Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

En iyi motosiklet aksesuarı firması hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

Sizce Türkiye'de en kaliteli,en ucuz,en güleryüzlü ve en garantili motosiklet aksesuar firması hangisi? (motomax,motoliz vs)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    ilgilenme açısından feyzioğlu 1, beşiktaş motoliz 2 diyebilirim.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    yorumlara cevap olarak feyizoğlu mağazacılıkta bu sektörün en eskilerinden diye biliyorum. Motomax son yıllarda atılımda.. Motoliz bana hiç samimi gelmiyor.. Sebebini bilmiyorum ama kardeşler motorda motosikletim 3 4 ay kalmasına rağmen tamir edilememişti. Yamahada en iyi orası diye götürmüştüm motorumu.. Ordan beri kaldı öyle. Birde son zamanlarda ellerinde kalmış eski mallara inanılmaz indirimler yapıyorlar insan ister istemez merak ediyor nasıl yapıyorlar bunu diye. Ürün almadan önce mutlaka tarihine vs bakılmalı, ve ucuz ürün alırken marka diye üzerine atlamadan neden ucuza satıldığı konusunda net bir şekilde bilgi gerekli.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben feyizoğlu diye duydum ama hiç alışverişim olmadı.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Feyizoğlu iyi ve ilgili, iki kez alışverişe gittim ikisinde de direk bir kişi gelip alışverişim boyunca yanımda bulunup ilgilendi, aldığım ürünlerden birisi montajlı idi onunda montajını yaptılar sağ olsunlar zor bir şey de değildi halbuki.

Motomax in held markasinda dunyanin her yerinde en ucuz bizde politikasi hosuma gidiyor Held eldiven konusunda cok cok iyi bir marka. biraz alacagin markayla alakali gibi geliyor bana bu durum cunku her marka belli markalarin distrubutorlugunu almis ve ona gore satiyor mesala motoliz clover markasini getiriyor ve baya uyguna geliyor nerdeyse yurtdisi fiyati. Lafin ozu hepsi guzel hos )

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    hasanpaşa daki diger büyük firmalara göre ilgi alaka samimiyet açısından motosuperstore tek geçerim
    artemis99 ve khaledome bunu beğendiler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Ekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasanpaşa daki diger büyük firmalara göre ilgi alaka samimiyet açısından motosuperstore tek geçerim
    evet unutmuşum onu motosuperstore hasanpaşadaki en iyilerden

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Motomax'da iyi bence.Herkes farklı bişi söylüyor haklarında ama ben gidince çıkana kadar eşlik ettiler.Held distribütörlüğü yapmaları da ayrı bi güzel.Eldivenleri harbiden on numara.Fiyatları da diğer markalara göre uygun.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kocaeli başerler motosiklet.
    Genelde boş oluyor anında müşteriyle ilgileniyorlar. Fiyatlar ucuz. Hiç fiyat sormadan pazarlık yapmadan direk ürünü beğenip satın almama rağmen kazık yemiyorum. Verdiğim para her zaman malın piyasadaki fiyatından az oluyor. Mesela daha bir hafta önce motul 300v motor yağını litresi 60 liraya aldım. Şuanda internet satış fiyatı 75 liradan ucuza yok. Şimdi çıkıp istanbuldaki dükkanlara sorsam 100 liraya kadar fiyat verirler üstüne birde tok satıcı tribi yapıp can sıkarlar.

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'da iyi bence.Herkes farklı bişi söylüyor haklarında ama ben gidince çıkana kadar eşlik ettiler.Held distribütörlüğü yapmaları da ayrı bi güzel.Eldivenleri harbiden on numara.Fiyatları da diğer markalara göre uygun.
    Basimdan geceni anlatayim siz karar verin. İlk ekipmanlarimi alicakken motomax a gitmistim internetten bir ton video izlemisim ya saniyorum mi kapida karsilicaklar beni girdim iceri kimse yuzume bakmiyor boyle eldivenlere falan bakiyorum kimsenin umrunda degil resmen sonra artik dayanamayip uzun sakalli hafif toplu cusseli sacsiz bir calisan vardi gittim dedim boyle boyle toplucam ekipman. Sonra yardimci olmaya basladi bot ve kask bakarken bende guzel kask kalmadi botlarimida cok tavsiye etmem yeni baslayana dedi samimi bir sekilde. Sonra eldivenlerden begendigim 1 2 taneyi yanina alip kendi motosikletinde denettirdi hassasiyetin nasil falan diye. Butcemi soylemistim ona ama bana magazaki en iyi montlari giydirdi abi param yetmez bunlara diyince sen en kalitelerini gor diger monlari kiyaslicak eksiklerini gorebilecek citan olsun dedi hatta Klim markasini getirten mudur ordaydi uzun boylu esmer biri o bile yarim saat yardimci oldu bana ve ben en basta onlara demistim ki satin almiyacagim sadece bakcam. Simdi sozun ozu kimse sizin agziniza dusmez ne alcaginizi bilirseniz cok da guzel ilgineliyorlar. oteki turlu o magazalara hic motora binmemis 3 liraya 5 kofte isteyen bir ton insan geliyor ben kizmiyorim kisaca ) ama HELD markasi cok iyo asiri memnunum ben

