Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

içlik sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı uçanmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle insanlarla aynı aracu kullanmaktan nefret ederim isterim ki mantıklı soru sorsunlar yaşa takmışsınız takmaya decam edin hatta zeka testleri de yapın sitede ben size diploma ayarlarım sizler bulunmaz mücevherlersiniz
    konuya dönmek yerine millete cevap verirsen olacağı budur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Kışlık montlarda içlik almak size kalmış,bünyeniz hava şartlarına uyum sağlarsa gerek yok
    İçlik giydiğinde,montunuz marka ve modeline göre,bir nebze dar veya bol gelebilir,güvenlik açısından koruyacağını düşünüyorum,en iyisi,içliği alıp denemelisin,burdan nekadar yazsak,fayda etmez.
    Konuyu açanın yaşı: 8/18/28/38/41/56/90 olsa ne değişecek,bende bunu merak ediyorum.
    Alıntı uçanmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce şunu sorayım kışlık montlarda içlik almaya gerek varmı varsa eğer içlikle giyince o mont bize dar veya geniş gelmez mi dar veya geniş gelmesi bizi korur mu

uçanmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aynı anda iki motor kullanıyorum
    dayanamadım artık meydan boş koş osman koş misali canları sıkılıyorsa gitsinler faydalı bi iş yapsınlar bekliyorlar ki birinin dili sürtsün taş..geçelim birileri dur demezse cevaplarına cevap vermezse yarın bi gün ikmeye de kalkarlar

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bu sorunun cevabı biraz yaşadığın yerin iklimi, kullanma şeklin ve sıklığın vs. ile alakalı.

Yaz kış sürekli motor kullancaksan ve yağmur - kar olan bir yerde yaşıyor isen kışlık mont, montun kendi içliği, belki ilave içlik, yağmurluk, belki windStopper gerekir.

Yazlık mont ve içlik seni soğuktan bir miktar koruyabilir ama rüzgar yine de mahveder.
    Yağmurda ise bu kombinasyon hiçbir işe yaramaz.

Ama örneğin Antalya'da yaşıyorsan, ya da sezonluk biniyorsan idare edersin.
    artemis99 bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)