Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bmw g310 r meraklıları takipçileri vs

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Zeronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alet berbat dostum o kadar para ver bumu yani
    yok hocam fiyatı belli değil ama gelicek memlekete tanıtıldı bmw sitesine kondu.fiyat olarak tahmin yapabiliyoruz ancak.26 29 bin arası bir fiyatı olur bence.euro şu an 4tl o yüzden sağlam bir fiyat çıkar ötv de cabası oluyor.satarmı eğer 20.000tl fiyatı olursa peynir ekmek gibi satar bence
    Zeronix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Navigasyon cihazından çokça bahsedildiğini gördüm.
    Yakın zamanda yurt dışından satın aldım :

Tomtom vio scooter modeli. Ama motosiklet bağlantısı da var gidon için.
    Cep Telefonu ile çalışıyor, tr haritası indirdim yeni yeni kullanmaya başladım vespada.
    burak burk, Aydin1966 ve Ari Gold bunu beğendiler.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Almanya fiyatı 5000€ olacak diyorlar, Türkiye fiyatı da şu anki kurla gelse 25000₺ falan olur herhalde. Ekim'de çıkacakmış sanırım.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Amerikada $5000-$6000 civari sanirim.

Ama motor bayagi gucsuzmus. Hadi torkludur belki diye dusunuyordum, ama torku da az:

http://www.motorcycle.com/shoot-outs...rsus-the-world

Asagidaki resmin uzerine gelince muadili tum motorlarla karsilastirmasini gosteriyor.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Navigasyon cihazından çokça bahsedildiğini gördüm.
    Yakın zamanda yurt dışından satın aldım :
    https://i.hizliresim.com/Ja5b8W.jpg

Tomtom vio scooter modeli. Ama motosiklet bağlantısı da var gidon için.
    Cep Telefonu ile çalışıyor, tr haritası indirdim yeni yeni kullanmaya başladım vespada.
    nereden ve kaça mal ettiniz acaba?
    chopperrider bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun markası BMW, kalitesi ortada, hala onu geçer mi bunu geçer mi muhabbetleri dönüyor. Şu motorun yerine Duke 390'ı sırf daha performanslı diye tercih edecek adam zaten motordan anlamıyordur. Performanstan çok daha önemli şeyler var, birincisi de konfor oluyor.
    bursalıali bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    O zaman inazuma

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bilirkişi de yorumunu yapmış.Koşarak borusana gidiyoruz.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videonun üzerine bir adet TNT 25 videosu izler misiniz
    İlk video Resmen olum bunda Benelli motorumu var la dedirtti

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun markası BMW, kalitesi ortada, hala onu geçer mi bunu geçer mi muhabbetleri dönüyor. Şu motorun yerine Duke 390'ı sırf daha performanslı diye tercih edecek adam zaten motordan anlamıyordur. Performanstan çok daha önemli şeyler var, birincisi de konfor oluyor.
    Niye? Mesela ben BMW S1000R yerine muadili KTM 1290R'ı, $2500 daha pahalı olmasına rağmen tercih ettim. Başka biri niye BMW G310R yerine muadili KTM 390'ı tercih etmesin? Bunun motordan anlamayla ne alakası var? Bana daha çok marka taassubu gibi geldi açıkçası...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye? Mesela ben BMW S1000R yerine muadili KTM 1290R'ı, $2500 daha pahalı olmasına rağmen tercih ettim. Başka biri niye BMW G310R yerine muadili KTM 390'ı tercih etmesin? Bunun motordan anlamayla ne alakası var? Bana daha çok marka taassubu gibi geldi açıkçası...
    Ben de tam tersi markayla alakası yok, modelle alakası var diyecektim. Olayı marka tarafına çekmek zaten bambaşka bir şey. KTM Duke ufak serilerinin 690 ve üzeri olanlar ile alakası yok. O da KTM, bu da KTM değil yani... 2017'leri görmedim bilmiyorum ama 2016'lar bana göre alınacak motorlar değiller. Sebebini de yazdım. Motordan anlamakla alakası da şöyle, para varsa bizde ilk motor tercih etme kriteri markadır, ikincisi beygir gücüdür, üçüncüsü de tiptir. Forumda Dominar diyorsun adam üzerine oturunca alakası olmayan Duke 390'ı al diyor. G310R'ı alan adam kalitesi, az yakıt tüketimi ve yeterli performansı için alacaktır drag yapmak için değil. Hadi Duke'ü geçtim rahat eden gitsin alsın da, sırf daha güçlü olduğu için bile bu forumda parasından bağımsız G310R yerine MT-25'i veya R25 tercih edecek sürüyle adam var.
    bursalıali, hasmet ve YasinC bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden ve kaça mal ettiniz acaba?
    Hollanda'da yaşayan bir tanıdık aldı getirdi sağolsun. 150Euro cihaz 20Euro da taşıma kılıfı(çok da şart değil)
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine aynı şey oluyor, götü oklu bmw için birbirimize gireceğiz biraz kassak

devlet baba ötv yi çakınca bu motorlar amacından sapıyor, zaten ötv bindirmese bile alım gücü ülke geneli yetmiyorken üzerine çikolata sosu döküp iyice sıvıyor devlet...

