Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bursa'da Motosiklet Çalan Suriyelinin Darp Edilmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçimizdeki Suriyeli veya hırsızlar da kendini ufaktan belli etti forumda. Ben ofiste ve evimin balkonunda, kuşlar için bile kuşa kurda su-ekmek bırakacak kadar yaratılanı severim, ama kusura bakmasın Polyanna arkadaşlar, benim dişimden tırnağımdan arttırdığımla aldığım malıma göz dikene acırsam acınacak hale düşerim.
    Bir Filistin konusu var mesela; tamam insani olarak bakınca acı bir durum, fakat olayın geçmişine bakarsanız olayın özeti şudur; vatanını satarsan, bir gün kendi vatanında yabancı olursun.
    Bana mı diyorsun Suriyeli veya hırsız diye?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Gram rahatsizlik duymadim.Bana tek bir gun soyleyin suriyelilerle ilgili haber cikmadigi ? Devletin yetmedigi yerde halk kesicek cezasini hic duyar kasmayin.Polisi bizi suclar televizyona bilmemne bakani cikar suriyeliyi savunur adamlara zaten bizden fazla hak verildi.Video da döven adam da biliyo adamin ceza cekmeyecegini.Ellerine kollarina saglik

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana mı diyorsun Suriyeli veya hırsız diye?
    Neden üzerine alındın?

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Dur vurma diyene de bir tane patlatıcaksın.

Adam o yaşta kendi ülkesi için savaşmak yerine gelmiş Türkiye'de hırsızlık yapıyor acımayacaksın böylesine bu gün ülkesini satmış gelmiş yarın sırtından bıçaklar.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    "Kendi ülkesi için savaşmak" düşünülesi bir cümle. Kime karşı kimi savunacaksın ?Seni istemiyorlarsa, halkın çoğu sana düşmansa, vatandaş yerine bile koymamışlarsa, nüfus cüzdanı bile vermemişlerse ??Çocuklarını elinden alıp kafalarına göre yalan yanlış şeyler öğretiyorlarsa ? Korkudan çocuklarının yanında bile gerçek düşüncelerini açıklayamıyorsan ? Kim için, ne için savaşacaksın ? Yarın sana bana da bu ülkede öyle bir şey olursa ne yaparız ?? Düşünmek lazım.
    bursalıali bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Hırsıza vurma diyen ya hırsızdır yada çok afedersiniz gerizekalıdır.Burdada yok yazık tamam 2 tokat at ama böyle dövülürmü,insanlık kalmamış diyen de yukarı dakilerden biridir.Benim yaşım 18 bu senede sınıfı geçemesem atılıcam ben bile burda eğliyet alimde seneye geçemesem kurye,şöför bir iş bulurum diyorum,2 sene sonrada askere gidicem aslanlar gibi.Ama adamlardaki zihniyet ülke battımı bırak kaç başka bi ülkeye git zaten sana orda hürmet gösteriyorlar,orda kadınlara kızlara sark,canın isterse motor çal istemezse para çal birşeyler çal sonuçda sen madursun aga rağat ya.

Biz nurtepede 4 kişi okeyden çıkınca yunuslar arama yapıyordu bunlar 10 kişi geziyor yunuslar bile dur şimdi şikayet ederler korkusundanmıdır bilemedim es geçiyorlar.

Bu olay bir gün patlar 1 hafda,1 ay,1 sene ama bir gün kesin patlar.Hayla biz fazlayken haletmemiz lazım.Yarın suriler gitsimi diye seçim olsa adamlar bizden fazla onlar kazanır be.

Motosikleti
    R25
    Kanlar içinde kalmış bir insana vurmaya devam etmek, suratına tekme atmak; bunun videosunu çekebilmek ve internete koymak.
    Gerçekten büyük ruh hastalığı.
    Ne yapacaktı teşekkürmü edecekti yoksa serbest kalsın diye polisemi verecekti, bırakın bu iyilik meleği ayaklarını artık herşey boka sarmış saracağı kadar, öldürsede hakkıdır..

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerikan başkanı Trump ın aldığı karar gibi karar alıcaksın doğu sınırına duvar ve mayın döşeyeceksin.
    Irak Suriye devletlerinden gelenlere vize bile vermiceksin.
    Suriye'de temizlenen topraklara da çevremiz de bulunan dilencileri , hırsızları , hüküm giymişleri göndereceksin.

Ama yok biz gerizekalıyız.zaten kötü durumda olan ülkemizi daha kötü duruma getirebilmek için canla başla çalışıyoruz

Motosikleti
    R25
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikan başkanı Trump ın aldığı karar gibi karar alıcaksın doğu sınırına duvar ve mayın döşeyeceksin.
    Irak Suriye devletlerinden gelenlere vize bile vermiceksin.
    Suriye'de temizlenen topraklara da çevremiz de bulunan dilencileri , hırsızları , hüküm giymişleri göndereceksin.

Ama yok biz gerizekalıyız.zaten kötü durumda olan ülkemizi daha kötü duruma getirebilmek için canla başla çalışıyoruz
    Senin o dediklerini bi müslüman ayağı çekerek bi fetva vererek milleti koyun gibi uyuttukları için yapamıyoruz..