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    mymotosiklet, kocaeli başerler, feyizoğlu

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ankara için adres vermek gerekirse : Mototan Motosiklet.
    İlkbahar Mah. Konrad Adenauer Cd. No:62 /A Çankaya / ANKARA
    reklamı da yapalım indirimleri kapalım

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Feyizoğlu.
    Adem bey.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    feyizoğlu na gidin adem bey işin sonudur size en pahalısını değil en uygununu sunar her zaman her konuda da yardımcı olur saolsun..

Peki motomax hakkında düşünceleriniz neler genel anlamda? Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Niye motomax diye sorarsanız çoğu motovlogger lar motomaxin videolarını yapıyorlar.nedenini merak ettim

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Motomaxtan ayrı zamanlarda bot ve dizlik aldım. Alacağım ürünler fiyat performans ürünüydü zaten kafamda netleştirmiştim. Öyle ilgi alaka vs göstermediler. Monster ikram ettiler işte o oldu pazarlık falan da huyum değil dayadım kredi kartını geçtim gittim :D

çoğu alışverişimi internetten yapıyorum. Prosev eldiven harici pişman olmadım. Eldiveni mağazadan deneyip alacağım. Aynı şekilde botu da kalıplarını bilmediğim için mağazadan deneyip aldım.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Napster1910 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki motomax hakkında düşünceleriniz neler genel anlamda? Daha önce alışveriş yapan oldu mu? Niye motomax diye sorarsanız çoğu motovlogger lar motomaxin videolarını yapıyorlar.nedenini merak ettim
    Hocam şöyle anlatayim biraz.Orda çalışan oğlanlar biraz umursamazlar.Çalışan abla ise gayet yardımsever ve bilgili.Ürünleri avrupa fiyatlarıyla aynı nerdeyse.Ki diğerlerinin çoğu baya kaktırıyor normal fiyatlarının üstüne.Bide para biriktirip 1 ay içinde 2450 TL alışveriş yaparsan motto akademiden ücretsiz eğitim veriyorlar.Bide ekleyeyim bunları Hasanpaşa şubesinde yaşadım.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Feyizoğlu bence. Motomax, motoavm, motoliz ve ismini hatırlamadığım ama hasanpaşada olan mağazalardan alışveriş yapmışlığım var. Motomax şirinevler berbat ötesiydi ama hasanpaşa şubesi nispeten daha ilgili çözüm odaklıydı. Ama aralarında sürekli feyizoğlundan alışveriş yapıyorum. Kesinlikle çakal esnaf değiller. Topcase mont pantolon eldiven aksesuar almak gibi birçok kez alışverişim oldu. Kesinlikle öneririm

Alıntı Napster1910 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim düşümcem eldiven hariç herşey internetten alınabilir niye eldiven alınmaz dersen eldivenin beden sistemi elinin avucu ile ölçülüyor ama parmak uzunluğu hesaba katılmadığı için sen atıyorum M giysen bile gidip farklı modeller deneyip hissiyatını görüp alman lazım ve ben eldiven konusunda HELD i tek geçerim ama sadece eldiven konusunda adamlar dünyada en ucuz bizde garantisi verdiğine göre uğraşma al eldivenini bu arada sadece held değil Knox da var orda. ilgi alaka herkesin dediği gibi sorarsan cevap verirler kimse ağzına düşmez bide benim şimdiye kadar en çok mont gördüğüm yer motomax diğer ürünler değil ama mont çok fazla var ben seviyorum güzel yer feyzioğluda ben anadolu yakasında oturduğum için bilmiyorum ama herkes güzel konusuyor hakkında. bide kimse babanın oğlu değil kim ucuz veriyorsa git al sadece motomaxın bendeki farkı HELD satıyor olması revzilla ya bakarsan en iyi eldivenler hep held oluyor genelde en iyi montlarda Klim oluyor adamlar motomax klim + held satıyor o yüzden bendeki yeri ayrı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)