Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Plaka sebebiyle başım belada :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask aldinmi?
    evet ama çok kaliteli değil param olunca ilk fırsatta değiştireceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

plakayı sök at o dertten kurtul

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ama çok kaliteli değil param olunca ilk fırsatta değiştireceğim
    Saglik olsun dostum,ilerde alirsin duzgun birsey gonul isterki shoei,agv vs. al ama butce meselesi,akil veren cok olur ama para veren olmaz..

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saglik olsun dostum,ilerde alirsin duzgun birsey gonul isterki shoei,agv vs. al ama butce meselesi,akil veren cok olur ama para veren olmaz..
    Merhabalar ben MT Revenge kullanıyorum fiyatıda uygun ( 320 - 380 arası değişiyor ) sharp testden de 5 yıldız almış bir kask öneririm.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla şöförler cemiyetine gidiyorsunuz plaka bastırmak için eğer plakayı basan kişi parayı seviyorsa ver 3-5 bişiler eline hemen plakayı basar verir.
    oda olmadı bir muameleciye git ona ver bikaç kuruş oda yaptırır plakanı getirir.
    Şöförler odası öyle kafasına göre plaka basamaz emniyetten kağıtla gitmen gerekir.Onun içinde ruhsat değişmesi gerek.İki seçenek var.Ya resmi yoldan yeni plaka çıkartıp ruhsatla değişecek yada App basan bir yerde gerçeğe en yakın şekilde plaka bastırıp polisin fark etmemesini umacak.

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Merhaba,

benimde geçen hafta yolda plakam düştü ve kayboldu. Emniyete gittim ve farklı bir plaka verildi, dolayısıyla ruhsatta değişti. 260 lira civarında bir masrafı var. Ama kafa rahat.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Benim ruhsatta camasir makinasinda yikanmis.vize tarihi falanda silinmis.plakada app.herturlu cikartmak gerekiyo artik.kebum kardes.minik bi cocuga anlatir gibi kademe kademe anlatirmisin?
    Tesekkurler simdiden

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Arkadaşlar üzerinde mührü olan her app plakaya inanmayın şuanki kullandığım motoru alırken plakaya dikkat etmedim orjinal gibi görünüyordu cins bir trafik polisine denk geldim dedi bu orjinal deil iddalaştım adamla bana detaylı bir şekilde göstererek rezil etti beni. Benim plakam mühürlü app plakaymış buraya kadar sorun yok gibi sorun şurda " o mühür kısmında ne yazıyor " tamam mühür var ama saçma sapan bir kabartma şekilde bir mühür cemiyetin mührü ile alakası yok. Neyseki ceza yazmadı 1 seferlik yenisini yaptırana kadar izin verdi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)