Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motorum hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Selam arkadaşlar bildiğiniz üzere 600rr almama günler kaldı fakat kafamı kurcalayan şeyler var.
    Ben 2006 model düşünüyordum ama 600 rr gibi bi motor 11 yasında alınırmı bilemiyorum bende bi 10 milyar daha koyup 2012 modelmi alsam diyorum?
    2006 model alsam bana zaten 5 milyar vb gibi masraf çıkarır diye korkuyorum.
    Sizce tercihim hangi yönde olmalı 2006 alsam çok üzermi Beni?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    2012de alsan o 5 bin masraf çıkabilir.Adam hor kullandıysa 7 binde çıkar yani.Tabikide güncel motor daha iyi olur ama karar sizin tercih sizin kesin motor perttir diyemeyiz ama aldıktan sonra sanayide o dükkan senin bu dükkan benim gezdirecek yada masrafı yüzünden yatacaksa ne yapayım o motoru ben.Tanıdıktan alınacaksa sözüm yok ama diğer türlü risk alarak giriyorsun bu işe.Ya elinde patlar çok üzer seni hani üzer derken açtığı masraftan ziyade bir hevesle alıyorsun belkide uyuyamıyorsun hayali kafandan çıkmıyor aldın motoru bir heyecan bir mutluluk derken sorun çıkarıyor ve heyecanı kursağında kalıyor.Hani masraf çıkarmasından değil moralin bozuluyor.İkinci seçenek ise hakikaten temiz bir motor denk gelir hayattan zevk alırsın.
    hayabusaxs bunu beğendi.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mumkun mertebe genc bakin 600rr gibi sinifinin en hantal motoru her zaman zorlanir. bu klasmanda hor kullanilmamis makina zor bulunur fakat hor kullanilsada 600 cc super sportlar dayaniklidir.

iyi bir ustaya gostermekte yarar var bu islemi kadi koyde 200tl yapan yerlerde var.

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    İmkanların elverdiği ölçüde yeni model olması her daim iyidir.
    Saygılar
    Wolverine, bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)