Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Murat Doğanay (aYe)

Leoncino
    Motosiklet Online
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Murat Doğanay (aYe) Seni Unutmayacagız.

Murat Doğanay
    Motosikleti: CBR 1000RR
    Kan Grubu: A Rh+
    aYe'ye ait bütün mesajlar
    aYe'ye ait bütün konular

İşadamı motosiklet kazasında hayatını kaybetti

KARTAL'da motor kulübü üyesi arkadaşlarıyla birlikte haftasonu için Şile'ye giden işadamı Murat Doğanay (33), yola akan suyun kurbanı oldu.

Suyu görerek panikleyen Doğanay'ın motosikleti, devrildikten sonra yaklaşık 100 metre sürüklendi. Bacakları kırılan Doğanay'ın bariyerlere çarpan sağ kolu da koptu. Kopan kol bir poşetin içine konularak ağır yaralı Murat Doğanay ile birlikte hastaneye gönderildi. Ancak, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan motor tutkunu işadamı, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.
    Kaza saat 17.00 sıralarında, Kartal Uğur Mumcu Sapağı TEM bağlantı yolu İstanbul istikametinde meydana geldi. Motosiklet tutkunu arkadaşlarıyla birlikte haftasonu gezintisi için Şile'ye doğru yola çıkan 4 aylık bir kız çocuğu babası işadamı Murat Doğanay, iddiaya göre, bağlantı yolu üzerine akan suyu görünce paniğe kapıldı. 34 AYE 69 plakalı, Honda CBR 1000 RR marka motosiklet, sürücüsünün kontrolü yitirmesi nedeniyle devrildi. Motosikletle birlikte yaklaşık 100 metre sürüklenen Murat Doğanay’ın iki bacağı kırılırken, bariyerlere çarpan sol kolu da koptu. Doğanay’ın arkadaşları kazayı görerek polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kaza sırasında kopan kol vatandaşlar tarafından yol kenarındaki yeşil alanda bulunarak bir poşete konuldu ve ağır yaralanan Murat Doğanay'ın yanına getirildi.

BABA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
    Ağır yaralanan Murat Doğanay'ın arkadaşları, hemen baba Ahmet Doğanay'ı kazadan haberdar etti. Yakacık’taki evinden kaza yerine gelen Ahmet Doğanay, oğlunun yaralı bedeninin görünce gözyaşlarına boğuldu. “Ey büyük Allah’ım, kurban olduğum Allah’ım. Bana yardım et“ diye bağıran acılı baba, yakınları tarafından kaza yerinden güçlükle uzaklaştırıldı. Kaza yerine gelen ambulansa konulan ağır yaralı Doğanay ile poşet içindeki kopan kolu, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi.

BİR SAAT DAYANABİLDİ
    İki bacağında parçalı kırıklar olan, bir kolu kopan ve vücudunda çok sayıda kırık olduğu belirtilen Murat Doğanay, Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altına alındı. Doktorların çabalarına rağmen Doğanay, yaklaşık bir saat sonra hayatını kaybetti. Ölüm haberini alan Doğanay’ın babası Ahmet Doğanay ve eşi Çiçek Doğanay sinir krizleri geçirdi. Bir süre kendilerine sakinleştirici verilen acılı baba ile eş daha sonra yakınları tarafından hastaneden götürüldü.

KIZI ÖKSÜZ KALDI
    Ayelsan adlı plastik hammadde satışı yapan şirketin sahibi olduğu öğrenilen Murat Doğanay’ın dört ay önce Polen adını verdiği bir kızı olduğu öğrenildi. Üniversite mezunu işadamının www.motordelisi.com sitesinin aktif üyesi olduğu, motosikletinin plakasının harf grubu olan “AYE“ nickini kullandığı öğrenildi. Doğanay’ın motor tutkunu arkadaşları kaza haberi üzerine hastaneye koştu.

BELEDİYENİN İHMALİ İDDİASI
    Kazanın meydana geldiği bağlantı yolunun adeta küçük bir dereyi andırdığını belirten vatandaşlar, yola su akıtan belediyenin kazadan sorumlu olduğunu öne sürdü. Belediyenin, bağlantı yolunun kenarındaki yeşil alanların sulanması için bazı yerlere fıskiye koyduğunu belirten görgü tanıkları, “Eğer yolda su olmasaydı, arkadaşımız motorun hakimiyetini yitirmez ve bu kaza yaşanmazdı“ diye konuştu.
    Murat Doğanay'ın yarın toprağa verileceği öğrenildi.

http://www.milliyet.com.tr/isadami-m...74/default.htm
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Allah gani gani rahmet eylesin.. Çok üzüldük.. Huzur içinde yat kardeşim..
    xmuro312 bunu beğendi.
    GKN MOTORS

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX250
    Nur içinde yat.... Çok erken, çok vakitsiz bıraktın bizleri....

Unutmayacağız canım arkadaşım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    bu siteye üye olduktan sonra an be an takip ederek ögrendigim ilk ölümlü kaza haberinin aktörü sevgili arkadasimiza allah'tan rahmet diliyorum. ruhu huzurlu olsun gittigi yerde insallah. mekani cennet olsun.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    İnanamıyorum,inanmak istemiyorum.
    Uyuşmuş durumdayım şu an.
    Allah mekanını cennet etsin...

