Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikleti eve getirirler mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba forum, benim merak ettiğim konu şu mesela motosiklet aldık diyelim ve pimpirikli biriyiz acaba motosikleti direk kendi kutusunda olacak şekilde ve getirirler mi getirirse bu görevi kim üstleniyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    getirmezler ama elit birşey alırsan visky felan açıp patttt işte viskiniz yada şampanya motorunuz kapıda hahahaha
    Kızıl pars bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Parasını verirsen , yatak odana bile getirirler
    bindiregandi bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Kendiniz mi montaj yapacaksınız? Çünkü kutusunda açılırken izledim bir kaç parça olarak geliyor motosikletler.
    Kızıl pars bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam senın kapının onunde o koca sandıgı acıp kurulum yapmaz tabı kı ama 3,5 bırsey ateslersen kendı yerlerın de kurup evıne ıs yerıne getırırler .

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Sandıkla teslim almistik yamaha r6,sıfır kutusunda getirdiler. Bayi ile konuşun, varsa kutuda getirirler. Nakliye parasını ve hizmet ücretini eklerler,ödersiniz.

Ben ilk motorumu sıfır km , bayiden eve naklettirdim ama sandıkta gelmedi. Bayide vitrinde duran motordu.

Herşey mümkün çoğu zaman. Yeterki bedelini ödeyebilin.

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sandıkla teslim almistik yamaha r6,sıfır kutusunda getirdiler. Bayi ile konuşun, varsa kutuda getirirler. Nakliye parasını ve hizmet ücretini eklerler,ödersiniz.

Ben ilk motorumu sıfır km , bayiden eve naklettirdim ama sandıkta gelmedi. Bayide vitrinde duran motordu.

Herşey mümkün çoğu zaman. Yeterki bedelini ödeyebilin.
    Anladım internetten bazı videolar var örneğin Erbil Kamba'nın H2 si kendi konteyneri de geldi minibüsle.
    Salurbey bunu beğendi.

uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Hacım H2'yi memleketine bile kurdele takıp götürürler onu emsal alma sen :D

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Dediğim gibi, isteğinizi yerine getirilebilir. Kendi yaşadıklarımı yazdım. Hepsi oluyor.

GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Ücreti mukabilinde yapilabildigini biliyorum

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    "money talks"

uzaya göndertirsin istersen. yeter ki bedelini karşıla.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Ne alacaksın onu söyle önce? her motoru her bayi getirmez parasını versen dahi.

Sedotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Pulsar NS200'ü kapıya kadar getirdiler ek ücret ödemedim, kapıda teslim aldım. Bayi evime yakın sayılır ama o yüzden olabilir.

Kutusunda falan değil ama kamyonetle

Parasını verirsen salonunda bile kurarlar.

Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım H2'yi memleketine bile kurdele takıp götürürler onu emsal alma sen :D
    Almıyorum zaten����

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

Tamamdır hocam aradığım da bu yani ucuz şeyleri getirmiyorlar gibi kutusunda yani.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden getirmesinler,ben 3 adet pulsar 200 aldım montajı bittikden sonra kamyonetin üzerinde evime,işyerime kadar getirdiler,extra ödemedim.Uzak mesafelerde elbette bu hizmet karşılığı ödeme isteyeceklerdir.Benim bahsettiğim 5 km lik bir mesafe.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Burada 2 farklı konu var. Eve getirilecek ama montajlimi gelecek, montajsizmi.
    Eğer montajli gelecekse; ev yakındır, bayinin/servisin aracı hazırdır, satın alırken ikna edersin, "tamam abi montaj bitsin atar kamyonete getiririz" derler.
    Ama ikinci durum farklı. Paketinde eve gelecek, forklift hazır bulunacak, veya motor küçükse mahalleli ucundan tutacak, indirecek. Servis aletleriyle hazır bulunacak ve montaj sizin lokasyon da gerçekleşecek.
    Aslında bir üçüncü alternatif daha var ama bildigim kadarıyla henüz Türkiye'de bunu uygulayan firma yok veya kanunlarımız buna müsaade etmiyor.
    Motor kargo ile direk size geliyor. Elinize ulaştığında garanti başlıyor. Kutuda montaj kılavuzu var ve montaji siz yapıyorsunuz.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Cevap basit aslında bu laptop değil hepsiburada.com dan alıp kargo ile evine gelecek herşey kurulu hazır olacak....