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Din, Dil, Irk, Mezhep, Cinsiyet farketmez. Çocuk tecavüzcüleri, Hırsızlar, Sapıklar Asılsın. Az bile yapmışlar. Ellerine sağlık arkadaşların.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden üzerine alındın?
    Dayak yiyenle ilgili insani duygu içeren/sempati besleyen tek mesajı ben yazdığımdan olabilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapacaktı teşekkürmü edecekti yoksa serbest kalsın diye polisemi verecekti, bırakın bu iyilik meleği ayaklarını artık herşey boka sarmış saracağı kadar, öldürsede hakkıdır..
    Bu kadar mı bulabildiklerin?
    Teşekkür mü edecekti, bir adamı dövüp kameraya çekmenin karşıtı teşekkür etmek di mi?

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kendi ülkesi için savaşmak" düşünülesi bir cümle. Kime karşı kimi savunacaksın ?Seni istemiyorlarsa, halkın çoğu sana düşmansa, vatandaş yerine bile koymamışlarsa, nüfus cüzdanı bile vermemişlerse ??Çocuklarını elinden alıp kafalarına göre yalan yanlış şeyler öğretiyorlarsa ? Korkudan çocuklarının yanında bile gerçek düşüncelerini açıklayamıyorsan ? Kim için, ne için savaşacaksın ? Yarın sana bana da bu ülkede öyle bir şey olursa ne yaparız ?? Düşünmek lazım.
    Bu söylediklerinizi değiştirmek için savaşmaları gerek.Bırakıp kaçmak çözüm değil.Savaşacak durumda olanların kaçıp Türkiye ye gelmelerine karşıyım

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dayak yiyenle ilgili insani duygu içeren/sempati besleyen tek mesajı ben yazdığımdan olabilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Bu kadar mı bulabildiklerin?
    Teşekkür mü edecekti, bir adamı dövüp kameraya çekmenin karşıtı teşekkür etmek di mi?
    adamlar hakli bi dusun bakalim. 50 binlik motorun calinmasimi yoksa calmaya calisanin bu hale gelmesimi? Hayir siz hangi dindensiniz bi anlasam benim dinimde bu yaratigin eli kesilir diyor. Bence hirsizda elinin kesilmesi yerine bu dayagin 10 katini tercih ederdi. Neyse bu kadar vicdanli olman guzel acik adresini yazarmisin motor markanida nasilsa calani yakalasanda bise yapmicaksin. Bu hirsiz arkadaslar bir ara ugrasin sana. sozlerinde samimiysen adresini yazarsin, bana gelip olduresiye dayak yemelerindense sana gelmeleri yerinde olacaktir.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    http://www.hurriyet.com.tr/amp/turkl...giyor-40511021

Biz yapsak bizim Polis abilerimiz jopunun dayanıklılık,gaz bombasını ne kadar mesafeden salıyor diye test ederler.

Yanlış anlaşılma olmasın örgütsel,terör yandaşı her eyleme karşıyım şark kağvesinde atılan her biber gazına adam bunlar diye tebrik ederdim.Ama artık eski polis yok benim saygı duyduğum,güvendiğim bundan 3,4 sene önce kağıthanede üstümde para yok devriye atan polis arabasına abi beni hasköye kadar bırakabilirmisiniz diye rica ettim seni araca alamayız dediler 2 lira para vermişlerdi minibüse bin diye.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Filistinlilerin de ülkesinde savaş var ama kaçıp da buraya sığınmadılar. Bunlar kendi ülkelerini g.t korkusuyla terkeden ş.r.fsizler hiç acımıyorum kimse kusura bakmasın. Kadın yaşlı çocuk neyse de bu gençlerden her yerde türedi elin silah tutuyorsa savaşacaksın g.vat. Öyle beleşe ekmek yok burda.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Arkadaşlar hırsız suriyeli değilmiş haberin aslı burda.

http://www.bursadabugun.com/haber/bu...di-847842.html

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi, adalet vurgusu yapan arkadaşlar var, yok adalete teslim edelim, yok kanunlar var, cezasını onlar versin. İyi de arkadaşım, nerede hak-hukuk, adalet? Daha dün, önceki gün forumda örneği vardı, adamın motosikleti çalındı bulundu, ortada suçlular yok, var ama adamlar mal sahibi ile pazarlık bile yapıyor, mal sahibi hırsızdan daha çok cereme çekiyor. İşin ilginç yanı da bu adalet sistemine karşı, milletin büyük bir çoğunluğunun sessiz kalması, herkes kendi canı yanmadan bunun önemini anlamıyor. Maalesef, ''Maalesef'' diyorum, herkesin kendi adaletini kendi sağlamaya mecbur bırakıldığı bir yola doğru gidiyoruz. Adalet sadece güçlüler tecelli ediyor.
    Şerefsizler, hırsızlık yaparken ne kadar rahat davranıyorlar görüyorsunuz, niye? Çünkü korkmalarını gerektirecek bir düzen kalmadı artık. Kimse kusura bakmasın, fırsatını bulduğum yerde, ifadesinin de ben alırım, mahkemesini de ben görürüm, infazını da ben yaparım.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçer-geçmez mastarı gibi adam ayıklama konuları bunlar.
    kim ne diyor bakalım bakalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)