Sonra başlıyor vay efenim bu motor gitmiyor, G310 gitmiyor, dominar gitmiyor. Ya bu BMW 310 avrupalının otoban uyumlu ybr si, az yakacak, kolay kullanılıp konforlu olacak, performans yarı yolda bırakmayacak ama bundan ötesi olmayacak yani.

5000 euro adam için 1.5 maaş, senin için 27.000 tl 9 maaş.

Şimdi bu motor avrupalı için gidiyor ama bizim için niye gitmiyor ortada. bu kafada adam(az yaksın konforlu olsun, azcık gitsin diyen) gidip nc750s alsın az kastırıp arada 5.000 tl var. o da gitmesse MT-07

Bak adam burda anlatıyor tane tane, demek garın gası istersin? buracıklarım buracıklarım olsun, olmayacaaaak! diye... Bunun gibi bu iş

bursalıali, Seko, killingroad ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Motoru boşverin de Tom Tom fena bir şeymiş yahu :(

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istenicek paralara 1000 lik alınır

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Şahsi düşüncem 30.000 TL den girerse iyi fiyattır. Ducati ve ktm deki rakiplerine bakınca daha yüksek bir fiyat etiketi olur kanımca. Vespa gts300 şu an 8bin € fiyatında. Küçük de olsa bu BMW nin daha ucuz olacağını sanmam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine aynı şey oluyor, götü oklu bmw için birbirimize gireceğiz biraz kassak

devlet baba ötv yi çakınca bu motorlar amacından sapıyor, zaten ötv bindirmese bile alım gücü ülke geneli yetmiyorken üzerine çikolata sosu döküp iyice sıvıyor devlet...

Sonra başlıyor vay efenim bu motor gitmiyor, G310 gitmiyor, dominar gitmiyor. Ya bu BMW 310 avrupalının otoban uyumlu ybr si, az yakacak, kolay kullanılıp konforlu olacak, performans yarı yolda bırakmayacak ama bundan ötesi olmayacak yani.

5000 euro adam için 1.5 maaş, senin için 27.000 tl 9 maaş.

Şimdi bu motor avrupalı için gidiyor ama bizim için niye gitmiyor ortada. bu kafada adam(az yaksın konforlu olsun, azcık gitsin diyen) gidip nc750s alsın az kastırıp arada 5.000 tl var. o da gitmesse MT-07

Bak adam burda anlatıyor tane tane, demek garın gası istersin? buracıklarım buracıklarım olsun, olmayacaaaak! diye... Bunun gibi bu iş

https://www.youtube.com/watch?v=KTvI6fUHf98
    napalım sineğin yağını hesaba katıyoruz artık.ülke batıyor ama hiç ses seda yok.yada kimsenin umrunda değil çünkü keyfi yerinde.diyorum eve atıştırıcak film oyun vs izlerken otururken bişiler aliyim gidiyorum karfur migros ne dersen artık.ketçap mayonez kola cips soda meyve suyu popkek falan çar çöp ne varsa hatta bakıyorum cola pahalı fruko gazoz aliyim ayrıca bunların hepsine bakıyorum fiyatına burda ne kadar orda ne kadar.kasaya bi geliyoruz 50 tl.yemek adına hiç bir şey yok sadece 2 poşet var elimde oda öyle tıka basa değil.ne zaman bu kadar fakir oldum anlayaladım.para eridi lafını 10 aydır bire bir doğruluyorum.bugünlerde iyi günlerimiz daha kötü günleri iple çekiyorum
    Seko bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nk400 fiyati iyi olursa bu kulvari doldurucak gibime geliyor.haftaya dagitima baslancakmis.ama fiyat hala muamma
    Dolduramaz. Servis yok bişey yok, sadece iyi motor yapmakla iş bitmiyor, onun arkasında da durabilmek, satış sonrası hizmet verebilmek lazım.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napalım sineğin yağını hesaba katıyoruz artık.ülke batıyor ama hiç ses seda yok.yada kimsenin umrunda değil çünkü keyfi yerinde.diyorum eve atıştırıcak film oyun vs izlerken otururken bişiler aliyim gidiyorum karfur migros ne dersen artık.ketçap mayonez kola cips soda meyve suyu popkek falan çar çöp ne varsa hatta bakıyorum cola pahalı fruko gazoz aliyim ayrıca bunların hepsine bakıyorum fiyatına burda ne kadar orda ne kadar.kasaya bi geliyoruz 50 tl.yemek adına hiç bir şey yok sadece 2 poşet var elimde oda öyle tıka basa değil.ne zaman bu kadar fakir oldum anlayaladım.para eridi lafını 10 aydır bire bir doğruluyorum.bugünlerde iyi günlerimiz daha kötü günleri iple çekiyorum
    Baş danışman yigit buluttan iyimi bileceksin, türk parasına yatırım yapan herzaman kazandı, yine kazanacak diyor.

Bu arada ramazan geldi, önemli gıdalar ve et zamlandı, öylede sahte müslümanız ki, sadece işimize gelince müslümanız, iktidar denetlemeyi yapmayıp yine kurdun önüne atıyor garibanı. Günahı büyük bu işlerin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)