Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

500 km de pulsar 200 rs alacağım, yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Nasi yanlis yapmis ya.olurmu hic ole satis almadan para vermek.en iyisini yapmissin.ya ketenpereye getirselerdi.nasip de gec.takilma.hayirlisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    acele etme onlar senden parayı almak için ayak yapıyolardır.. motorun km düşük zaten rodajı normal insan gibi yapmamış olsada aşırı bir zarar vereceğini sanmıyorum.. sen yarın ara işinizi hallettinizmi diye sor onlar sana geri döneceklerdir eğer gerçekten para acil lazımsa.. bekle acele etme.. olumsuz olursa hayırlısı buymuş diyeceksin yoluna bakacaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hiç uğraşma bayiye götür servis baksın.önceden pulsar sürdüysen vites ve motor sesini biliyorsun zaten ama hiç kasma servise götür bir göz atsınlar.şasi numarasından sms falan yalan plaka yoksa zaten kazada direk motoru bağlarlar borç vs çıkabilir zaten noterde.700kmde zaten rodaj bakımına gircek motor rs200ler kronik sorunları daha az diye biliyorum memnun kalıcaksın bence.motordan çok motor sahibine bak tipi konuşması oturması kıyafetleri az çok ip ucu verir sana apaçimi al satcımı vs.

Motosikleti
    R25
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence vazgeçmekle yanlış yapmışsın.kapora verip sabitleyecektin. Yarin satis alacaktın hepsi bu. Çünkü sıfırı ile ciddi fiyat avantajı var. 2500 lira az rakam degil. Yinede icine sinmediyse farkli alternatiflere bakabilirsin.
    Adam olmaz dıyor abi bugün noter yetişmedi diye parayı ver motoru götür yarın gelirsin satışını verrim dedi, para bugün bana lazım diyo sen almazsan bayıye 10 bin liraya satarım yinede yarın olmaz diyo, bende sunduğu teklifi reddettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her işte bir hayir vardir kardeşim,Allah utandirmasin,ne motorlar denk gelir daha,işin gucun rast gelsin.
    Eyw abi bi iki gün bekliyecem takipteyim ilanları bu fiyata sadece Antalya'da var bir tane oda uzak olduğu için alamıyorum, bulamazsam krediyi kapatacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasi yanlis yapmis ya.olurmu hic ole satis almadan para vermek.en iyisini yapmissin.ya ketenpereye getirselerdi.nasip de gec.takilma.hayirlisi
    Bir defa araba alırken uzman bi şerefsizden kazık yemiştim, o yüzden kimseye güvenmiyorum araç konusunda

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Yanlış yönlendirme yapmayalım. Motoru yasal olarak üzerine geçirmeden, parasını teslim edip motoru da evine götürmüş olsaydı, hem paradan olurdu, hem de çalıntı motora binmiş.

Bu parayı acilen teslim alma olayında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum hocam. Bugün almıyorsan başkasına satacağım falan, bu acele ettirme olayları hayra alamet değildir bilirsin. Eğer olur da motoru alırsan yarın, MUTLAKA ama MUTLAKA, parayı teslim alan kişiyle (ki herhalde bu işlemi banka üzerinden yapacaksındır), ruhsat sahibi kişinin aynı kişi olduğundan emin olman gerekir.

Eğer ruhsat sahibi dışında birine para giderse, ruhsat sahibi motoru vermeme rağmen parayı alamadım şeklinde olayı hukuki boyuta taşıyabiliyor, alıcının X kişisine yolladığı paranın da sıfır değeri oluyor), bunlar yaşanıldığını duyduğumuz şeyler, kimsenin basiteti bağlanmasın diye hatırlatma yapalım.

Onun dışında motoru alamayacak olursan da... hayırlısı olsun, hayırlısı değilse olmasın zaten.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yönlendirme yapmayalım. Motoru yasal olarak üzerine geçirmeden, parasını teslim edip motoru da evine götürmüş olsaydı, hem paradan olurdu, hem de çalıntı motora binmiş.

Bu parayı acilen teslim alma olayında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum hocam. Bugün almıyorsan başkasına satacağım falan, bu acele ettirme olayları hayra alamet değildir bilirsin. Eğer olur da motoru alırsan yarın, MUTLAKA ama MUTLAKA, parayı teslim alan kişiyle (ki herhalde bu işlemi banka üzerinden yapacaksındır), ruhsat sahibi kişinin aynı kişi olduğundan emin olman gerekir.

Eğer ruhsat sahibi dışında birine para giderse, ruhsat sahibi motoru vermeme rağmen parayı alamadım şeklinde olayı hukuki boyuta taşıyabiliyor, alıcının X kişisine yolladığı paranın da sıfır değeri oluyor), bunlar yaşanıldığını duyduğumuz şeyler, kimsenin basiteti bağlanmasın diye hatırlatma yapalım.

