Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kamyon terörüne bir son verilsin artık yaa!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda da özellikle anadolu yakası heryer inşaat heryer kamyon, her gün sağda solda çeşitli vasıtalara çarpmış kamyonlar görüyorum, bunlar bildiğin katil... Artık birşeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor... #Kamyonterörüneson

Bu sadece en son gördüğüm olay!!!

Bursa'da kırmızı ışıkta tır faciası: 2 ölü

Bursa'da tırın kırmızı ışıkta bekleyen otomobil ve motosiklete çarpması sonucunda 2 kişi hayatını kaybetti.

Bursada kırmızı ışıkta tır faciası: 2 ölü

Kaza, merkez Osmangazi ilçesi Yalova yolu Ovaakça mevkinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sefer S. (43) idaresindeki 43 FZ 460 plakalı tır, kırmızı ışıkta bekleyen 16 J 6687 plakalı otomobil ve 41 F 1735 plakalı motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet, otomobil ve tır yaklaşık 20 metre ileride durdu.

Otomobilin arka kısmında maddi hasar oluşurken motosiklette bulunan Rabia Karaca (34) olay yerinde, Hüseyin Mülayim (38) ise Çekirge Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Olayın ardından yolda trafik tek şerit halinde ilerledi. Cumhuriyet savcısının talimatı ile 2 kişinin cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/bursada-k...2-olu-40490331

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Allah rahmet eylesin.
    motosiklet kullanıcısının her zaman bir kaç adım önü planlaması lazım.
    asla kamyon yakınından geçmemeye özen gösterelim.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.
    motosiklet kullanıcısının her zaman bir kaç adım önü planlaması lazım.
    asla kamyon yakınından geçmemeye özen gösterelim.
    Kırmızı ısıkta duran motosiklete vurmus kamyon !!!!!
    espresso bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Allah rahmet eylesin. tekrarlanmaz umarım ama tekrarlanacak maalesef.
    Geçen vatandaşın biri haklı olduğu bir olayda hafriyat kamyonu sürücüsüyle münakaşa etti. Kamyoncu gencin vatandaşın üstüne yürürken sarfettiği sözler "biz 3. havaalanını yapıyoruz sen 3. havaalanına karşı mısın" şeklindeydi..
    espresso bunu beğendi.

AbiR1MiO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha "16 Yzf R125
    Yaşadığım yerde 1 ayda 2 kere oldu 1 kişi ışıklardan çıkarken soldan vurdu vefat etti diğer kişi ile alakalı da tek bildiğim tabiri caizse dümdüz olmuş ezilip feci şekilde can vermiş çoğu kamyon sürücüsü daha fazla dikkatli olmasına rağmen , ben büyük aracım ben büyük iş yapıyorum bana bişi olmaz diye gazlayıp gidenler can almaya devam edecek gibi malesef.

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Abi en korktuğum olay bu işte en savunmasız an. Kaçamazsın manevra yapamazsın motordan atlayamazsın resmen kaderine razı olmak gibi bir şey. Bu sebeple her kırmızı ışıkta yolun hep en sağına geçer şeridin ortasında değil sağında beklerim ve gözüm kırmızıda değil arkada olur. Allah rahmet eylesin.

Sorma kardesim istanbul kemerburgaz yolunda emniyet seridinde durmama ragmen kamyon kullanan onun bunun evladi diger kamyonla yarisiyor neticede emniyet seridinde duran benim yanimdan 1 karis mesafe ile gecti umarim colugu cocugu kanser olur adi herif.Nerde apaci sapik tecavuzcu varsa kamyoncu olmus.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Kaza ovaakça lambalarında olmuş. Malesef bu 2 tekere biniyorsan dursan bile arkana bakacaksın memleket sığır dolu. Işıklarda dururken mümkün olduğunca öne geçeceksin

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Yapacak birşey yokmuş baksana adam ne yapabilirdi ki ancak bizim ülkenin ceza anlayışı bu kadar hafif olursa bunlardan kurtulamayız vereceksin cezasını adam akıllı bi daha aklına bile gelmez tır kamyon sürmek

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    İşe gidip gelirken kullandığım yol.demek bana denk gelse beni biçecekti.Şansa yaşıyoruz.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Bende 1 hafta civarı önce bursada yeni gişelerin o tarafta tıra giren bi araba görmüştüm. Tırda gram hasar yok 0 ama arabanın önü cama kadar tamamen yoktu. Kötü, çok kötü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)