Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorcu hastalıkları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Herseke selamlar degerli mt kardes abi abla amcalari.
    Gecenlerde sakarya duzce arasi giderken yolda bombos sabit 90 a baglamis giderken aklima geldi. Hafta bir gidip geliyorum 80 km gibi bir yol. Bazen baya usudugumuz islandigimiz oldu tabi
    Neyse iki defa ust uste hem islanip hem usuyunce tabi motoru bozduk affedersiniz ama tuvaletten cikamaz olduk.
    Sonra circirin motorcu hastaligi olduguna karar verdim tabi bunu tuvalettede cok dusunmeye vakit bulunca kararlastirdim
    Birde motordaki oturma pozisyonumu zor buldum bulana kadar bel agrisi bacakta kasilmalar boyunda agri derken ikinci sirayada bunu koydum 3 4 5 diye gider bu varsa fikrinix bekliyorum.
    Riptalon ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Uzun yolda yaz da olsa kış da olsa vücudu kesinlikle rüzgardan korumalısın. En kötü ihtimal ile kask dışında ekipmanın yoksa giydiğin mont veya ceketinin ön göğsüne gazete kağıdı koy ayrıca bacaklarada. Zamanında babam banada kışın motora binme bak bacaklara soğuk girer diyordu. Kanım kaynadığı için ne olacak diyordum. Ne mi oldu artık bacaklara soğuk girdi. Hava sıcak dahi olsa dizliksiz bindiğimde bacaklar sızlıyor. Gece ağrıdan uyutmuyor. Ağrısı yaklaşık motora 1-2 hafta binmediğimde geçiyordu. Birde bu rüzgarın iç organlara verdiği zararı düşün

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Romatizma, gözlerde ve ciltte kuruluk, ellerde titreme, vücutta bol bol dikiş izi ve kırıklar. Hepsine rağmen diğer insanlara göre hayattan 50 kat fazla zevk alarak hayata gözlerini kapatma.
    cıbırlover1, agris, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Romatizma, gözlerde ve ciltte kuruluk, ellerde titreme, vücutta bol bol dikiş izi ve kırıklar. Hepsine rağmen diğer insanlara göre hayattan 50 kat fazla zevk alarak hayata gözlerini kapatma.
    Vayyy bee bu kadar guzel ozetlenebilirdi... Bence bu yorumdan sonra konu kilit

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)