Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigorta policesinde marka ve modelin yanlış yazilmasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Arkadaşlar merhaba azonce motorumun sigorta policesini yeniledim telefondaki gorevli geçmiş policelerimi marka ve modelin yanlış yazıldığını ve bunun usulsuzluge girdiğini söyledi kazaya karisirsan sorun yaşarsın dedi sizce doğruluk payı varmı?
    Motor,şasi numaraları doğru.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bendede oluyor her defasında düzelttiriyorum
    Bidahakine uyar öyle şakalar yapmasın
    Git düzelttir bence
    memduhb bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    benim eski motorum cbr250 sigortada honda crv jip olarak gözüküyordu. Sorduğumda sigortacılara motor ve şasi no doğru olduğu için sıkıntı çıkmaz demişlerdi.

O dönemde sigortalık işim olmamıştı. Ama bana denilen sıkıntı olmayacağı idi.
    memduhb bunu beğendi.

Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim eski motorum cbr250 sigortada honda crv jip olarak gözüküyordu. Sorduğumda sigortacılara motor ve şasi no doğru olduğu için sıkıntı çıkmaz demişlerdi.

O dönemde sigortalık işim olmamıştı. Ama bana denilen sıkıntı olmayacağı idi.
    hocam merhabalar, bende sigortacıyım muhtemelen o sene yüksek bir prim ödemişsinizdir. O aceteyle bir daha çalışmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba azonce motorumun sigorta policesini yeniledim telefondaki gorevli geçmiş policelerimi marka ve modelin yanlış yazıldığını ve bunun usulsuzluge girdiğini söyledi kazaya karisirsan sorun yaşarsın dedi sizce doğruluk payı varmı?
    Motor,şasi numaraları doğru.
    Merhabalar, motor ve şasi doğru olabilir ama marka ve model yanlış olduğunda da sıkıntılar çıkabiliyor. Tavsiyem acenteniz ile görüşüp yeni bir zeyl ( ek belge ) düzenlenip yanlışın düzeltilmesidir.
    kakare bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Bende de oldu, zeylname düzenlendi, o belgeyi de ruhsatta taşıyorum. Bir sorun yaşanmıyor.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı TahaSalim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam merhabalar, bende sigortacıyım muhtemelen o sene yüksek bir prim ödemişsinizdir. O aceteyle bir daha çalışmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Merhabalar, motor ve şasi doğru olabilir ama marka ve model yanlış olduğunda da sıkıntılar çıkabiliyor. Tavsiyem acenteniz ile görüşüp yeni bir zeyl ( ek belge ) düzenlenip yanlışın düzeltilmesidir.
    o zamanlar sigortaların 180-200 lira olduğu zamanlardı

çok farketmedim ne kadar kitlediler
    şimdi zaten bikaç yerden fiyat alıyorum sağolun
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)