Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gelin almaya 100 motosikletle gitti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Motosiklet tutkunu damat, gelini anneannesinin evinden yaklaşık 100 araçlık konvoyla aldı. Nazillili motosiklet tutkunu, Astsubay Necati Saraç, gönlünü kaptırdığı Gülsen Üstüner’i düğün öncesinde evinden sıra dışı bir şekilde aldı. Damat Necati Saraç’a, üyesi olduğu Motonaz Aydın ve Denizli Grubu'ndan yaklaşık 100 motosiklet tutkunu eşlik etti.

Motosiklet tutkunu olan genç çifti, motosikletçi arkadaşları mutlu gününde yalnız bırakmazken, davullu zurnalı konvoya yaklaşık 90 motosiklet eşlik etti. Nazilli’den ‘Motonaz’, Denizli’den ‘Mototeknik’, Muğla’dan ‘Gümüş Kartal’ ile Aydın, İzmir ve Manisa’dan ‘Efe Sürücüler’ isimli ekiplerin yanısıra Doğa ve Yol Sürücüleri, Marsiyass VIP World ile Türk Cooper grupları da konvoyda yer aldı. Genç çift, Ordu Caddesi’nden başlayıp Sümer Park’ta son bulan konvoyun ardından görkemli bir düğün töreniyle mutluluğa adım attı. Nazilli Özerler Düğün Salonu’nun da gerçekleşen düğüne, çiftin yakınları başta olmak üzere motosiklet grupları ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yakından tanıklık etti.

‘HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM’

Uzun zamandır hayalini kurduğu düğün törenini gerçekleştirdiğini ifade eden damat Necati Saraç, motosikletin kendisi için bir tutku olduğunu söyledi. Nazilli Motonaz grubu üyesi olduğunu hatırlatan Saraç; “Motosikleti çok seviyorum. Farklı, sıra dışı bir etkinlik, organizasyon olsun istedik. Sağ olsun Motonaz grubu üyesi arkadaşlarım başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden motosiklet tutkunu arkadaşlarımız da bizleri yalnız bırakmadı. Gelin almaya motosikletlerimizle gittik. İlginç bir gelin alma oldu. Herkese tek tek teşekkür ediyorum. Hepsinin ayağına sağlık, iyi ki varlar” dedi.

‘ÇOK MUTLUYUM’

Sıra dışı organizasyona ilk önce çok şaşırdığı ifade eden Gülsen Üstüner ise; “Kapıda motosikletleri görünce çok heyecanlandım. Çok büyük mutluluk yaşadım. Hiç unutamayacağım bir an oldu” şeklinde konuştu.
    EldekiDebryj, mombohunter ve fatih.met bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Sözde bizde dugun salonumuza motorla gidiyorduk. Olmadi, olamadi. Hala şunlari gorunce kiskaniyorum. :D

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Böyle durumlarda kask takmamak lazım.
    Çünkü rüzgar zihni açar.
    Napıyom len ben?
    Yol yakınken döneyim.
    Gibi isabetli kararlar almanıza yardımcı olur.
    Graywolf, mandarake ve mombohunter bunu beğendiler.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Oldum olası haz etmedim şöyle şovlardan...çok yapmacık geliyor bana.histeri kırizine girmiş insanlar gibi,bana bakın,bana ilgi gösterin...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    . .

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    bu tip şeyler sadece banamı itici geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)