Onun dışında motoru alamayacak olursan da... hayırlısı olsun, hayırlısı değilse olmasın zaten.
    Valla abi bu saatten sonra 10000 de deseler almam o motoru, içlerinde bir kişi düzgün konuştu, hakkını helal et senide yorduk kısmet değilmiş dedi..

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi bu saatten sonra 10000 de deseler almam o motoru, içlerinde bir kişi düzgün konuştu, hakkını helal et senide yorduk kısmet değilmiş dedi..
    Hayırlısı neyse o olsun.
    Birçok motosiklet var krediyi kapatana gerek var mı ki?
    Başka motosiklet bulursun.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Bu işte bir iş var gibi zaten, bela bizden uzak olsun dostum, gönlüne göre bir motor çıkacaktır illa! (:

Motosikleti
    R25
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işte bir iş var gibi zaten, bela bizden uzak olsun dostum, gönlüne göre bir motor çıkacaktır illa! (:
    Eyw kardesim, aslında paraya ihtiyacları var araç almıslar sanırım ama onların dediği gibi parayı ver motoru al yöntemi akıl işi değil, bi kaç gün beklemeye geceyim, belki forumdan biri çıkarda bir ilan felan görür yada tanıdığı satarsa haber verir

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Abiler dün gece konuşmamıza göre bugün motoru görüp yarın satın alacaktım fakat oraya gidince yan çizdiler, bugün mutlaka satmamız lazım yoksa başkasına verecem dedi adam, böyle konuşmadık dedim adam olmaz dedi, iyi dedim tamam bugün olsun ben parayı denklestirim dedim. Saat 14:30 da plaka çıkaracaklardı gittiler çıkarmaya 15:30 gibi geldiler, notere gittik satışı alıcam alamıyorum, vergi dairesinde sorun varmış, neyse hemen vergi dairesine gittiler ve geldiler dediki ruhsatı aynı gün çıkarılan araç ancak bir gün sonra satış yapılabilirmiş, zaten sabah işten çıktım direk avcılardan Pendik'e gitmiştim akşama kadar bunları bekledim, işede geç kaldım. Adam en son al motoru git sabah satışı gel al dedi ve parayıda istedi tabi, bugün ödemeyi yapmamız lazım dedi, bende kabul etmedim sabah gelir alırım dedim, yine olmaz dedi sen bunu bugün almazsan ben başkasına satacam dedi bugün kredinin son günü dedi, bende iyi o zaman kalsın dedim. İçime sinmeyen tarafı adamın oğlunun konuşmaları ve motosikleti rodaj felan dinlemeden basması, onlar boş işler diyorlar motora basmazsan açılmaz vs diyorlardı, bir yana alamadım iyimi kötümü desem, diğer yandan kredi çekmiştim onu tekrar kapatacak yarın..
    Yalan kokuları geldi burnuma ama günahlarını almayım saat olmuş 15:30 daha kime satacaklar. Kim kabul eder öyle şeyi? Kapora verirsin o ayrı mesele kapora aldığına dairde bi evrak imzalanır ertesi günüde artık ne zaman için anlaşıldıysa satış yapılır öncesinde de parayı görür adam sayar alır imzasını atar herneyse artık motorunu alırsın sende.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    10000 tl ye bayii ye satarım lafları ayak.. 11000 e sana vermek varken bayiiye falan satamaz sen rahat ol.. tükürdüğünün yalamamak için aramaz belki ama 11 varken 10 a vermez.. ya başkasını bulur yada seni arar.. bence bir yem at ara, ne yaptınız o kadar uğraştık zaman harcadık sizinde zamanınız gitti, neyse artık notere gidelim halledelim isterseniz falan de, sana geri dönüş eğer başka alıcı yoksa

Hayırlı olsun abim şimdiden ama o is kuruyu yakar iyi ki motoru alıp götürmemişsin boş ver adam sana satamıyor başkasına nasıl vericek bayi servisine goturmeden de satış alma para teslimi yapma ve elden sakin para teslim etme banka ya git 100 tl civarı onların bi komisyon sistemi var satış için
    Banka senin parana el koyuyor 3 5 ne kadar dediysen sonra gidiyorsunuz satış verdiniz adam bankaya gidiyor satış kağıtlarını gösterip banka son kez seni arıyor satış tamam mi diye sonra teslim ediyor
    Yada satış olmadı ama adam gene gitti uyanık çıktı banka bana satış kağıtlarını ver diyor kağıt yoksa teslim yok

