Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Hayalimizi Gerçekleştiriyoruz :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    Herkes tuvalet hijjeni yazmış.Aklıma şehirlerarası terminal tuvaletleri geldi

Oralar pistir mistir ama tasarruf için sensörlü ışık,sensörlü sabun,sensörlü su çilesi yokÇünkü sensör yok o güzel tamam ama sabunda yok

Birde modernlik yapıcaz diye bir restaurant bayanlarla erkekler birleşik Wc yapmış,aynaya bakarken,yandan biri çıkıyor.Kimin fikriyse yayılmasın efendim,o kadar gelişmedik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes tuvalet hijjeni yazmış.Aklıma şehirlerarası terminal tuvaletleri geldi

Oralar pistir mistir ama tasarruf için sensörlü ışık,sensörlü sabun,sensörlü su çilesi yokÇünkü sensör yok o güzel tamam ama sabunda yok

Birde modernlik yapıcaz diye bir restaurant bayanlarla erkekler birleşik Wc yapmış,aynaya bakarken,yandan biri çıkıyor.Kimin fikriyse yayılmasın efendim,o kadar gelişmedik.
    Muhtemelen o kadar gelismedikten öteye gidemeyecegiz.

Gökhan beyin hoş sohbeti ve yemeklerin , içiceklerin kalitesi gerçekten çok başarılı mekanın dekoru ve tasarımı iç ısıtıcak cinsten inşallah daha da iyi olucak herkese tavsiye ederim gittik gördük memnun kaldık

GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Çok teşekkür ederim o sizin güzelliğiniz @keinelust sizi tanımak arkadaş olmak benim en büyük kazancım maddi bi beklentimiz yok çayımız var muhabbetimiz var samimiyetimiz var tüm motosiklet.net çi dostlarımızı bekliyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)