Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın elbiseli adam stok videolarda bitti

Motovento
    REKLAM ALANI

1 aydır video gelmiyor, sanırım stok videolarda tükendi. Ben hala öldüğüne inanmak istemiyorum, şuan yapılan her motovlog onun eseri bence. Ben çok sevmezdim ama bu adam ölmesi gereken biri değildi, unutursak kalbimiz kurusun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    freasy bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    hayratına çeşme yaptıralım?
    Olcay Avşar bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ben o geceden sonra açıp izleyemiyorum artık. Çok üzücü geliyor.
    alies99 bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı voljjn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aydır video gelmiyor, sanırım stok videolarda tükendi. Ben hala öldüğüne inanmak istemiyorum, şuan yapılan her motovlog onun eseri bence. Ben çok sevmezdim ama bu adam ölmesi gereken biri değildi, unutursak kalbimiz kurusun.
    altın elbiseli adam bi motovlog değildi.herseferindede motovloglarla dalga geçerdi. Daha çok legandary biriydi. Unutmayacağımız biriydi. Herkonuda kendini ispatlamış ve kanıtlamış.Sadece türkiyede Kendi ekipmanı dışında ürün tanıtımı yapan motovlogla.. bu çok yapmacık geliyor bana . Mağzaya girip sağına soluna göz atıp ürün tanıtımı yapıyorlar. Bu şekilde hiçbiri biryere gelemez.

Rahmetli ülke geneline motosiklet sevdasını aşılayan zat idi. Şimdikiler sadece 3 5 kuruş kazanmak için çaba sarf ediyor tamam oda kazanıyordu ama ilk başlarda kazanmadan yapıyordu bu yüzden bu kadar sevildi ve değer gördü.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ekibi devam ettirse aslında izlenir.Ekibi de çok iyi sağlam insanlar var bence.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekibi devam ettirse aslında izlenir.Ekibi de çok iyi sağlam insanlar var bence.
    Devam edilebilir ancak hiç kolay bir iş değil. O kadar emek harcanarak onun misliyle fazla para kazanılacak iş varken çok az insan böyle yollara baş koyup fark yaratmaya uğraşıyor.
    GB79 bunu beğendi.

Motosiklet videosu çeken birçok insanın beraber yer aldığı bir video da vardı sanki. Onun da yayınlanacağını düşünmüştüm. Tanıtımı yapılmıştı galiba.

Aslında daha önemlisi, kanalın yayınladığı son video; başka yerlerde bulunamayacak içerikte bir Barkın Bayoğlu belgeseli olacak diye de tahmin ediyordum. Dış ses kullanılarak anlatılan, iyi yazılmış, Barkın Bayoğlu'nun yaptıklarını derli toplu listeleyen, etkisini, önemini, eleştirilen yanlarını, kendisinin bu eleştirilere karşı görüşlerini, kendi kişisel felsefesini yer yer kendi ağzından, yer yer yakınlarının ağzından, yer yer izleyicilerin ağzından anlatan, yer yer güzel, yer yer duygulu yer yer eğlenceli anların hatırlatıldığı, ucuz duygusallığın ve hamasetin kullanılmadığı, kaliteli, 20-30 dakikalık bir belgesel ile kanalın son yapması hoş olurdu doğrusu. Ben hazırlanıyordur, yakında gelir diye varsayıyordum kendimce.
    roadpeople, ogzcngdk ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bu gün bende instagram facebook youtube kanalına göz gezdirdim bir açıklama vs varmıdır diye ama maalesef yok ve dediğiniz gibi stok videolar bitti 1 aydır video vs yok bu adam ölmesi bana çok dokundu
    roadpeople bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Kendisi sayesinde motosiklet hakkında teorik olarak çok şey öğrendiğim kişidir. Allah gani gani rahmet eylesin. Sayesinde ilk kez kurs motoruna bindiğimde hoca bu halimle Bursa da istediğim her yere gidebileceğimi söylemişti. Hatta kursun ikinci gününde hoca artçı olmuştu ve motosiklete FSM girişindeki istasyondan benzin almıştık. Hakkı ödenemez.

Tektabanca bu projenin yeni yüzü olmalı, başkası yapamaz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    adam amerika'dan kalkıp bunun için türkiye'ye mi gelsin?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Okulumu uzatcam falan diyordu gelmez buraya.

Bence AEA bitti.O adamların Barkın Bayoğlu öldükten sonra hevesi kalmadı.Şimdiye en kötü 1 video yaparlardı.Barkın Bayoğlu başkaydı ama Gökhan Eren hoca filan da on numara videolar çekiyordu.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Videoda Barkın'ın görüntüleri (fotograf) bulunmakta , Birkan Demir Çalışkan bu fotoğrafları daha önce biryerde paylastı mı bilmiyorum , AEA sevenlerine güzel bir sürpriz olabilir diye düşündüm

https://youtu.be/vO6iPzelblU?si=VLpeGj9toZlGKvny
    mertowski, kaanklky, CRF ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)