Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam'ın vefatıyla ilgili detaylar neden ortaya çıkmadı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet soruyorum size, köprüde yüzlerce kamera var görüntüler neden ortaya çıkmadı? AEA ekibi neden kaza anında barkın beyin üzerinde olan ekipmanların resmini paylaşmadı? Neden kesin ölüm nedeni ile ilgili kimseden net bir açıklama gelmedi?

Yoksa köprüde o sıralarda olan bakım çalışmalarının bu kazada payı var da, birşeylerin üzerimi örtülmeye çalışılıyor? Size komplo teorisi olarak gelebilir ancak anadolunun ücra bir köşesinde motosiklet ile kaza yapıp vefat eden gençlerin arşın arşın videoları televizyonlarda internette yayınlanırken, kameralarla donatılmış köprüde üstelik ünlü sayılabilecek bir insanın yaşadığı kazanın neden görüntüleri yok?

Ailesinin acısı palazlanmasın diye argüman sunacaksanız şayet, bugüne kadar ölen gençlerin ki neden yayınlandı o halde? Ortada devam eden bir kovuşturma yada mahkeme olmamasına rağmen görüntülerin ortaya çıkmamasının mantıken izahı varmı?
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    kardeş bırakın artık adam bi rahat etsin yattığı yerde.
    osiosborn, zekeriyaimam ve MrMud bunu beğendiler.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    nabacan ???

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ben gelecek en mantıklı açıklamanın, "Olay yargıya intikal etti, bu sebepten dolayı görüntüler kamuoyuyla paylaşıl(a)mıyor" şeklinde olacağını düşünüyorum. Ancak bu kesinlikle tatmin edici değil. Barkın ağabeyi hukuki olarak temsil eden taraf -kendileri için ne kadar acı olursa olsun-, görüntüleri paylaşmasa bile olayın oluş şekliyle ilgili şüpheye mahal bırakmayacak bir duyuru yapmalıydı. Bu duyuru geçiktikçe olayda bir bit yeniği olduğu hissiyatı benim nezdimde güçleniyor. Eğer köprü bakımıyla ilgili bir ihmalin payı varsa infiale sebep olacağından (haklı olarak) görüntüler saklanıyor bile olabilir.

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nabacan ???
    İnsanlar yüzlerce, binlerce kişi üzerinde etki sahibi olan bir kişinin vefatına sebep olan şartlar nelerdir doğal olarak merak ediyorlar. Bunda size garip gelen nedir ?
    braveguy bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ekip telif hakkı, sticker vs kovalamaktan vakit bulamamıştır.
    Tinto, Emreerol, FCTokuri ve 16 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Köprüde bakım olmasa karısı ile tartışan birisi arabasını durduramazdı zaten.Bakım süresince sadece ben 2 kaza gördüm (3 araç ve 2 araç) Alınan önlemler bu yoğunlukta bir köprü için çok yetersiz ve amatörce.
    braveguy bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Her ne kadar doğruluğunu bilmesemde camiada kulaktan doğma bir söylenti var şu şekilde
    "Kaza sırasında ortaya çıkan yüksek adrenalin ve bu duruma bağlı geçirmiş olduğu astım krizi yüzünden vefat ettiği"
    Dediğim gibi gerçeklik payı nedir bilmiyorum sadece böyle bir söylenti var kaza ile ilgili bir çok şey eksik aea nın kask kamerası , güvenlik kameraları,görgü tanıkları vs gibi
    braveguy bunu beğendi.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    şimdi arkadaşlar şöyle bi durum var sonuçta ölen ölmüş o ayrı bi konu ancak barkının hep söylediği bişey vardı yolu okumak? ona ne oldu hani şu motorsikletlileri fark edin muhabbetine hep karşı çıktığı,motosiklet sürücüsünün gözünün dört açması gerektiğini söylediği konu

açıkcası bundan sonra yazacaklarıma belki küfür edecek klavye delikanlıları olucaktır

malum bi videosu vardı trafikde araçların arasından zigzak yaparak süratli bi şekilde yol aldığı o zaman videoyu izlediğimde barkın içim motosiklet güvenli sürüşünün gidip yerine apaçilik ve sorumsuzluk geldiğini görmüştüm ama herkezin kendi hayatı ben burda sabah akşam bu konu hakkında yazsamda barkının haberi bile olmaz olsada bu zibidi kim be derdi

sonuç olarak kendi hatasının bedeli belkide kaderinde vardı

arkadaşlar lütfen dikkat dikkat dikkat ,sizin haklı olmanız bişey ifade etmiyor ,yok efendim bana yeşil yanıyordu kırmızıda geçti veyahut adamla virajda karşı karşıya geldik herkez hata yapabilir ancak karşı tarafın hatası bizlerin canına mal oluyor unutmayın ve çevrenizdeki motorcu kardeşlerinizi bilgilendirmye çalışın

nur içinde yatsın bende çok severdim kendisini türkiyede ilk motosiklet programı yapan bi adam bence bu bile yeter

