Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Moto Yakamoz Kanalı Kapanıyor ? ikiTeker Engel oluyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki teker kanalında çok cesur konuşuyor. Buyursun, bu konu altında görelim cesaretini. gelsin cevap versin abilerine
    50 bin abonesi var sizce tartışmaya girer mi? Uğraşsın engellemeye çalışsın ama yeni başlayan o kadar güzel motovloggerlar varki eninde sonunda ortaya çıkacaklar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsen ben de yapılan içerikleri beğeniyordum. Fakat çor çocuğu galeyana getirip İki Tekerin kanalında küfür ettiriyorlar gibi geldi bana. Yasadan, kuraldan haberi olmayanlar tabi bu bahsettiklerim.

Ben şahsen İki Tekerin gidip eski bir olaydan dolayı insanların birileri ile uğraşmasını söyleyeceğine inanmıyorum. İddiaları kanıtlama yükümlülüğü vardır. Moto Yakamoz'un izin vermiş olmalarına rağmen telif atanlara karşı kanıtları var ve hiçbir şey yapamazlar. Durum böyleyken cahillere İki Tekeri hedef göstermek çok boş bir hareket.
    Eski_kasa ve ultmadem bunu beğendiler.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu alt tarafı netten videoları toplayıp Movie Maker gibi basit bir programla 10 dk da yapılacak bir derleme oluşturup Youtube a yüklüyosun. Sanırsın Christopher Nolan'a rakip uzun metrajlı film hazırlanmış.Hayır bir sürü kanal var zaten bunu yapan bu kadar büyütmenin sebebi ne ?Yada bize ne bunlardan?Eğer adamın videosunu izinsiz alıyorsan telifi yersin kardeşim bu kadar basit.Bu arada ne ikiTeker'i izlerim ne o abartılı başlıklarla süslenmiş altında 12 yaşında veletlerin herkese ahkam kestiği anlamsız yorumlara sahip videoları.

Tek nedeni kolay para işte bunca derdin.Ne güzel para kazanıyordum oturduğum yerden derdi bu.

Aman tanrım neler olmuş öyle para ve ego ayni diziler gibi

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Yahu kanun kuraldan anlamayan veletler, adamın işi üstünden popülerlik peşinde.
    Kendi sunacak bir şeyi olmayan, böyle kopyalar milletin işini.
    Kanunen suç mu?
    SUÇ.
    Kural olarak yasak mı?
    YASAK!
    Sonra alırsın eline kanalını, gelir anlatırsın burada "yok bana laf etti de" bilmem ne.
    Adam ters davranıyorsa ağlamayacaksın, adamın ürettiğini de kopyalamayacaksın.
    Gidip iş yapacak, üreteceksin. Burada da kafa ütülemenin alemi yok.
    Eski_kasa bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senın derdıne kurban olurum ben ya , kanal kapanınca aç mı kalacaksın yada ıkıteker mı ne o kanaldan vıdeo almazsan kanalın geısemeyecek mı ? bu vlog olayını ne cok abarttınız ya .

aga gırın bı ıse calısın yada kendı ısınızı yapın ama youtube'a en azından ulkemız de umut baglamayın . yemısım oradan gelecek 15 doları .

işşizlık mı bu yoksa baska bırsey mı bılemedım . tek bıldıgım gereksız luzumsuz bı olay .

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işten bu kadar para kazanılabiliyor mu ? Kazanılıyorsa biz de bir kanal açalım ?
    kazanılmıyorsa bu kavga bu uğraş niye ?

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Hocam bu konu gereksiz olmuş,demekki sen işini sağlam yapmıyorsun.Motomadnesi biliyorsun madem öyleyse o adam gibi çalış.İzin metnini ss al kenara koy.Telif gelen video gider ama kanalın kapanmaz itiraz edersin.Motomadnes denen kanal günlük 300 dolardan aşağı kazanmıyor ama adam ayakta Birde neden tr kanalarrından alıyorsunki Yabancı kanallardan al türkçe başlık ile kendi kanalına at..Yani daha bir sürü taktik var bunları araştır.İzin al kullan kaliteli içerik üret.Emin ol kazanırsın.Ama tr içerik gelir oranlarını hiç bilmiyorum nedir ne değildir,ancak yabancı kanal 1 ise tr 0.2 gibi bir oran varmış.Profesyonel spammerlik sanattır.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Sizde hemen bir kanal açın ve milyonları cebe indirin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...stemez-ki.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)