Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorla uğraşırken telefonu çaldırdım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Bugün öğlen motoru bi avm nin otoparkına çektim, çantadan anahtarı aldım vida sıkıyorum o arada telefonum yok oldu. Çantalara bakıyorum içine mi attım diye tam o anda 50 yaşlarında biri geliyor yanıma. motoru kaça aldın? kaç yapıyo? bitmiyo soruları. aklım telefonda adam gitmiyor başımdan, cevap vermiyorum konuşuyo hayla orda , sonra gitti kendi kendine, bende o anda heryere baktım telefonun kaybolduğundan emin oldum. aklım almıyor 5 dakka önce mesaj atmışım telefonla kim nasıl aldı diye düşünüyor çıldırıyorum. sonra adamı aramaya başladım, avm güvenliğiyle konuştum orda telefonu aradık telefonu kapatmış alan. karakola başvuru yapman lazım kamera için dediler bende gittim ifade verdim, adamı tarif ettim ordan çıktım motorla sokak sokak adamı arıyorum , avm otoparkına dönüyorum acaba yere mi düşürdüm diye bakıyorum.

Yani siz siz olun çin malı motosiklet almayın :D

Umarım telefonu açar, internete girer de kendisini yakalarım. İlk defa bişeyim çalındı, inanılmaz koyuyomuş. Bunun motorum olduğunu düşünemiyorum bile. RAMAZANDA YAPMA BARİ HIRSIZ KARDEŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Geçmiş olsun biz de geçen hafta dükkandan monitör çaldırdık motorla uğraşır iken o değil hergele çaldığı monitörün yerine arkadan bozuk monitör koymuş anlayamadık müşteri geldi monitör sorunca çaktık davayı..
    ayetlervaray bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun biz de geçen hafta dükkandan monitör çaldırdık motorla uğraşır iken o değil hergele çaldığı monitörün yerine arkadan bozuk monitör koymuş anlayamadık müşteri geldi monitör sorunca çaktık davayı..
    ramazanda düşünüyolarki bunlar şimdi oruçlu aç aç biz bunun aklını alırız diyolar heralde.

Bunun gibi dal. Ları öldüreceksin adalet diye bişeyde yok ülkede elsallayarak geziyo şerefsizler. Tel iphoneyse bulursun hertürlü iphone mi bul özelliği açıktır inşallah yoksa teli sıfırlayıp satarlar direk

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Jakoba18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun gibi dal. Ları öldüreceksin adalet diye bişeyde yok ülkede elsallayarak geziyo şerefsizler. Tel iphoneyse bulursun hertürlü iphone mi bul özelliği açıktır inşallah yoksa teli sıfırlayıp satarlar direk
    malesef lg g4, bir aptallık yapıp telefonu açıp internete girmesi gerekiyo yerini bulabilmem için android de böyle işliyor.

Telefonu açık olması yeterli die biliyorum. İmeiden konum bulunuo olması lazımdı. İnşallah bi mallık yapıp açar telefonu

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Yarattığı psikoloji baya kötü oluyor, ben çaldırıp yeni telefon aldıktan sonra aylarca elim cebimde telefona dokunarak gezmiştim. Aradıklarında kalabalık biryerdeyse telefonu çıkarmıyordum falan.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Geçmiş olsun. Bu tarz olayları paylaşmaya devam edelim.Çok daha dikkatli ve hazırlıklı oluyoruz.

Yaşanan bir olayda benden,aklınızda bulunsun. Bankamatik kuyruğunda aranızdaki kişi para bozdurmak için yardım isterse dikkatli olun. Sahte parayı veriyor,gerçeğini sizden alıyor. Büyük banknotlar kullanıyorlar genelde 100,200 tl.

Aklınızda olsun.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bu tarz olayları paylaşmaya devam edelim.Çok daha dikkatli ve hazırlıklı oluyoruz.

Yaşanan bir olayda benden,aklınızda bulunsun. Bankamatik kuyruğunda aranızdaki kişi para bozdurmak için yardım isterse dikkatli olun. Sahte parayı veriyor,gerçeğini sizden alıyor. Büyük banknotlar kullanıyorlar genelde 100,200 tl.

Aklınızda olsun.
    Büyük banknot olmuyor genelde çünki büyük miktarda olunca insan gerçek mi diye kontrol ediyor içgüdüsel olarak 5 6 tane 5lik veya 10luk banknotlar daha mantıklı da taktik verdim inşallah okumazlar

escape0813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha Cripton, Honda CBR 250 R
    Evet benim başımada geldi. Bankamatikte sıra bekliyordum. genç bir çocuk geldi, 20 yaşlarında, bankamatikde durduktan sonra, bize dönüp abi 100 liramı 2 ellilik yapabilirmisiniz dedi. Ben hiç oralı olmadım, önümdeki kişi cüzadını çıkartıp çocuğa 2 ellilik verdi, coçukta 100 lirayı adama verdi. Sonra çocuk birden oradan uzaklaştı, arkamı dönüm baktım inanın bana çocuk toz olmuştu. Önümdeki adam paranın sahte olduğunu anladı. Bu anlattıklarım 10 saniye sürmüştür. Adamın yüz ifadesini anlatamam. Dikkatli olmak lazım.
    espresso bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Evet beyler , daha çok emeklileri hedef alıyorlar. Biz yasdakileri de deniyorlar fakat ana hedef emekliler.

Aklınızda olsun. 200 tl si gitti bir yakınımın.

Motosikleti
    bakalım bu kararsızlıkla ne alcaz :D
    Geçmiş olsun. Bu nası bi haysiyetsizliktir tövbe yarabbim ya. Bulunması dileğiyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)