Motosikleti
    Honda CB 250R
    benim merak ettiğim iki şey var

1- barkın ın ekipman durumu neydi?
    2- kaza yapan motor pert durumda değildi. barkın düştükten sonra ne oldu? bariyere mi çarptı? başka araba mı çarptı? ekipman yoktu iç kanama mı geçirdi vs.

bunları bilmek bizim hakkımız diye düşünüyorum
    braveguy bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi arkadaşlar şöyle bi durum var sonuçta ölen ölmüş o ayrı bi konu ancak barkının hep söylediği bişey vardı yolu okumak? ona ne oldu hani şu motorsikletlileri fark edin muhabbetine hep karşı çıktığı,motosiklet sürücüsünün gözünün dört açması gerektiğini söylediği konu

açıkcası bundan sonra yazacaklarıma belki küfür edecek klavye delikanlıları olucaktır

malum bi videosu vardı trafikde araçların arasından zigzak yaparak süratli bi şekilde yol aldığı o zaman videoyu izlediğimde barkın içim motosiklet güvenli sürüşünün gidip yerine apaçilik ve sorumsuzluk geldiğini görmüştüm ama herkezin kendi hayatı ben burda sabah akşam bu konu hakkında yazsamda barkının haberi bile olmaz olsada bu zibidi kim be derdi

sonuç olarak kendi hatasının bedeli belkide kaderinde vardı

arkadaşlar lütfen dikkat dikkat dikkat ,sizin haklı olmanız bişey ifade etmiyor ,yok efendim bana yeşil yanıyordu kırmızıda geçti veyahut adamla virajda karşı karşıya geldik herkez hata yapabilir ancak karşı tarafın hatası bizlerin canına mal oluyor unutmayın ve çevrenizdeki motorcu kardeşlerinizi bilgilendirmye çalışın

nur içinde yatsın bende çok severdim kendisini türkiyede ilk motosiklet programı yapan bi adam bence bu bile yeter
    hızlı giderken veya bu tarz bir hatada olsaydı haklıydınız, ancak tüm bunların aksine yavaş gidiyormuş.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Benim merak ettiğim kaskta kamera var denildi sonra kaza sonrası kayboldu denildi!!
    Kamera mı kayboldu?
    Kask+kamera mı kayboldu?
    Yoksa kask hiçmi yoktu?

Olay şu anda adli mercilere ve her şey delil niteliğinde olduğu için paylaşılmaz...

Motosikleti
    Hero Hunk
    Allah rahmet eylesin tekrardan.

Olaya sebeb olan zatın kanında ne vardı acaba o akşam asıl siz onu merak edin.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    kimsenin umurunda değil.
    ne adlisi,
    adliyesi.

dirinin hakkı kalmadı ölünün ne hakkı olacak.
    bir zaman sonra bir karar açıklanır 5/8 kusurludur der geçerler.
    braveguy, efendy06 ve espresso bunu beğendiler.

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    O gece köprüde birçok garip olay gerçekleşmiş bir araç kaza yapmış başka bir cbr 1000rr düşmüş aksilik üstüne aksilikler gecesi olmuş nedenleri nelerdir? İhmaller mi var? Uyarı levhaları mı eksik? Köprüde görev yapan polis memurları sivil vatandaşı durduramadı mı? Köprü çevresindeki kameralar mı çalışıyordu? Vs vs. Bir çok soru soru işareti olarak kaldı... Bir altın kalpli adam koptu gitti bizlerden Allah mekanını cennet eylesin..Ailesine sabır versin.
    braveguy, Shrieker ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    nc750x
    ben artık youtube de Barkının videolarını bile izleyemiyorum. Çok canım sıkılıyor. Motosiklet sürme isteğim kalmıyor moralim bozuluyor. Birde o görüntüleri izleyip iyice canım sıkılsın istemem.

Sanıyorum hiç bir motosiket sürücüsüde bu konunun "sürekli gündemde olmasını" görsel olarak arzu etmiyordur.

Zira bu olay motosiklet camiasını derinden ve kalıcı biçimde üstelik olumsuz yönde etkiliyor.

En azından benim adıma durum böyle.

Belkide bu ve benzer nedenlerden ötürü konu uzatılmıyordur.
    braveguy ve Romedon bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence kask kamerası varsa görüntüleri onun ekiptedir, ketumluk yapıp paylaşmıyorlardır. Geçen gün videolarına link verildi diye burada yaygara koparmışlardı.
    efendy06 ve braveguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    1998 electra glide
    Şahsen şöyle düşünüyorum ülkemizde Yüksek mevkili tanıdıklarınız varsa herşeyin üstünü örtersiniz yoksa anca debelenirsiniz
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)