Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Sektöre giriş konusunda fikirlerinizi rica ediyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Özelden de olsa dükkan bilgilerini paylaşırsan sevinirim.
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Hayirli olsun. Tebrik ederim. Ozelden bilgilero paylasirsaniz inceleyelim alisveris yapalim

Motosikleti
    xsr 900
    hayırlı olsun

not: iki dk aramayla bulunuyor

madem tekstile soyundunuz, küçük bir tavsiyede bulunayım,
    standart sas tec gibi korumalar için nasılsa cepleri yaptınız, ürünlerin korumasız versiyonlarını da satarsanız, alanlar için maliyet düşer, örneğin benim her kotumda zaten var korumalarö bir tane de korumasız alıp diğer korumaları takıp kullabilirim diye düşünüyorum.

not2: pantalonlarda aramid kumaş nerelerde kullanıldı, sitenizde bahsedip resim vb koyarsanız daha iyi olur.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Hayırlı olsun.
    Bir Tavsiye; ilk işiniz telefonda konuşmayı bilen, karşındakinin derdini anlayabilecek kapasitede bir eleman bulmak olsun. İşin yarısını halletmiş olursunuz.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayirli ugurlu olsun, Allah utandirmasin.Siteye bir goz attim ilk olarak kasklara, bilmedigim bir markaya denk geldim baktim sharp testleri de var fiyatta abarti degil.Bu urunlerin dikkat cekecegine inaniyorum.Eger siparis ustune ( Siparis suresi ve diger aldigim yerlerden fiyatı az da olsa daha uygunsa ) Suan bir musteri kazandin bile Pm atiyorum

Hayırlı olsun.
    Ben bir sorun olacağını sanmıyorum. Herkes motosohbette reklam yaparken, sizin yeni açtığınız dükkanınızın en azından adını ve adresini öğrenmek hakkımız. Merak ettik

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

not: iki dk aramayla bulunuyor

madem tekstile soyundunuz, küçük bir tavsiyede bulunayım,
    standart sas tec gibi korumalar için nasılsa cepleri yaptınız, ürünlerin korumasız versiyonlarını da satarsanız, alanlar için maliyet düşer, örneğin benim her kotumda zaten var korumalarö bir tane de korumasız alıp diğer korumaları takıp kullabilirim diye düşünüyorum.

not2: pantalonlarda aramid kumaş nerelerde kullanıldı, sitenizde bahsedip resim vb koyarsanız daha iyi olur.
    Firmayı bulma konusunda atikliğiniz için teşekkür ederim . Korumasız satışlar elbette mevcut, haklısınız ekstra bir ilan olarak websiteye düşeceğim en kısa zamanda.

Elimizde profesyonel bir görsel olması lazımdı onuda ekleyeyim en kısa sürede. Sözlü olarak sürtünme bölgelerinin tamamında var diyebilirim. Kalça, diz korumalardaki dikiş bölgeleri, popo bölgesi. 270 gr civarında oldukça zengin miktarda kullandık. Heryerde de kullanılabilir ancak bunu deneyimleyen insanlar bilirki kevlar sıcak havalarda giyilmez hale geliyor temas noktalarında.

Fiyat performans ürünleri tercih ederseniz bende yakında müşteriniz olurum. Yüksek fiyatlarla ekipman alamam, ama beni de koruyacak ve yıllarca dayanacak ekipman tercih edecem.
    Başarılar dilerim hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Bir Tavsiye; ilk işiniz telefonda konuşmayı bilen, karşındakinin derdini anlayabilecek kapasitede bir eleman bulmak olsun. İşin yarısını halletmiş olursunuz.
    Firma istediğim noktaya gelene kadar tek başıma olacağım. Hem ekonomik sebeplerden hem de kafamdaki fikirler açısından. Dediğiniz konuda çok haklısınız düzgün, saygılı insan bulmak oldukça zor. Bakalım gelecek neler gösterecek Sizede firma bilgilerini gönderiyorum özelden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurlu olsun, Allah utandirmasin.Siteye bir goz attim ilk olarak kasklara, bilmedigim bir markaya denk geldim baktim sharp testleri de var fiyatta abarti degil.Bu urunlerin dikkat cekecegine inaniyorum.Eger siparis ustune ( Siparis suresi ve diger aldigim yerlerden fiyatı az da olsa daha uygunsa ) Suan bir musteri kazandin bile Pm atiyorum
    Kabuto esasen Arai ve Shoei'den sonra Japonyanın bilinen en başarılı markası. Fuarlarda artık Honda standında yer almaktalar. Sharp testi elbette ki bir görece ancak bu firmanın bana göre en büyük başarısı Amerikadaki Snell sertifikasına sahip olması. ABD'de Snell sertifikası olmayan kask piste çıkamaz, çoğu Sharp ödüllü kasklarda bu mevcut değil. Dünyada evrensel geçerli sertifikalar arasında Snell ancak Sharp'ın böyle bir geçerliliği yok, yalnızca Avrupa ürünlerine o damga basılmakta. Ürünlerde Japonya üretimi olduğu için pek kapsama alanlarına girmemiş gibi duruyor, hiç göremedim çünkü Sharp verisi. Size de pm atıyorum, beklerim her zaman.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Ben bir sorun olacağını sanmıyorum. Herkes motosohbette reklam yaparken, sizin yeni açtığınız dükkanınızın en azından adını ve adresini öğrenmek hakkımız. Merak ettik
    Selam kardeşim, senlede çok konuştuk forumdan mutlaka bekliyorum dükkana. Ben riske girip, kuralları çiğnemek istemiyorum. Sponsor olan insanlarda bir mebla karşılığında bu hakka sahipler saygısızlık etmeyelim. Sanada gönderiyorum

