Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Buff ın orjinal tr sitesi hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakmasıyla arasında fark yoktur demekte çok doğru değil bence .. Koku yapmaması, bakteri üretmemesi, UV filtresi olması, rüzgar geçirmemesi bence ücretine değer özellikler. Outdoor ürünleri kullanmayı seviyorum ve genelde aldığım tepkide yukarı da yazılan yorumlar gibi; "Bota o kadar para vereceğime ..... tl ye 5 tane alır her gün birini giyerim" diyen arkadaşlarla benzer durum. En yakın yerleşim yerine kilometrelerce uzakta doğadayken verdiğiniz her kuruşu hak ettiğine gözlerinizle görüp inanıyorsunuz ama bunu insanlara anlatamıyoruz.

Sadece kaskın içinde,boynumda renkli şekilli ara katman olsun diyorsanız hiç 50-70 tl vermenize gerek bence de. En ucuzunu almanız yeterli olacaktır.
    Bot için haklı olabilirsiniz. Ancak buff için o kadar farkedecek bir durum yok. Zaten kumaşa dokunduğunuz zaman kalitesini belli eder. 10TL olanla karşılaştırılamaz ancak 30TLlık ürünlerden tek farkı üzerinde Buff yazıyor olması.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tamayinca.html

Ben evde kendi tshirtumden bile yapmıştım,
    çokta şaapmamak lazım güzel tshirtlerinizi bile yapabilirsiniz
    REKLAMLAARRR

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Dikişsiz olması lazım tchibo'dan almıştım reflektörlü güzel ucuz bir şey ama katlayınca dikiş yerlerinda kalınlık oluşuyor reflektörleri de döküldü. ne kadar ekmek o kadar köfte yani.

Orijinaller hemen kaybolurken decathlon vs.den 5-10 tl ye aldıklarım demirbaş oldu :(

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)