Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Köşe Yazısı : Janti Aziz (a.y. motosikletçi konusu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Fatih Terim olayını bir aydır nerdeyse hala sürdürüp Aziz Yıldırım baskınını bir günde geçiştiren balık hafızalı medyamda, okuduğum köşe yazarları içinde olayı ele alan tek isim Ahmet Hakan.. "Yaşanan tartışmanın görüntülerini dikkatle izledim" diyor. ..ve yorumluyor.
    Motosikletçi baskını ile Alaçatı baskını arasında bir mukayese yapılamazmış. Motosikletçi, her motosikletçi gibi kaskına taktığı kamera ile olay yakalama hevesindeymiş.
    Aziz Yıldırım'ın tek başına motosikletçi ile tartışıp yoluna devam etmesi çok janti olabilirmiş..
    Yani arabayı motosikletin önüne kırıp, "Şerit değiştirirken niye sinyal vermiyorsun" diye uyaran motosikletçiyi kıstırmak ve sonra arabadan fırlayıp "Ne sinyali lan.. Senin sinyalinin a..." diye bağırmak, Ahmet Hakan dilinde "Janti Tartışma" oluyor.
    Sevgili Ahmet..
    O satırları yazdığın sayfayı gazeteden kopart. İki elinle iki ucundan tut ve tam tersine çevir yaprağı.. Tam senin yazının arkasındaki 3. Sayfa manşetini oku..
    "Taksicinin hatası ölüm getirdi" manşetini yani. Senin yerine ben okuyayım mı?.
    "Aniden şerit değiştiren taksiye arkadan gelen motosiklet çarptı. Motosiklet sürücüsü öldü.."
    Kaza sebebi Ahmet Hakan, motosiklet kullananların baş belası, sinyal vermeden şerit değiştirenler.. Adam, motorcunun şeridine girmeden sinyal verip uyarsa, o ölümcül kaza olmayacak.
    Bunu biliyor muydun?. Sor bir motosikletçiye söylesin sana.. Trafikteki ölümlü motosiklet kaza raporlarına bak.. Hani o Aziz'in "Ne sinyali lan. Senin sinyalinin a.." dediği sinyali vermeyen araçlar yüzünden kaç motorcu öldü, öğren..
    Senin devletin, hele İstanbul'da olmayan trafik müdürü ile, sinyal vermemeyi "Erkeklik" haline getirince, motorcular can pazarında kendileri uyarmaya başladılar, ne yapsınlar!.
    Janti Aziz, öyle mi Ahmet?.

Kaynak : Hıncal Uluç Sabah..
    Ercument, ahmetyildiz ve 127 bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Kaynak: Hıncal Uluç Sabah..
    inanmadım yazıyı buldum. Şaşkınım.
    http://www.sabah.com.tr/yazarlar/ulu.../04/janti-aziz

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Hıncal Uluç u görünce bende inanamadım. bu adam daha bir kaç ay önce motorculara giydirmiyomuydu köşe yazısında. Onun derdi motorcular değil zaten Aziz Yıldırım a muhalefet olmak.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Yok canım, Hıncal Uluç değildir dedim. Hakikaten o yazmış.

Gene de çok şaşırmayalım, heveslenmeyelim. Motosiklet sürücülerini korumak için değil de, Ahmet Hakan'a saldırmak için yazmıştır.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    başkana laf ederken kullandığınız tabirlere dikkat edin.
    kaliteniz belli oluyor.
    hıncal çalıştığı kurumun asansöründe yaşadığı problemleri köşe yazısında yazacak kadar gazeteci ve bilgiye sahiptir.
    arifziyaar, twisten ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)