anlamıyorum.
    Ben CBF 150 aldım 2 ay oldu 2450 kmde.
    Aynı şeyi ben de düşünüyorum. millet 30.000km 'ye çok diyor. iki haftalık tura çıksan 6-7000km kafadan yani. agustosta aldım motoru 14.000km idi, ekim bitti, 17. ki günde 1-2 saat sürüyorum maksimum. Anlamıyorum ki bu insanlar ne yapıyorlar, kıyamıyorlarmı para harcadıkları için? Sonra da 25-30.000km olunca ya bu motor bloğu öldü artık satayim diyorlar ki 30.000km hiçbir şey....
    siptar23 bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Direksiyonda sağa sola çekme yoksa alınır.

Aynı renk, aynı kasa, servis bakımlı bir cbr125 almıştım.

Sahibi 35 yaşlarında bir cerrah idi motosiklet 2.500 km de idi, ama zincir gergisi en arkadaydı yani gerdirmek için yer kalmamış artık. Daha 2.500 km de olur mu dersiniz ama oluyor. Aldığım adamın tek teker yapma gibi bir şey yapabileceğine hatta deneyeceğine ihtimal bile vermiyorum.

Yağsız kullanımdan bollaşmış ve germek için yer kalmamış olabileceğini düşünüyorum.

Gitmeden önce adam sor herşeyini, “Geldiğimde motosikletinizi ekspertiz için honda servisine götüreceğim, motosiklette sağa sola çekme var mı? Dedikleriniz dışında bir masrafı var mı? Aksi birşey çıkarsa yol parası ve ekspertiz parasını sizden temin ederim.” diye bi yokla adamı. Hık mık ederse gitme, etmezse git honda bayisinde ekpertize sok ve satın al.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Vazgeçtim dostlar sağolun buyuk bir hayak kırıklıgından kurtardınız belkı tanıdık vs aracılıgıyla baska.motoe bulduk almancının.
    Almanyadan donmesını beklıyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)