Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bursa'da Motosiklet Çalan Suriyelinin Darp Edilmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

https://www.facebook.com/unutmadik.u...c_ref=NEWSFEED

Darp içerir uyarayım..

YsNLzTrK, Eski_kasa, Erdost ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Suriyeli olmasi bi yana hırsızlara karşı hiç insafım yok.Birde şuna bak canı tatlı diye ülkesini bırakmış burda can yakıcam diye uğraşıyor.

Teker teker şehirlerimizde patlak vermeye başladı bu suriyeli muhabbeti gitsinler artık be.
    Eski_kasa ve E-CC bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suriyeli olmasi bi yana hırsızlara karşı hiç insafım yok.Birde şuna bak canı tatlı diye ülkesini bırakmış burda can yakıcam diye uğraşıyor.

Teker teker şehirlerimizde patlak vermeye başladı bu suriyeli muhabbeti gitsinler artık be.
    Şöyle düşünüyorum hacım ben bir evde 4 kişisin bir misafir geliyor iki oluyor eve giren aş aynı ama 6 kişi paylaşıyorsun artık ve bu yüzsüzler bir daha gitmiyorlar..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Bu ülkede adalet olsaydı hırsızlar bu kadar rahat olmazdı cezası bile yok köpekler bile daha değerlidir bu namussuzlardan

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı özgürgenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede adalet olsaydı hırsızlar bu kadar rahat olmazdı cezası bile yok köpekler bile daha değerlidir bu namussuzlardan
    Ayıp oluyo he köpek möpek :D
    svsmrl ve kanucan bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp oluyo he köpek möpek :D
    Değerli dedim bir şey demedim )))

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    polis gelse alsa n'olcak? senden alıp, iki sokak ötede salacak. yorulana kadar döv işte
    Mustaphalanx bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis gelse alsa n'olcak? senden alıp, iki sokak ötede salacak. yorulana kadar döv işte
    Baktın ki yoruldun, bizden birini çağır. İlgisiz kalmasın
    MotoRR ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Ülkemizde bir sürü yabancı insan var. Ben bunlar kadar arsızını görmedim. Sürü halinde bağıraşarak dolaşmalar bilmem neler. Sanki insanları tahrik etmek istercesine bi havaları var. Misafir olduklarını çabuk unuttular. Bu gidişle de zamanı geldiğinde gideceklerine ben artık inanmıyorum.
    Mustaphalanx ve E-CC bunu beğendiler.

Olayın öncesini bilmiyoruz belki de suçsuzdu. Savaştan kaçan insanlara bu zulüm yapılmamalı. Onlar bizimle aynı ümmetten. Şaka şaka sol kroşe güzeldi.
    E-CC, Eski_kasa ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ne misafirinden bahaediyorsunuz siz.Biz misafir gibiyiz bu ülkede.Adam benden rahat yaşıyor.Başlarım böyke işe.Birde bunlar için etkinlikler yapılmıyor mu gelde ......
    E-CC bunu beğendi.

