Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tekirdağ veya İstanbuldan kıbrısa motosiklet götürmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Ben Tekirdağ veya İstanbul'dan Kıbrıs'a motorumu götürmek istiyorum malum Kıbrıs'ta pahalı motosiklet fiyatları Tekirdağ'dan mersine otobüs bagajında taşırlar mı kiminle konuşmam gerekiyor ? Ortalama ne kadar ücret isterler.Şimdi 200ns ile bin kilometre yol çile gibi olur ve pahalıya patlar sanırsam kafam çok karışık bazıları trenle taşı diyorlar nasıl oluyor ücretler ne kadardır kiminle görüşmem gerekiyor ?
    kafamda deli sorular nasıl olacak satıp orada da almak istemiyorum kendi sıfır motorum her şeyini biliyorum riske girmek istemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Hocam benim açtığım önceki konuya bak. Bir de asla ama asla yazıhaneciyle konuşma. Direk otobüs şoförü ile konuş. Yazıhaneci kendi komisyonunu da dahil ediyor. Sen direk şoförü bul. Gayet uyguna götürüyolar. Ben bugün gittim yazıhaneyle konuştum. Adam motor 200 + 70 benim bilet 270 fiyat çekti. Şoförü buldum. 2 bilete hem ben hem motor gidecek. Firma ismi vermem uygun olmaz. Cuma gideceğim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kıbrısa mı taşınıyorsun? Öğrenci olarak gidiyorsan değmez yani yaptığın masrafa eziyete.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    200 ns ile keyifle gidersin aslında

Tekirdağ'dan İstanbul Otogarı'na gelip Mersin otobüsüne bineceksin. Motoru kabul eden bir şöför ya da firmanın otobüsüne sen de binersin.

Mersin'de inince Silifke, Taşucu'na gidip feribota bineceksin. Fiyat listesinde feribot araç taşıma 270tl artı vergi diyor. Motor daha ucuzdur muhtemelen. Ben şuradan baktım; http://www.feribotseferi.com/kibris-...seferleri.html

Orada oturuyorsan gümrük işlemi esnasında oranın trafik sigortası gerekebilir. Bir de illa ki öne de plaka istiyorlar diye duymuştum, millet de sticker gibi uzunlamasına ön çamurluğa yapıştırıyordu.

Masraf da epeyce yüksek olur tahminimce. En az 1000 lira harcarsın.
    Mr.Duke bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Kibrista ogrenci misin? Allah yardimcin olsun berbat bir yer bu yaz yatay gecisle kabul edildim kayit icin gittim baktim 5dk duramadim okulda kayit yapmadan geri dondum.
    Bu arada cevaplar verilmis zaten :/ birde unutmadan kibrisa gectikten sonra oranin sigortasinida yaptirmak zorundasin ve trafik sagdan aktigi icin problem yasayacaksin

Motosikleti
    pulsar 200ns
    öğrenciyim önemli olan ülke veya şehir değil berbatlığı vs tartışılır sigorta sirkettine gidip universal yaparan vs birşey duydum o yıl odemiyormusun sigortayı otobüsler ortalama kaç paraya taşır orda araçsız kalmk ıstemıyorum

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kibrista ogrenci misin? Allah yardimcin olsun berbat bir yer bu yaz yatay gecisle kabul edildim kayit icin gittim baktim 5dk duramadim okulda kayit yapmadan geri dondum.
    Bu arada cevaplar verilmis zaten :/ birde unutmadan kibrisa gectikten sonra oranin sigortasinida yaptirmak zorundasin ve trafik sagdan aktigi icin problem yasayacaksin
    Trafik soldan

Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenciyim önemli olan ülke veya şehir değil berbatlığı vs tartışılır sigorta sirkettine gidip universal yaparan vs birşey duydum o yıl odemiyormusun sigortayı otobüsler ortalama kaç paraya taşır orda araçsız kalmk ıstemıyorum
    İyi bir pazarlıkla 80-100 ye taşır

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik soldan

İyi bir pazarlıkla 80-100 ye taşır
    uygunmuş kendi biletimle 180 200e giderim heralde ya seneye yada bı kac ya goturucem eğer götürürsem yaşadıklarımı yazarm hepinize teşekkürler

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Tekirdağ bandirma arası roro var araştırın derim sonra Bandırma'dan asagi doğru salın motoru hem gemide uyursunuz diger turlu cok zor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)