Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Aynı fiyata 2017 Ktm 390 mı2016 kawasaki z300 mü ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gönlüm Duke der , mantigim z300 sonra gider mantigimin dediğini yapar bı z300 alırdım .
    Çift silindir , ABS , kayirigubbak debriyaj ve yanlış hatırlamıyorsam 39 HP . Ciççek gibi makina . Abisine de baya bı benziyor . MİİSS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Görüntüsü tercih meselesi tabii ama donanımları karşılaştırdığında hangisinin hangisinden daha donanımlı olduğu ortada. Z300'de donanım sayılabilecek tek şey ABS sanırım. Duke'taki (özellikle 390'daki) donanımları buraya yazsan satır satır donanım yazarsın. KTM bu sınıfta donanım olarak liderdir, aksini iddaa edenleri kanıtlarıyla piste davet ediyorum.

abap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Motoru ne amaçla kullanmak istediğine göre seçimin değişir.Kolay kullanım ,atiklik istiyorsan tercihini duke den yana kullan derim.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Kawasaki Z300 al

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Aşağıdaki Hintli üreticinin sitesinden "vehicles" kısmına baktım da; aynı fabrikadanlar nasıl olsa. Tercih görüntü ve rahatlıkta biter herhalde:

http://www.bajajauto.com
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tereddute bile dusmezdim.

Z 300

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki Hintli üreticinin sitesinden "vehicles" kısmına baktım da; aynı fabrikadanlar nasıl olsa. Tercih görüntü ve rahatlıkta biter herhalde:

http://www.bajajauto.com
    şimdi kawasakiciler delircek hayır olamaz ne bajajı kawasakiyle ne alakası var diye kavga çıkıcak :D

Bence ikinci el piyasasına bakmazsızın alınması gerekir çünkü sonuçta bu bir hobi eğer ihtiyaç veya zorunluluksa o zaman ybr veya cbf bakmanızı öneririm durum o tarz bir durumda olmadığına göre az yakıyormuş çok yakıyormuş parçası pahalıymış ikinci eli yokmuş vs vs vs gibi şeylere pek takılmamak gerekiyor.

Sonuçta zevk işi hangisini hoşunuza gidiyorsa onu almalısınız. Kimileri görüntüye bakar kimileri amaçsallık ve işlevselliğe bakar bütçede varsa doğru şeçimi yaparsınız.Ben Duke 390 derim çünkü bana daha işlevsel geliyor az yakar çok kaçar hafif 44 beygir metzeller m5 lastikle geliyor nispeten iyi abs vs onları saymıyorum zaten yenilerinde neler neler var zaten bu böyle uzayıp gider ...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Dukeden kawaya geçen biri olarak kawa diyorum

Yolda giderken titresimden vites yere düşebilir, gösterge bozulabilir, on amortisör durup dururken 3 kere ardı ardına keçe patlatabilir, deposundaki vida yerleri bombe yapıp sarilsaril benzin akıtabilir.

Tamamı tarafimdan yaşanmış olup son donemdeki kol çıkarma motor blogu kırma konularına da göz atmanizi önerebilirim.
    maktama, Pistonlar ve wing41 bunu beğendiler.

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dukeden kawaya geçen biri olarak kawa diyorum

Yolda giderken titresimden vites yere düşebilir, gösterge bozulabilir, on amortisör durup dururken 3 kere ardı ardına keçe patlatabilir, deposundaki vida yerleri bombe yapıp sarilsaril benzin akıtabilir.

Tamamı tarafimdan yaşanmış olup son donemdeki kol çıkarma motor blogu kırma konularına da göz atmanizi önerebilirim.
    Bu dedikleriniz yğksek güç tork sebepli duke 390 için mi geçerli genelde yoksa tüm duke serisi için mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı miracle1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dedikleriniz yğksek güç tork sebepli duke 390 için mi geçerli genelde yoksa tüm duke serisi için mi ?
    Bu söylenilenler tamamen kullanıcı profili ile alakalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Valla zor seçim.ama yeni model olması lastikler abs kaydırmalı yol bilgisayarı led farlar vs ktm öne geçiyor.ama görmek lazım ufak duruyor kawasaki z250sl boyuntunda gibi duruyor ayrıca 1 silindirli.z300 daha heybetli daha oturaklı cüsseli 2 silindir olmasu uzun yolda baya bir işine yarar.ben z800 hastasıyım z300 de onun yavrusu gibi dolayısıyla z300 diyorum.bende direkten döndüm zam gelmese r25 yerine z300 alıcaktım. Sahibinden sitede muğla tarafında 20k liraya 0 2016 satıyorlar haberin olsun.abs yok ama 5000 tl cebine kalır lastik donanım vs takarsın.zor seçim valla ama 25 bn tl artık verilmez diye düşünüyorum ufacık motora.eğer ktm alıcam paramda hazır dersen honda cb500 alabilirsin 500cc yani boru değil daha büyük bir motor havasında

