Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

GSX-R 1000 (350KM/H) VS HONDA CBR 1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gsx-r ın son vites 12000devirde gercekte gordugu hız 277.4 km/h
    hasmet ın yazdıgı gıbı dıslı ve dıger yuruyen parcalarda bır degısıklık yapılmadan bahse konu 350km/h yi yapması ıcın 15150 devir cevirmesi gerekir ya kadranınız oldukça(!) hatalı ya da o süratte algınız size ufak(!) oyunlar oynamış.

"Bana bugün pist göster desem 1 - İntercity ( Motorlar giremiyor) " demişşiniz.

??? alttaki fotografı cekelı henuz 15gun oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader sen okuma yazma özürlü müsün ? ben nerde çok hızlı gidiyosun trafik kurallarına uymuyosun gibi bi mesaj yazmışım ? 10 km fazla hız için motorun orasını burasını sökmeye ne lüzüm var dedim.

Sizin ananız götünüze lastikli don bağlarken ben trafikte sizin yapmaya çalıştıklarınızı yapmıştım zaten.

Okuma yazma becerini geliştir ona göre mesaj yaz bundan sonra.
    terbiyesiz velet benden kim bilir kac yas kucuksundur hayati yasadigini sandigin 18-28 yas araligindaki 10 seneyle kiyaslama merak etme benim annem gotume lastikli don baglarken, sen babanin bilmem nerelerinde acaba iskartami olacam diye heycanlaniyordun. keske baban isini tuvallette gorseymiste sen hic olmasaymissin

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa çok ardinalsiz. hadi hepimiz el ele tutuşup boğaz köprüsünden atlayalım çok heyecanlı !!
    aa sokaklar cok tehlikeli hic evden cikmayalim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)