Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2007 fazer 30000 km de alinirmi???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    motorun orijinal km'de olabilir mi evet olabilir bazı arkadaşlar yazmış sadece yazın kullanıyordur falan filan mümkün mü mümkün. lakin piyasada o kadar çok katakulleci var ki bu sebeple ben olsam o motora yaklaşmam. çünkü on tane böyle ilan varsa birinin km'si doğru diğer dokuzunun oynanmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XRUNNER
    Bence gidip vaktini harcama, baska seceneklere bak.
    Yazdığına özen gösteremeyen motoruna nasıl özen gösterebilir.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    [QUOTE=Ayrıca Fazer 100 km'de 7 litre benzin yakar.[/QUOTE]

Buz gibi soğudum bir anda.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arakdas bınmeyeceklerse bu motorları neden alırlar bılmemkı helede fazer gıbı makınaları..bu ılan ıcın dıyemem ama ortalama sadece yazınkm 5 aylık gezı vs harıc 1000 km yol yapıyorum kaldıkı istanbul gibi bir yerde biryerden bir yere gıtmek dünya kadar yol.2013 km cbr 250 o km cıvarlarındaydı.gösterin motor temiz ise alınabilir.ama arkadaşlar şöylede bir durum var istisnalar hariç bu motor için yorum yapmıyorum yanlıs anlasılmasın ortam gercekten cok kotu.km olayına ben genelde cok takmıyorum cunku onunla oynamak çok kolay kaldıkı 2007 model motorun km sı artık garantı kapsamında olmayacagından yanı hanı perıyodık bakımları harıc servıs gordugu km yazar örnek garantı kapsamı boyunca 2007-2010 arası orjınal km yazılır sonrasında ıse km yuksek olsada dusurtulup sırf servısde km yazsın dıye bakıma sokulabılır.yine söylüyorum bu motor ıcın soylemıyorum.oyle motorlarda bakım aralıklarına bakmak lazım mesele bir öncekı bakım hangi tarihte yapılmıs.bir diğer örnek km lerın muayene cıkması olayı adam 5664 msj atıyor bir öncekı km cıkıyor on bınlerce km yol yapıpı 2, muayene gıderken eskı muayenedıkının uzerıne 3-4 bın ekleyıp yenıden muayene sokuyor sız kontrol ettıgınızde duzenlı artıs gorunuyor.bazı motorlarda cıhaza baglandıgında bu olay cıkıyor dıyorlar ama bilemiyorum.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Gerçek ise kadran büyük ihtimal pek yorulmamış motor 30 binde alınır...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şöyle düşünmek lazım.
    Ben motoru ancak yazın güzel havalarda çıkarıyorum 2014 model o bile 8000 km oldu. Dediğim gibi kullanmadığım halde.
    O motor ya çok büyük şans yada büyük sıkıntı.
    iyi bi ustaya götürmeden burdan hiç bişey denemez.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)