Motosikleti
    xsr 900
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firmayı bulma konusunda atikliğiniz için teşekkür ederim . Korumasız satışlar elbette mevcut, haklısınız ekstra bir ilan olarak websiteye düşeceğim en kısa zamanda.

Elimizde profesyonel bir görsel olması lazımdı onuda ekleyeyim en kısa sürede. Sözlü olarak sürtünme bölgelerinin tamamında var diyebilirim. Kalça, diz korumalardaki dikiş bölgeleri, popo bölgesi. 270 gr civarında oldukça zengin miktarda kullandık. Heryerde de kullanılabilir ancak bunu deneyimleyen insanlar bilirki kevlar sıcak havalarda giyilmez hale geliyor temas noktalarında.
    tamam en kısa zamanda dükkana uğrayalım da siftah atalım o zaman,
    tekrar hayırlı olsun, Allah utandırmasın

Motosikleti
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat performans ürünleri tercih ederseniz bende yakında müşteriniz olurum. Yüksek fiyatlarla ekipman alamam, ama beni de koruyacak ve yıllarca dayanacak ekipman tercih edecem.
    Başarılar dilerim hayırlı olsun
    Hocam merhaba, seçtiğim ürünler esasen genelde hep o tanımın içerisinde. Umarım size hitap eden ürünleri de yakında aktif hale getirebilirim. Taleplerinizi bana özelden iletirseniz yardımcı olmak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam en kısa zamanda dükkana uğrayalım da siftah atalım o zaman,
    tekrar hayırlı olsun, Allah utandırmasın
    Çok teşekkür ederim. Bekliyorum, satış-siftah şart değil, tanışmış oluruz

Motosikleti
    Piaggio X10
    Hayırlı olsun, umarım her şey dilediğiniz gibi gider.
    web sayfasını ve adres bilgilerini özelden paylaşırsanız sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı senbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, umarım her şey dilediğiniz gibi gider.
    web sayfasını ve adres bilgilerini özelden paylaşırsanız sevinirim.
    Çok teşekkür ederim. Özelden atıyorum, görüşmek üzere.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    tebrik ederim,işini ahlaklı şekilde yapan, müşteri kandırıp kısa vadede kazanmaya çalışmak yerine müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp uzun vadede kazanmayı hedefleyen herkesin ne iş yaparsa yapsın kazanacağını düşünüyorum, kısacası müşteri iken ettiğiniz şikayetleri şimdi kendi müşterinize ettirmezseniz başarı kaçınılmaz olur

özelden web sayfası ve adres bilgilerinizi atarsanız sevinirim, ayrıca bir modlara sorun eğer direk paylaşmak sorun olmayacaksa foruma yazın böyle tek tek çok zor olur

Motosikleti
    RX9
    Hayırlı ve bol kazançlarınız olur umarım. Girişimci ruhunuzu gıpta ile karşıladım.
    Adres ve web sitesi bilgilerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    sektör çok karışık ve sıkıntılı. Müşteri artı internette herşeyin en ucuzu nerede kolayca ulaşabilyor. Hizmet konusunda son noktayı vermelisiniz. Ucuz mal olmamalı hedef. En ucuz kask bende değilde en iyi destek bende olmalı slogan. Gece gündüz iletişime açık yardımsever bir işletme olursanız birşekilde gelişecektir.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Özelden benimlede paylaşırsanız memnun olurum

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hocam hangi saatler arasında açık firma, sadece web üzerinden mi satış var ?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Hayırlı olsun ben de bilgi rica ederim

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Hayırlı olsun bilgileri banada yollayabilirsen sevinirim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)