Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Richa Boomerang mont hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    eALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaşlar herkese merhaba richa boomerang 4 mevsim mont aldım.Alma süreci yaşadığım sorunlar kısmını yorumlara göre yazıcam.Aklıma takılan şu

https://hizliresim.com/7yVLll

Resimdeki sırt korumalığı geldi. Ancak youtube https://www.youtube.com/watch?v=Ql1yRQvBvlg linkteki mont içinden çıkan korumalıkla bendeki korumalık arasında fark var.Videodaki linkin altınada yazdım ancak bu montu kullanan arkadaşlar sırt korumalığı resimdekinin aynısımıdır.Yoksa farklı bir korumalık mı verdiler.Zaten ilk aldığımda beden değişimi kargo sorunlarla uğraştım.Sırf bu montu korumalıkları iyi diye aldım. Yorum yapan herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet aynı karton gibi bir korumalıkla gelmişti benimki de.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynı karton gibi bir korumalıkla gelmişti benimki de.
    Yine kazık yedim anlaşılan :( . Peki memnunmusunuz monttan. Kullanımda garanti dışı kalacağı için iadede sıkıntı olur.Zaten gönderdikleri montta etikete dair hiçbirşey yok.Durt markasının 300 liraya aldığım monttaki korumalıklar bile bundan daha iyi gibi duruyor.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korumalıkları ben daha önce aldığım Revit montunkilerle değiştirmiştim, epey zayıf geldi malesef onun dışında içliğiyle birlikte kışın gayet yeterli düzeydeydi diyebilirim.Sadece fermuar sıkıntısı oldu benimkinde zırt pırt sıkışması dışında bir sorunu olmadı.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalıkları ben daha önce aldığım Revit montunkilerle değiştirmiştim, epey zayıf geldi malesef onun dışında içliğiyle birlikte kışın gayet yeterli düzeydeydi diyebilirim.Sadece fermuar sıkıntısı oldu benimkinde zırt pırt sıkışması dışında bir sorunu olmadı.
    Yorumların için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)