Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklete daha da hevesle bineceğim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CG125 ES
    Arkadaşlar, biliyorsunuz Barkın abinin hayatını kaybetmesi hepimizi boşlukta bıraktı. Haberi aldığımdan beridir aklımdan çıkmıyor. Bugün okuldan eve gelene kadar motorda hüngür hüngür ağladım. Kendini nasıl sevdirmişse bize, sanki 20 senelik abimiz gibi olmuş. Bu ülkeye, bu ülkenin insanlarına çok şeyler kattı Barkın abi. Bize motosiklet kullanmayı bilinçli bir şekilde öğretti. Bir yandan öğretirken bir yandan da gırgır şamatasıyla bizi eğlendirdi, stresimizi azalttı. Barkın abi 10 senedir insanlara motosikleti sevdirmeye ve bilinçlendirmeye çalışıyordu. Ben ilk motosiklet eğitimimi alırken, ilk motorum için para biriktirirken hep yanımda barkın abi vardı. Onun videolarıyla hayal kurdum. Şu yalan, içi boş dünyada motosiklet benim kurtarıcım oldu. Beni depresyondan kurtardı, hayata tekrar bağladı. Onun anlattıkları sayesinde kaç kez kazadan kurtuldum, eminim bir çok insan da kurtulmuştur. Şimdi Barkın abimin ölümüyle derinden sarsıldım fakat onun emekleri için, onun anısı için hayatımın sonuna kadar motosiklete bineceğim. Kontağı her çevirişimde Barkın abi'yi hatırlayacağım. Etrafımdaki insanların motosiklete sempati duyması için çabalayacağım. Onları bilinçlendirmek için çabalayacağım. Barkın abi arkasında çok büyük bir kitle bıraktı. Bu kitle onun bayrağını taşımaya devam edecek.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar fikirlerimi dökmek istedim buraya.
    gursus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    sizin gibi aklı başında insanlar(motorcular) oluşmasına katkı sağladığı için eminim AEA çok mutludur güzel kardeşim acımız en derinlerde o hep kalbimizde kalacak biz ise iki teker üzerinde.
    yigitap bunu beğendi.

Motosikleti
    CG125 ES
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin gibi aklı başında insanlar(motorcular) oluşmasına katkı sağladığı için eminim AEA çok mutludur güzel kardeşim acımız en derinlerde o hep kalbimizde kalacak biz ise iki teker üzerinde.
    Ahhh be ahh abi ya hala aklım almıyor nasıl gitti babuş nasıl bıraktı bizi, öyle alışmışız ki sanki hep bizimle olacak. İnsan idrak etmede güçlük çekiyor. Yaşlı biri olsa insan bekliyor hazır oluyor ama genç yaşta biri bir anda gidince insan boşlukta kalıyor inanmak istemiyor. İyi insanlar, insanlığa faydalı insanlar hep bu dünyadan erken göçüyor be. İnsan kim kaldı ki şu dünyayı çekilecek hale getirecek diyor kendi kendine. Mekanı cennet olsun Barkın babuşun. Allah gani gani rahmet eylesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)