Hangi marka model alacaksın;
    Bajaj-Tvs-Hero gibi markalar daha çok yardımcı olurlar müşteri komisyon kazanmak adına..

Honda-yamaha-suzuki size yakın bayi varsa görüşüp dersiniz işten izin alamam ilk motorum adamlar bir pikap atar getirir.

Diğerleri için bence adamın insafına kalmış olur; mondial-arora-yuki-lifan vb..

2. motorun kmt çelik 100cc cub idi (Falcon) bayi ile görüştüm sandığı gösterdiler ayna teker akü şarjı montaj olcak denildi baktım 4 yol ağzı trafik berbat dedim müdür yol riskli siz getirin 15 km mesafede iş yerine ama Trafik berbattı riske girmek istemedim
    1 saat sonra eleman 2 kask ile geldi biri kendine biri bana hediye fatura evraklar koltuk altında dedi..
    Tekrar çalıştırdı-fren-vites gösterdi abi varmı soru dedi gitti otobüs durağına ücret almadı
    Eve en yakın hangi bayi varsa git onunla konuş..

Konu bisiklet olsa intetten al ucuza gelir kargo ile eve gelir..
    ön teker mandallı takar binersin ama motor montajlı hatta çalışır olmalı eve gelse bile

Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap basit aslında bu laptop değil hepsiburada.com dan alıp kargo ile evine gelecek herşey kurulu hazır olacak....

Hangi marka model alacaksın;
    Bajaj-Tvs-Hero gibi markalar daha çok yardımcı olurlar müşteri komisyon kazanmak adına..

Honda-yamaha-suzuki size yakın bayi varsa görüşüp dersiniz işten izin alamam ilk motorum adamlar bir pikap atar getirir.

Diğerleri için bence adamın insafına kalmış olur; mondial-arora-yuki-lifan vb..

2. motorun kmt çelik 100cc cub idi (Falcon) bayi ile görüştüm sandığı gösterdiler ayna teker akü şarjı montaj olcak denildi baktım 4 yol ağzı trafik berbat dedim müdür yol riskli siz getirin 15 km mesafede iş yerine ama Trafik berbattı riske girmek istemedim
    1 saat sonra eleman 2 kask ile geldi biri kendine biri bana hediye fatura evraklar koltuk altında dedi..
    Tekrar çalıştırdı-fren-vites gösterdi abi varmı soru dedi gitti otobüs durağına ücret almadı
    Eve en yakın hangi bayi varsa git onunla konuş..

Konu bisiklet olsa intetten al ucuza gelir kargo ile eve gelir..
    ön teker mandallı takar binersin ama motor montajlı hatta çalışır olmalı eve gelse bile
    Anladım sağolun.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı tokhanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım sağolun.
    Yardımcı olduysa ne mutlu..
    Bu forumda biri anlatmıştı..
    Bir Bajaj bayisi başka şehirde -100tl daha ucuz verdi diye gidip oradan almış.
    kendi şehrinde kasabasında değil.
    Bunun bakımları var 500-1000-3000-5000km vb

Garantili olsun diye gitmiş kendisine yakın Bayiye, adam ilgilenmemiş benden almadın diye.
    hani en güzeli bir gezip eve yakın hangi markanın bayileri var bir gezip pazarlık yapmak..
    ✓Ehliyetin yoksa
    ✓İlk motorunsa
    ✓Trafik çoksa
    ✓Vaktin yoksa..
    Rica edersin Bayiye çalışan biri eve veya işyerine bırakabilir mi diye ?
    Ücretsiz veya max 20-30tl Hal olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)