Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

-Uçuyorsun başkan! + Sağolasın kardeşim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Trafikte bu şekilde motosiklet kullananlar çok ağır bir şekilde cezalandırılmalı. Diğer insanların hayatlarını tehlikeye sokuyorlar sonuçta.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bağımlılık mı sorusu cevapsız kalmış, evet bağımlılıktır diye okumuşluğum var.
    Yüksek adrenalin vücutta uyuşturucu bağımlılığına yakın bir etki yapıyor.

İsveçli bilim adamları araştırmış, onların yalancısıyım.
    GP500-1st bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Akıl sağlığı kesinlikle sorgulanmalı.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson

Ghostrider'ın üstüne tanımam.
    Bu yoldan geçmiştim o yüzden her seferinde çok etkiliyor beni

Fazla süratli yahut tehlikeli kullanıyor buna bende katılıyorum. Sıkı bir takipçisiyim ve bu adam artçı olarak bindiği motor ile yanlış hatırlamıyorsam 160 kmh gibi bir hızla kaza yapıp mucizevi bir şekilde sağ kurtulan birisi ayrıca. Ben böyle birşey yaşasam kesinlikle sadece pistlerde gazlardım. Tabiki altında 1000 RR olduğundan dolayı ara sıra otobanda gazlarsın ona kimsenin birşey demeye hakkı yok fakat Emre Turkiye yollarını göz önünde bulundurursak gereksiz yere çok deli gazlıyor. Yığınla gerizekalının bir arada gezdiği yollar sonuçta. Allah onu korusun.

Motosikleti
    pulsar 200ns

videoya denk geldim atmak istedim tshirtle motora binenlere ders niteliğinde

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    o zaman bu şarkı benden tüm ss hastalarına gelsin, come join the murder.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar da gömmeyin, sonuçta hepimiz hızlı motosiklet kullandık, en azından bende kullandım, pek çok kişi de kullanmıştır. Bu işin doğasında var olan birşey. Sadece biraz duyarlı yaklasmak gerekir

Hız yapmak zevkli ve tutku yaratan bir şeydir, eski motorum R6 idi.. Gayet iyi bilirim ne olduğunu, fakat burada bilinçli kullanıcı olmak gerekir, yol boş olur, kendi riskini göze alırsın, o senin bileceğin iştir. Ama başkasını riske etme hakkın,hakkım, hakkı yok..
    bi de yaşlanmadım diyosun rossi

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstediği hızda gidebilir,aynalarını sökebilir,kadrana bakmaya bilir,istediği kadar yata bilir ama piste bunun dışı herzaman Suçtur kimse senin motorunu ve caninı kıskanmaz ama bu hızı Sokak,cadde,ara yolarda yaparsan seni kınarım.Ama herzaman olduğu gibi risk almak kişinin kararı.Git otobanda yardır inanki kimse takılmaz ama sanirım gayretepe yolundan çıktı ilk orda 150 bir çok canı teģlikeye atabilir.Ama birde gerçek yani varki herkez elindeki ne olursa olsun en hızlı şekilde gitmek istiyor. 600rr 1000rr neyse bu adamin bu hizla gitmesinden çok 110luk spacy le nereden çıkacağı belli olmayan paketciler,cbf 150 li sanki motor değilde bisiklet sürüyormuş mantığıyla giden kurye abiler dağa çok korkutuyor beni.
    Aynen sürücünün dikkatsizinden korunmak gerek büyük cc ya da küçük cc den çok dikkatli sürücü olmalı birde yok ss kullananları kıskandığınızdan şundan bundan birkaç muhabbet görüyorum her ss motor muhabbetinde şunu anlamıyorum ss motor aşırı pahalı bir şey değil ki hani standart bir araba kullanıp ferrari gibi lamborghini gibi bir şeye laf edersin anlarım da 30-40 k ya her türlü ikinci el temiz bir ss düşüyor bu sürekli ss motorlarına karşı bir kıskançlık var gibi düşünülmesi biraz dikkatimi çekti benim.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Videoda 2.05'e bakın. Sadece 3 saniye bakın.

Sonra bu videoyu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=nLoWWgKMhFw

Aradaki farkın sadece şans olduğunu göreceksiniz. Arkadaş iyi kullanıyor ama akıllı adam emniyet şeridine öyle dalmaz.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam sürüyor
    Respect

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoda 2.05'e bakın. Sadece 3 saniye bakın.

Sonra bu videoyu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=nLoWWgKMhFw

Aradaki farkın sadece şans olduğunu göreceksiniz. Arkadaş iyi kullanıyor ama akıllı adam emniyet şeridine öyle dalmaz.
    Konuyu açma amacım zaten gereksiz risk alması, sanki ortada bir ödül var hızlı ve riskli gittikçe... Aslında var daha fazla övgü, daha fazla dikkat çekme ve abone. Kamera var diye riski ve ekşını ikiye katlıyor süren kişinin ruh hali.

Makas attığı aracın yanından 220-230 ile çıkıp ne yapacağı bilinmeyen başka bir gurup aracın arasına atıyor kendini, arkadaşın hıza alışık ve daha önce bunu deneyimlemiş olması aldığı riski düşürmüyor. Risk orda duruyor.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ss kullanıları arasında kişilik eksikliğini pahalı motoru ile hız yaparak kapatmaya çalışan büyük bir kesim var. Birkaç defa aralarındaki muhabbette bulundum. Birbirlerini motorlarına göre seviyor veya sevmiyorlar. İstisnasız hepsi bencil. Tabiki bütün ss kullanıcılarından bahsetmiyorum. Sadece bir grup ss ci böyle

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spor motosikletle alakalı değil bu durum. Artık spor motosikletler gibi giden çeşit çeşit motosiklet var. Olay kişide bitiyor. Ama ülkemizde SS ya da superbike binicilerinin çocuğunun "tirrek" olduğu yadsınamaz.

Sizleri İstanbulpark pist günlerine izleyici olarak davet ediyorum(tabi katılımcı olursanız ne ala). Orada bu işe gönül vermiş kişileri görünce(bkz ben ) fikrinizin değişeceğini düşünüyorum.

Sevgiler

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Herkes kendi çapında bir rossi bir marquez

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi guzel adrenalın yasıyorsun ama avelın bırı ayndan senı gorup '' ehehehe bak bak nasıl korkutcam ehehehe '' dese ki bu tip insanların varlıgını hepımız bılıyoruz . o zaman ne olacak allah korusun ogle namazını mutakıp cenaze namazı .

senın ılacın bence pist bılegı guclu , koca yureklı adam .

allah kaza bela vermesın

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    "Amaan başkasına zarar vermesinde" diyorum.
    Allaha emanet. Kazasız belasız.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25

@whitedeamon, izle dostum.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Hızlı süren çabuk göçüyor farkında değiller.

Tekrardan Allah rahmet eylesin.

http://www.motosiklet.net/forum/onla...ganay-aye.html

Motosikleti
    MT-25
    Bir insanın kendi canını kaybetmeyi riske etmesine saygı duyarım. Başkasının canını kaybetmesi üzerinde risk alma hakkına sahip değil sadece..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)