Adana'da da kadına, kıza sarkanı pis etmiştik ellerine sağlık
    Mustaphalanx, E-CC ve Potenza bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kanlar içinde kalmış bir insana vurmaya devam etmek, suratına tekme atmak; bunun videosunu çekebilmek ve internete koymak.
    Gerçekten büyük ruh hastalığı.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Suriyeden cidden mazlumlarin mi geldigini düşünüyorsunuz? Eer oyleyse bravo tertemiz safsiniz.
    Oranin hirsizi, hastasi, arsizi, kotu yola duseni, uyusturucu saticisi vs ama en cok dikkatimi cekeni teroristi. Evet teroristini yolladilar. Ya aile bireylerini yada bizzat kendilerini bizim cennet vatanimiza yolladilar. Egitim de gerideydik dibe coktuk, saglikta bir adim atip 3 milyon adim geri gittik, kapkaci uyusturucusu azaldi derken zirveye cikti. Telefon dolandiriciligi zirvede. Millette huzur zaten kalmadi. Bir parka bahçeye gitsen bunlarin sozde gencleri erkekleri!( Namusunu orada birakip baska ulkede erkeklik taslayan s.ref yoksunlari) kizlarimiza eslerimize sarkip bunu youtube larda yayinlayabilecek curette.
    Referendum yapilsin rekor oy cikmazsa bende egitim hayatımı bitiririm.
    E-CC, Potenza, drtayfun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suriyeden cidden mazlumlarin mi geldigini düşünüyorsunuz? Eer oyleyse bravo tertemiz safsiniz.
    Oranin hirsizi, hastasi, arsizi, kotu yola duseni, uyusturucu saticisi vs ama en cok dikkatimi cekeni teroristi. Evet teroristini yolladilar. Ya aile bireylerini yada bizzat kendilerini bizim cennet vatanimiza yolladilar. Egitim de gerideydik dibe coktuk, saglikta bir adim atip 3 milyon adim geri gittik, kapkaci uyusturucusu azaldi derken zirveye cikti. Telefon dolandiriciligi zirvede. Millette huzur zaten kalmadi. Bir parka bahçeye gitsen bunlarin sozde gencleri erkekleri!( Namusunu orada birakip baska ulkede erkeklik taslayan s.ref yoksunlari) kizlarimiza eslerimize sarkip bunu youtube larda yayinlayabilecek curette.
    Referendum yapilsin rekor oy cikmazsa bende egitim hayatımı bitiririm.
    bunlara vatandaşlık verilince zaten oylar cepte, hep taybın halt yemesi bunlar
    sarpgray ve E-CC bunu beğendiler.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlara vatandaşlık verilince zaten oylar cepte, hep taybın halt yemesi bunlar
    Konusulacak o kadar cok sey var ki, Bakanlik aciklama yapiyor suc orani 1.32 diye yahu sen daha motosiklet hirsizini yakalayamiyorsun bunca dolandiriciyi tecavuzcuyu hangi ara nereden buldun da saydin madem oyle hapisteki yada sinir disi edilen suriyeli sayisini da paylassaydi ben sahsen merak ediyorum, ama yok.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    İçişleri bakanlığı dün bir basın açıklaması yayınladı.
    Link aklımda yok ama facebookta 'hepiniz ordaydınız be' sayfasından okuyabilirsiniz.

Özetle İçişleri bakanlığı diyor ki;
    Suriyeliler suçsuz. Türkler suçlu.

Tabi bunu böyle direk değil, uzun süslü cümlelerle ve bir takım istatistikler ve hamaset edebiyatı yaparak yazmışlar.

Bu nedenle boşuna sinirlenip söylenmeyin.
    Hatta artık suriyeli ya da başka bir arap milleti hakkında yorum yapmayı da bırakın.
    Yoksa başınız belaya girebilir.
    Çünkü biz bu hükümeti birazcık olsun tanıdıysak yakında suriyeliler hakkındaki bu tür paylaşımlara yasak gelir.
    Benden söylemesi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    SUPERDUKER
    ülkede adalet olmaz ise her cadde başında milletin kendi zevkine göre adalet dağıtışını izlersiniz.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    bence iyi olmuş ancak; tekmeleyen şahıs kuvvetle muhtemel darptan yargılanabilir. fazla abartmış olayı. aynı şekilde evlerine kendilerini dövmeye gelen 2 keko kızı evdeki keko kızlar dövüp yayınlamışlardı, en son 20 yıllamı ne yargılanıyorlardı...

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçimizdeki Suriyeli veya hırsızlar da kendini ufaktan belli etti forumda. Ben ofiste ve evimin balkonunda, kuşlar için bile kuşa kurda su-ekmek bırakacak kadar yaratılanı severim, ama kusura bakmasın Polyanna arkadaşlar, benim dişimden tırnağımdan arttırdığımla aldığım malıma göz dikene acırsam acınacak hale düşerim.
    Bir Filistin konusu var mesela; tamam insani olarak bakınca acı bir durum, fakat olayın geçmişine bakarsanız olayın özeti şudur; vatanını satarsan, bir gün kendi vatanında yabancı olursun.
    YsNLzTrK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)