Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

bazı otolar motordan daha az yakıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    bu saatten sonra biraz haraket lazım tabi ekranlara

zaten topic bazı otolar motordan az yakıyo değil miydi
    valla çoğu oto bu resimdeki motorlardan az yakıyodur size garanti verebilrim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    şaka gibi ya hala gülüyorum sen şenlendir ekranları harikasın şimdi harbiden de bizim motosikletlere bin desek binmezler bak buradada otolar yıktı bizi bizde saplamışız motosiklet aşkına çırpınıyoruz bu modeller hele hiç binmez değilmi giallorosso ne dersin
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    yok binmezler bizim dandik scooterlara ne işleri olur

Motosikleti
    TİGER 250 S
    sorma valla haklısın! biz gene sucooter larımıza binmeye devam edelim aslında bi kere binseler zevkini bilseler bir daha inmezler ahh ah ban lanmadan kopalım pahalı pahalı bu benzin ahhh ah

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @SAKAL
    alın dizel araba rahatınıza bakın motosikletten daha ekonomik,
    dizel arabanın motora göre artıları
    +ekonomik
    +araba olması
    +daha güvenli
    +4 tane manita atılabiliyo
    +modifiye seçeneği çok
    motosikletinde artıları var ama istanbul tarfiğinde ezerler motosikleti
    Sen arabaya 4 manita atabilirsin ama aynı anda 4 manitayı ne yapacan? Manitalar motosiklete meraklı olduğundan öyle 4 manita ile sınırlı kalmazsın. Senin Corsa ile yanyana gelelim, bakalım kime geliyorlar

@locco
    ama motorsiklet teknolojisinin her ne kadar bilmesemde cok teknik olarak zayıf oldugunu dusunuyorum.sanki benzin sarfiyatını cok fazla dert etmiyorlar gibi.
    Arkadaşım, Keeway ile motosiklette kullanılan teknolojiden uzak kalman normal. Motosiklet teknolojisi en az arabalarda kullanılan teknoloji kadar gelişmiştir. Benzin sarfiyatını neden düşünsünler ki? Teknolojinin dibine vuruyorlar. Hangi araba 2 saniyede 100 km/h sürate çıkıyor? Hangi araba 16000 rpm devir çeviriyor? Hangi araba 300 km/h + süratlere çıkıyor? Teknoloji her zaman pahalı bir olaydır. Ufacık motorların araba fiyatına satılması da bu yüzdendir. Motor araç değil amaçtır... Özgürlük, sürat, v.s.. gibi...

@giallorosso
    manita demişken motorla değil ama cooperla tavladım
    Umarım çok uğraşmamışsındır çünkü bu tip manitaları tavlamak çok basittir motorla. Azıcık ara gazı ver, egsoz sesine bakmayan hatun olmaz! O kadar çok tavlarsın ki sen bile bıkarsın manitalardan. Ama benim hiçbir zaman işim olmaz bu tür hatunlarla.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    yaw öldürek bu bu adam beni ya fenasın fenaaaaa
    dur işte sende boy iki geyik yapalım arada zaten bugün bazı arkadaşlar gerdi ortamı bazen böyle güzel gönüller kalp ler bir olunca neşemiz yerine geliyor iyiki varsınız ...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    boy abi ben arabayı kollamaktan yana değilim 1.7 tdı corsaya 6 ayda bi 300 ytl bayılıyoryuz vergide acaba 1000rr ye ne kadar vergi ödeniyor yakıttan tasarruf yaparken vergiden mi kazık yiyoruz yoksa
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    fiyatlara süreki zam geldiği için fiyat değil depo hesabı yapayım dedim, benimki önce 200 km yaptı 9L benzinle sonra 240 km, sonra 270 km, bu arada ekonomik kullanırsam 300 km yapıyorum ama şehiriçinde biraz agresif oluyorum. şehir dışında da git git yol bitmiyor, yine veriyorum gazı,
    velhasıl-ı kelam 100 km.de ortalama 3,5 lt benzin yakıyor.

Ama tabii ki görece bir seyahat özgürlüğünün olması bu konuda hiç kıyaslama yapmamam gerektiğini düşündürüyor.kahvaltı yapmak için artçını (sevgili, arkadaş vs.) alıp İzmir dışına çıkmanın toplu taşıma araçlarıyla maliyeti yaklaşık 20 YTL. ben 15 YTL'ye hallediyorum. şehirdışı hesaplamalarda bence otomobille değil otobüs ve minibüs ücretleriyle kıyaslama yapılmalı...

Bu arada bu HDI, TDI, CRDI, yok efendim üztün yakıt sistemi flan, otomobillerde oluyor da motosiklette neden olmasın yönündeki soruya katılıyorum.

dİZEL MOTOSİKLET İSTİYORUZ KARDEŞİM,
    DEVLET YARDIM ETSİN
    ...Sergerdan...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @SAKAL
    Valla ben 1000RR için senelik 300 YTL vergi ödüyorum. 125R için 60 YTL.

@gittardando
    Aslında dizel motosiklet yapılmıyor değil. Çok sayıda üretilmiyor sadece. Eskiden daha fazla üretiliyormuş. Talep yok sanırım. Yoksa araba motorundan çok da farkı yok motosiklet motorunun. Sadece motosikletlerde yakıt tüketimine önem vermiyorlar. Unutma ki performanslı arabalar da çok yakıyor.

Dizel Motorlar ile ilgili bir link
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    2 litre 100 km. gidiyor benim kommuter! hatta 110 kmbile gittim. ortalama 60 km./h hız ile.

daha aşağısı varmı?
    itina ile kaza yapılır

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler