Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A1 EHLİYETLE İLGİLİ SORUM VAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet öncelikle herkese selamın aleyküm uzun biliyorum ama okuyun lütfen zor durumda kaldı bu yeni aranıza katilan motorcu kardesinize bı yardımcı olun lütfen. 125 CC şartı kalktı diyo kimisi kalkmadi kimiside polisten polise değişir diyo googl dada aradim 4-5 sitede kalktığı aciklanmis fakat yorumlarda bunun sadece ehliyet kursları için olduğunu söyleyip durumu yalanlayanlar var yokmu bu konuya açıklık getirecek bir baba yiğit çıksın linkini atsın ortaya yönetmeliğin kullanilir kullanılmaz desin bilgisi olan herkes yazsın lütfen birde diyelim ki kullanabiliyorum aldım 180 cc 11 kw altı bi motosiklet polis çevirdi illede 125 125 diyo bişey den haberi yok ceza yazacak yer arıyor yazdi bana cezayi kitledi ben napayım mahkemeyle mi ugrascam bide dosya evde daha emniyet şubeden almadım ehliyeti almaya gittiğimde 11 kw altını kullanabilirsin diye yazılı imzali bir kağıt alabilirmiyim öyle Bir polis abime denk gelince vereyim eline kağıdı ohh be döktüm içimi rahatladım evet abiler ablalar bi yardımcı olun lütfen 😀

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    A1 ehliyeti ile 125 cc üzeri kullanamazsın, trafik yönetmeliği değişmedi. O dedi bu dediyi boşver, resmi gazetede yayınlanan yönetmelik linkini de bulunca eklerim umarım ikna olursun.

Peki sağol yardımcı olduğun için

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Karayolları Trafik Yönetmeliği

(5. Kısıma göz at)

https://www.tsb.org.tr/default.aspx?pageID=654&yid=806

A1 ile 125cc üzeri motosiklet kullanamazsın; aksini iddia edenin alnını karışlarım

Eywallah sağol çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)