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu söylenilenler tamamen kullanıcı profili ile alakalı.
    Titresimden dusen ayakliktan, vites pedalindan bahsediyoruz, kullanici profili ile ne alakasi var ?
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Gecenlerde ktm 390 dan bası ağrıyan bir arkadas olmustu bence o linki bir oku ktm almadan önce cunki servis sonrası destek vasatmıs birde pahalı..Yerinde olsam gider cbf500 bakarım hayatta bulasmam 2 nede cbf500 hem rahat satılır hem servisi cok...

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-kitledi.html

şu konuyu oku sonra karar ver istersen.

kolay gelsin.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arkadaş herkesi kendi gibi yeni sanıyor sanırsam

Km göstergesini nasıl bozmuş olabilirim açıklar misin ?
    Vitesi 110la giderken nasıl düşürdüm ?
    Amortisör beden 3 kere keçe patlattı ve hepsi garantimden değişti ?
    Depo neden benzin kaçırdı ? Tornavida mi soktum da öyle oldu yoksa tasarımsal problem mi ?

Açıklarsanız sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Kalite, tasarım, ses, konfor
    Z300 der geçerim

Yedek Parça ve servis fiyatları ikiside çok uçuk
    Al birini vur ötekini

Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-kitledi.html

şu konuyu oku sonra karar ver istersen.

kolay gelsin.
    Konuyu okudum açıkcası kişinin motoru zorlaması ile bu sorunlrın başına geldiğini düşünüyorum çünkü 2 kere biyel kırmış ayrıca ktm birinde ücretsiz onarım diğerinde de iade almış daha ne yapabilirlerdi ki ? bilmiyorum belki türkiyede ki marka dist. nin genel yaklaşımından normal buldum.

Motosikleti
    Kawasaki Z300 satıldı/2014 X max 250 ABS
    kawasaki varken ktm almak açıkça enayilik olur.Nedeni ise; Bir kere ktm türkiye distribütör ü rezalet çalışıyor nedense,malının arkasında durmaktan acizler, ha şimdi kawasakinin distibütör e bakarsan oda aynı bokun laciverti.Üretim hatası olan parçayı kullanıcı hatasına sokarak garantiden hiç bir şekilde değişim yapmıyorlar.Bunu eski bir z 300 sahibi olarak söylüyorum.

Ama şuda var kawasakinin motor bloğu bakımlarını zamanında ve düzenli yaptırdıkça ömürlük.Hangi markayı alıcak olursan ol önce servislerine gidip bir göz at sonra karar ver.

Şimdiden hayırlı olsun.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben spormotoyu aradım konuştum adamlar evet bir kere böyle bir sorun oldu kabul ediyoruz gereken işlemleride yaptık zaten dedi birinci sefer blog değiştirdik ikinci seferde ücretini geri verdik dedi.Daha ne yapabiliriz tarzında konuştular gayet tatmin ediciydi...AVrupa malı alıcak arkadaşın daha öncede yazmıştım para değil PARALARI olucak net diğer türlü al bi cbr 250 bak yoluna az kaçar işini görür tamam işte

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben spormotoyu aradım konuştum adamlar evet bir kere böyle bir sorun oldu kabul ediyoruz gereken işlemleride yaptık zaten dedi birinci sefer blog değiştirdik ikinci seferde ücretini geri verdik dedi.Daha ne yapabiliriz tarzında konuştular gayet tatmin ediciydi...AVrupa malı alıcak arkadaşın daha öncede yazmıştım para değil PARALARI olucak net diğer türlü al bi cbr 250 bak yoluna az kaçar işini görür tamam işte
    O zaman çare bajaj. Paraların olmasına da gerek yok
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)