Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 km Suzuki inazuma mı ( 17150 TL) yoksa 0 km Sym wolf 250 mi ( 11500 TL)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, bu iki motordan hangisini tercih edersiniz, başlangıç motoru için soruyorum, ikiside 250 lik motora sahip, tabiki Suzuki nin kalitesi kendini ispatlamış ama Sym wolf ile arasindaki fiyat farkına değer mi? Sym de kötü bir motor değil diye düşünüyorum. Bana göre Tasarım olarak ikisinin birbirinden farkı yok, hatta wolf un tipi daha güzel, tabi inazuma f daha heybetli ama onunda fiyati 19000 tl.
    Bana wolf daha mantıklı geliyor, dediğim gibi başlangıç motoru için değerlendirin. Araya başka motor sokmayın lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Aslında araya motor sokacaktım ama belki az km Sym'de bir seçenek olabilir.İkinci elde fiyatı uygun bir motor.
    Hoş ben 2. el Sym , Sıfır başka motor derken başka 0 motoru seçmiştim.(Memnunum)
    İnazuma'nın servis ve bakım maliyetleri gözümü korkutmuştu , ilk 3 bakım fiyatını öğrenirsen sanırım seçim yapman kolaylaşır diyeyim.
    sarpgray bunu beğendi.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    şekil tip ucuzluk dersen sym
    fakat inazumada 250 cc içinde en konforlu olanı
    şekil olarak hoşuma gitmiyor ama cidden çok rahat ve konforlu

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Hep bi inazumam olsun istemişimdir. Hayatlar pulsar ��

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    sym wolf dicem.nedeni fiyatı dayanlığı görüntüsü.ayrıca performans olarakta gayet yeterli.kullanıcıları gayet memnun genel olarak.ilk motorunda olucaksa bence çok mantıklı bir seçenek olur.benelli tnt25 250 olanlarıda düşünebilirsin.tabi bu wolf kaç model 2016 mı?

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında araya motor sokacaktım ama belki az km Sym'de bir seçenek olabilir.İkinci elde fiyatı uygun bir motor.
    Hoş ben 2. el Sym , Sıfır başka motor derken başka 0 motoru seçmiştim.(Memnunum)
    İnazuma'nın servis ve bakım maliyetleri gözümü korkutmuştu , ilk 3 bakım fiyatını öğrenirsen sanırım seçim yapman kolaylaşır diyeyim.
    Dostum araya başka motor sokmayın derken, ben başka markaları kastetmistim, illa 0 km olacak diye birşey yok, 2. El de bir seçenek olabilir hatta o ladar temiz ikinci eller varki 0 km motor almaya bile gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym wolf dicem.nedeni fiyatı dayanlığı görüntüsü.ayrıca performans olarakta gayet yeterli.kullanıcıları gayet memnun genel olarak.ilk motorunda olucaksa bence çok mantıklı bir seçenek olur.benelli tnt25 250 olanlarıda düşünebilirsin.tabi bu wolf kaç model 2016 mı?
    0 km de olabilir, temiz 2. elde olabilir. Bana açıkçası Sym wolf daha mantıklı geliyor çünkü arada ciddi fiyat farkı var, o farkla en kaliteli ekipman alırsın hatta üstüne para kalır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şekil tip ucuzluk dersen sym
    fakat inazumada 250 cc içinde en konforlu olanı
    şekil olarak hoşuma gitmiyor ama cidden çok rahat ve konforlu
    Münir Bey evet Suzuki kendini kanıtlamış ama aradaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    dostum wolf 2 sene kadar kullandım harika motor pişman olmazsın
    geldikleri gibi giderler 1918

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    inazuma çok rahat konforlu ancak çok hantal ve sıkıcı bir motor. inan bana pulsarcı dostum o pulsar şehir içi daha atik ve eğlenceli hatta daha şekil günümüz türkiyesinde de en ekonomiklerden biri
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep bi inazumam olsun istemişimdir. Hayatlar pulsar ��
    blueway2 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla meraktan baktım 2016 modelleride var 0km.bence yarın bayi bayi telefon et soon fiyatını al derim tek tek 2016 modellerin.biraz fiyatı artmış tabi doğal olarak 13.000 tl hala en ucuzu ama piyasası çok fazla yok.11 civarlarına alabiliyorsan ama neden olmasın.şöyle bir modelde var kampanyada diye biliyorum ktm duke 200.bi onada göz atarsan bence gayet hoş olur oda.ayrıca ilk motorun hem çok seviceksin hemde yükseltmek isticeksin.ktm duke her türlü motorcu takasta alır çünkü satabiliceğini bilir.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    https://www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw
    Bu video belki sana yardımcı olabilir. Fiyat problem değilse sorgusuz sualsiz inazuma
    sarpgray bunu beğendi.

Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum wolf 2 sene kadar kullandım harika motor pişman olmazsın
    Teşekkürler cevap için, 2 sene kadar kullanmışsiniz, kısaca sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönlerini belirtir misin, ben YouTube da wolf ile ilgili bir inceleme videosu izlemiştim ama sende görüşlerini belirtirsen sevinirim.

iyi akşamlar hocam bence aradaki o fiyat farkına değmez sym alman daha mantıklı diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)