Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mart a kadar ekipman dizeceğim yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba daha önce konu açmıştım motorsiklet almak konusunda yardım için cf moto 150nk da karar kılmıştım ama kayyum vs canımı sıktı yaza doğru 7 8 e mt125 bulursam mt-125 bulamazsam cbf 150 alacağım gibi gözüküyor (cbr125 temiz bulmak çok zor)
    neyse asıl gelelim meseleye yaza kadar ekipmanlarımı dizmek istiyorum yavaş yavaş motorsiklet paramı bankaya yatırdım onu çekemem o yüzden şu anda 1000 tl gibi bir bütçem var buna mont ve kask almak istiyorum ama ordu da olduğum için gidip deneme şansım pek yok mont biraz araştırdım ve

https://www.durt.com.tr/MOTOSIKLET-MONTU-4-MEVSIM-URBAN,PR-302.html bu biraz dikkatimi çekti sizin bu mont hakkındaki düşünceleriniz neler acaba?

bunun dışında bana şu kask ı al yada bu montu al derseniz inceleyip listeme yaza bilirim
    tabi daha pantolon, bot, vs vs daha ihtiyacım var onlar içinde 1000 tl daha ayarlayıp şubat gibi de onları tedarik etmek istiyorum önceliğim montum ve kaskım

ekstra şu motora da bak kardeşim cbf nedir derseniz onlarada açığım
    daha önce motor tecrübem yok taş çatlasın 50km arkdaşların motoruyla yapmışımdır okadar (apaçi gibi hiçbir koruma olmadan ve onlar da öyle sürüyor biraz örnek olmak istiyorum açıkçası onlarada onlarda benim sayemde ekipman almaya karar versinler)
    şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Kask, mont tecrübesi çok olan arkadaşlar yazacaklardır ama benim söyleyeceğim 4 mevsim mont diye bir şey olmadığı. Yazın seni illaki terletecek, kışında üşütecektir. Naçizane önerim 2 tane ( bir kış ve bir de yaz için) mont almandır.Ucuz ve nispeten güvenilir kas olarak da MT Revenge diyeceğim.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Yazın kullancam diyorsan motoru öncelikle yazlık mont al ben bu yaz aldım dünya varmış dedim valla yazlık eldiven,bot,dizlik,ben shark kask kullanıyorum bakabılırsın sharklara da ...

yani bahar alacağım ama yaz kış kullanacağım aldıktan sonra )

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    2 Mont lazım 1 yazlık + 1 kışlık..

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Kışlık mont aldım yazın hariç her mevsim giyilir. İçlik çıkınca bile yazın yine giyilmez. Yazlık kışlık ayrımı yapılmalı.

Motosikleti
    honda cb500f
    Kask ls2 ff370 var bende onerrim. Sharp tan 4 yildizli cene acilir kask. Daha once tam kapali kaskim vardi delirtiyordu. Cene acilir kask aldim cok rahat ettim.fiyati 330 civari su siralar

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)