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    allah rahmet eylesin....ailesine sabir versin gerçekten çok zor...

kazanın olduğu yerden şans eseri geçmekteydim kartal samandıra sarası tamda fenerbahçe tesislerinin arkasında trafik aniden durdu kaza yeni olmuştu sanırım zaten ani fren yapmak zornda kalınca biz bile arabaların kontrolünü sağlamakta zorluk çektik kaldı ki iki teker yolun kenarındaki çimleri sulamak için fıskiyeler çalıştırılmış sanırım öylece bıralıp gidilmişti çünkü yol resmen göle dönmüstü su yola akıyordu çünkü bildiğiniz ıslak değil su akıyordu resmen sanırım üç tane motor beraberdi ikisi durabilmişti fakat merhumun motoru parçalanmıştı resmen arka cant sanırım bariyerlere vurmuştu çünkü cant kırılmıştı bildiğimiz daire olan cant C halini almıştı tam olay yerine vardığımızda ambulans hareket etti sonradan bende forumda öğrendim vefat ettiğni allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun tekrar çok üzüldüm gerçekten

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    resmen kanım dondu videolara resimlere bakarken çok kötü bişe yaa allah rahmet eylesin hayat dolu bir abimizmiş yakınlarına sabır diliyorum mekanı cennet olsun.....

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
    allah kalanlarına sabır versin
    DRİFT RELİGİON

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun!..

Kederli ailesi ve motor camiasına da başsağlığı

ve sabır dilerim.

Bir haber sitesinde kaza videosunu üzülerek izledim.

Hafif sola viraj ve sağa eğimli yolda, su birikintisinden

geçerken kayıyor ve takribi 100 mt sürükleniyor..

Birlikte seyahat ettiği diğer motorcu arkadaşı polise

ifade verirken ; '' hızımız 160 bile değildi ! '' diyor..

Kızı da 4 aylıkmış!.

Arkadaşlar, hergün motor kazası , vefat ve yaralı haberleri

duymaktan helak olduk..

Lütfen aşırı hız yapmayalım..

Gaz koluna asılırken; arkamızdaki aile ve yakınlarımıza da düşünelim..
    hasanfuat bunu beğendi.
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Offf yaaa! Ne olur biri şaka desin! Başlıkta bu ismi ve nicki görünce, umarım içinden tahmin ettiğim yazı çıkmaz, bu amaçla açılmamıştır bu başlık ya da kötü bir şakadır bu diye düşünmek isteyerek; korkarak tıkladım ama, maalesef korktuğum başıma geldi. Hala inanasım gelmiyor.. Şahsen tanıdığımız bir arkadaşımızın kaybını burada bu şekilde öğrenmek çok daha acı oluyor..
    Offf be Murat'ım daha yeni evladın dünyaya gelmişken.. Çok zamansız ayrıldın aramızdan. Kaç kere fake attın Azrail'e, hiç yakışmadı bu başlık sana, hem de hiç..
    Allah ailene, Çiçek'e ve tüm sevenlerine sabır versin. Hepimizin başı sağolsun.
    Nur içinde yat. Çok üzgünüm çokkk..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Üzüntümü ve ikinci bir mesajım ile ıslak yola neden olan lanet düzene olan isyanımı bir önceki başlıkta belirtmiştim.

Bu başlık vesilesi ile arkadaşımıza ikinci kez Allah'tan rahmet ve ailesine sabır dilerken, ikinci isyanımı ise "hızımız 160 bile değildi" şeklinde düşünen zihniyete yöneltiyorum.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    allah rahmet etsin yakınlarına eşine sabır versin çok üzüldüm...

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    yok şaka olmalı milliyete girdim haberleri okuyordum gördüm
    sonra batu(kanucan) arkadaşım aradı haber verdi

her ne kadar sadece internet üzerinden tasısamda otoban videolarını izliyorduk. sevdiğimiz bir abimizdi.

allah gani gani rahmet eylesin...
    mekanı cennet.
    ailesine allah sabırlar versin
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

Batuhan_82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HonDa
    söylenecek sözumun yok çok üzgünüm kelimelerle ifade edemıyorum.allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun aye murat abıcım allahım ailesine sabır versın.
    .....

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi sendemi yaa.

Allah rahmet eylesin.
    We are many...

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    çok üzüldüm Allah rahmet eylesin kardeşimize

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İnsanoğlu böyle işte bir var bir yok.Allah Rahmet eylesin abi nur içinde yat.Elbet birgün hepimiz bir araya geleceğiz.
    HONDA

TUNARIDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tabanway
    Allah rahmet eylesin

şok oldum okuyunca

nolur az yavaş gitselerdi, hayatta olsaydı
    AT, AVRAT, MOTOR...

holigan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok :/
    [B] Bu yaşta, böyle bi sebepden, 3 aylık kızının henüz hiçbişeyden haberi yokken... Bumu adalet

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    allah rahmet eylesin yakınlarına bas saglıgı dıleyıp allah yardımcıları olsun çok zor bı durum kazanın vidyosunu izledim ve o yol ıslak degılkı ortada yol yok akvaryum gıbı olmus o asfalt araç kontrolu kesınlıkle kalmaz o yolda ve kalmadıda

ANES MOTOR
    Leoncino
    Hero Motosiklet
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)