Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorda köpek taşımak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Merhaba

Hyosung gv250 kullanıyorum ve benim 8 kilo ağırlıkğında 2 numara bi terrier'im var

Birlikte motora binip gezmek istiyorum. (Hem şehiriçi hem de şehirlerarası)

Youtube'da bi kaç alternatif gördüm ama bunuda yaptırabilecek usta ya da satın alınabilecek bi yer bulamadım

Sizlerin köpek taşıma ile ilgili bi deneyiminiz oldu mu?

Şimdiden herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sırt çantasında taşıyan birini görmüştüm (kafayı çıkarmış yolu izliyodu) motorda gv250 idi. siz miydiniz acaba ?

Köpeği veterinere götürmek vs gibi işler dışında keyfi olarak gezdirmek sıkıntı yaratabilir. Sırt çantasına atıp bisikletle gezdiren arkadaşım var ama motosiklette trafiğin gürültüsünden korkup huysuzlanabilir riskli durumlara girebilirsiniz. Artçı gibi size geri bildirim veremeyeceği için sürüş esnasında ufaklığı sık sık kontrol etmeniz gerekecektir bu da dikkatinizi dağıtabilir. Aklıma gelenler bunlar.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    xmax sele altına sığarsa verim motoru gezdir.
    zekeriyaimam, ssates ve E-CC bunu beğendiler.

YsNLzTrK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster
    Benim de 30 kilo ağırlığında bir chowchowum var. Küçükken sırt çantasıyla veteriner vs. işlerini halledebiliyordum fakat artık hiçbiryere sığmıyor onun yüzünden 94 model 106 aldım sadece onu taşıyacağım zaman kullanıyorum

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki neden yurt dışı sitelerinden satın almıyorsun ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

Hayal edilen

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bende bi ingiliz setter vardı hergele yavrudan alıştıydı cbf150 vardı o zaman dışarı çıktığımızda ilk işi motora zıplamak olurdu millet kıkır kıkır gülerdi benzin deposunun üzerine binerdi kilometrelerce gezerdi hiç düşmezdi aylarca gezdik öyle indiremezdikte motordan patileri ile depoya tutunurdu millete eğlence olurduk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Al kardeş bir de haber koyayım buraya..

https://www.samsunhaber.com/samsun-h...ut-h21693.html

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Son günlerde kafamı kurcalayan yegane soru benimde 2 tane goldenım var arabamda yok bikaç ay veterinere giderken arkaya atsammı diyorum ama cok hiperaktifler arkadaş durdugu yerde durmuyolar ki

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "şunun" büyüklerinden bitane artçı bölgesine bağlanabilir.

talha_865 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Köpekler doğaları gereği motor seslerine aşırı duyarlı. Motosikletlere saldırma nedenleride bunlar. Uzun süre o ses içerisinde yolcukuk yapınca piskolojisi bozulurmu acaba :(

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Kopek degilde 2 kez kedi tasidim ama kendim kullanmadim artci olarak bindim. Sirt cantasina koydum ve cantayi onume aldim veterinere goturdum. Kopek, kedi kadar panik yapan bi hayvan olmadigi icin siz surerkende tasiyabilirsiniz muhtemelen ama cantaya sigar mi Kedim suan 5 kilo bizim cantaya olmuyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopek degilde 2 kez kedi tasidim artci olarak. Sirt cantasina koydum ve cantayi onume aldim veterinere goturdum. Kopek, kedi kadar panik yapan bi hayvan olmadigi icin surerkende tasiyabilirsiniz muhtemelen ama cantaya sigar mi Kedim suan 5 kilo bizim cantaya olmuyor.
    kedinin 5 kilo olduğu yere kadar mutlu mesud okudum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaplandır abi o kedi olamaz.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Benim sepette kedi yavrusu tasimisligim var ama o ama kismini bna bir sorun yarim saatlik yol bi turlu bitmedi hayvancagiza bisey olur mu olmaz mi uzuntusu de bir yandan bence yapmayin.
    Hem hayvanin hem sizin caniniz thlikeye girebilir hemde sinir stres cabasi(iki taraf icinde).

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Eskiden bir tane pug'ım vardı. Sırt çantasını önden bağlayıp içine yumuşak bezler koyar, sonra da onu çantaya koyar gezdirirdim. Kafasını çıkaracağı kadar da fermuarı açık bırakırdım. Hiç korkmaz ya da huysuzlanmazdı. Hatta durduğumuzda çantanın içine gömülüp hırlardı daha fazla gezmek istediğini kast ederek. Gözlerine çocuklar için olan deniz gözlüklerinden takardım rahatsız olmasın diye. Her zaman en iyi yol arkadaşım oldu. Arada bir boynumu yalayarak mutluluğunu ve sevgisini çokça gösterirdi. O öldükten sonra bir daha benzeri bir acıya katlanmaktan çekindiğimden yeni bir köpek sahiplenmedim.

Yalnız kedi taşımanızı tavsiye etmem eğer alışkın değilse. Hayvan dehşetten deliye dönüyor. Yaralı bir kediyi taşıma çantasına koyup artçı selesine bağlamak gibi bir hata yaptım zamanında. Hayvancağız o kadar korkmuştu ki her yeri dişleyip tırmalamaya çalışıyordu. Çantadan çıkarmak için motosiklet eldiveni ve montu giymek zorunda kaldım. Her yerimde tırmık ve diş izleri vardı. Çok şükür şimdi sağlıklı bir British Shorthair'ımız var ofisimizde.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden bir tane pug'ım vardı. Sırt çantasını önden bağlayıp içine yumuşak bezler koyar, sonra da onu çantaya koyar gezdirirdim. Kafasını çıkaracağı kadar da fermuarı açık bırakırdım. Hiç korkmaz ya da huysuzlanmazdı. Hatta durduğumuzda çantanın içine gömülüp hırlardı daha fazla gezmek istediğini kast ederek. Gözlerine çocuklar için olan deniz gözlüklerinden takardım rahatsız olmasın diye. Her zaman en iyi yol arkadaşım oldu. Arada bir boynumu yalayarak mutluluğunu ve sevgisini çokça gösterirdi. O öldükten sonra bir daha benzeri bir acıya katlanmaktan çekindiğimden yeni bir köpek sahiplenmedim.

Yalnız kedi taşımanızı tavsiye etmem eğer alışkın değilse. Hayvan dehşetten deliye dönüyor. Yaralı bir kediyi taşıma çantasına koyup artçı selesine bağlamak gibi bir hata yaptım zamanında. Hayvancağız o kadar korkmuştu ki her yeri dişleyip tırmalamaya çalışıyordu. Çantadan çıkarmak için motosiklet eldiveni ve montu giymek zorunda kaldım. Her yerimde tırmık ve diş izleri vardı. Çok şükür şimdi sağlıklı bir British Shorthair'ımız var ofisimizde.
    British dediniz ne yazacağımı unuttum,o derece.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ben de xmax varken arka cantanın ust tarafını kesmiştim sırf it oraya sıgsın dıye , sonra ver elını avcılar yada bakırkoy sahıl . benım ıt bıraz huysuz olmasına ragmen alısmıstı hatta hosuna bıle gıdıyordu

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    5kilo kedi hay maşaallah tosun gibi..

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 kilo cok degil ki ortalama kedi kilosudur.Sokaktakiler açlıktan öyle.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)