Yani dolandırıcılığa göz yok banka işlemi olunca ne sahte para , ne yok ben almadim ayağı yapamazlar
    tanıdığın hatta baban bile olsa expere tanidigin usta servis e götür sonra pişman olunca o para gidiyor sonra uğraş dur

Motosikleti
    R25
    Şimdi abiler şu ilana bi bakarmısınız 1 hafta önce 11000 tl idi bu ilandaki fiyat, hatta mesaj atmıştım 10500 son oluru demişti, şimdi fiyat 10000 tl ye düşmüş, ne dersiniz gidip görmemde fayda varmıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

İlan no : 475302878 mesajımda motorun trafiğe çıkış tarıhıni ve plaka no istemiştim ayrıca onlara cevap vermedi sadece fiyata cevap vermıştı

Motosikleti
    Şimdi abiler şu ilana bi bakarmısınız 1 hafta önce 11000 tl idi bu ilandaki fiyat, hatta mesaj atmıştım 10500 son oluru demişti, şimdi fiyat 10000 tl ye düşmüş, ne dersiniz gidip görmemde fayda varmıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

İlan no : 475302878 mesajımda motorun trafiğe çıkış tarıhıni ve plaka no istemiştim ayrıca onlara cevap vermedi sadece fiyata cevap vermıştı
    Şahsen 2017 model alırdım yerinde olsam. fiyatlara bakmadım ama 2016 ve öncesi sorunlu diye okudum hep.
    Birde özel renk alıyorsun, eksoz takıyorsun, titizlikle rodaj yapıyorsun iyi güzel de niye satıyorsun.
    Kafanı bulandırmak istemem, ilana ilk baktığımda aklıma gelenler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen 2017 model alırdım yerinde olsam. fiyatlara bakmadım ama 2016 ve öncesi sorunlu diye okudum hep.
    Birde özel renk alıyorsun, eksoz takıyorsun, titizlikle rodaj yapıyorsun iyi güzel de niye satıyorsun.
    Kafanı bulandırmak istemem, ilana ilk baktığımda aklıma gelenler.
    Almaya gittiğim motorda zaten kafama yatmamıştı adam 150 basmış arkadaşı söylemişti ve zincirde 1 gram yağ yoktu, bu yeşil motor ise söylediğiniz gibi ballandırarak anlatmış ama madem o kadar bilinçli kullanıcısın plakayı neden takmıyorsun

Vallahi kafayı yiyecem abi 2 gündür uyumadım 2 saat önce işten geldim hala motor bakıyorum, en iyisi yatiyim ben şimdi, hırs yapıp gidip bi motor almak istemıyorum, madem size danıştım sizlerinde onayladığı bişey çıkarsa alacam yarına kadar yoksa durumum hiç müsait değil zaten kredıyı kapatacam ..

Abi bak simdi alıcaksan git bankaya 0 motorlarda %50 -%30 kredi veriyorlar yada ihtiyaç kredisi al öyle git 0 al bayiden yada bayiye git onlar yardımcı olur bu şekilde acele etmek sorun olur yada 10.000 var diyelim bankaya faize koy her ay faizini çek onunla motosiklet kirala aldigin maaş tan ayrabilicegini de bankaya koy hem para kazan hem bedava motor kirası çıkar hemde keyifle para birikir sonra git 0 adam akilli bayiden al gözünü seveyim çok dolandırıcı var 2.el de bak 2006 cbr125 sattım 2000 tl ye adam şuan 4000 tl çekiyor ve alıcak kişileri uyarıyorum o motoru öldürmüş kendi motorumu bilip de o serefsizler helallik satmadım helal de etmem o serefsize aslında gidip alıp sonra ayıplı maldan dava açmak var ama iste. Vicdan git 0 al ama 2. El alma abi artik yada 2. El alıyorsan abi 2-3 000 tl o motorun masrafını ekle kendine her zaman

Motosikleti
    Almaya gittiğim motorda zaten kafama yatmamıştı adam 150 basmış arkadaşı söylemişti ve zincirde 1 gram yağ yoktu, bu yeşil motor ise söylediğiniz gibi ballandırarak anlatmış ama madem o kadar bilinçli kullanıcısın plakayı neden takmıyorsun

Vallahi kafayı yiyecem abi 2 gündür uyumadım 2 saat önce işten geldim hala motor bakıyorum, en iyisi yatiyim ben şimdi, hırs yapıp gidip bi motor almak istemıyorum, madem size danıştım sizlerinde onayladığı bişey çıkarsa alacam yarına kadar yoksa durumum hiç müsait değil zaten kredıyı kapatacam ..
    Bu kadar çok takılma kendini strese sokma.
    150 cc bişeyler bak madem durum çok müsait değil hem sağlam Ekipman alırsın.
    Durum müsait oluncada satıp değiştirirsin, naçizane fikrim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)