Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Devlete ve medyaya meydan okuyan motorlar! - Hıncal Uluç / 28 Nisan 2017, Cuma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    değerli arkadaşlarım tekrar merhaba,

sabah açtığım konuya ancak şimdi tekrar bakabildim ve okuduklarım karşısında şok oldum desem yeridir... gerçekten olaya objektif yorum yapan arkadaşlarımı ayırarak söylüyorum gerçekten çok yazık.. bu nasıl bir düşünce yapısıdır ki o bilmem neci o yüzden okunmaz, onu yazacağına şunu yazsaydın ya, kendi yapamadığı şeye b*k atıyor vs... yazıktır, ayıptır, günahtır... hıncal uluç diye bakma olaya... adam mahalle arasında motorunu bağırta bağırta gezince rahatsız olur musun olmaz mısın ona bak... kaskı ve aynası olmayan sapır saçma motosikletiyle arabanın yanından geçerken eşini, anneni, kardeşini korkutması canını sıkar mı ona bak... sınavdan önceki akşam tam uykuya dalacakken kendinden başka kimseyi düşünmeyen bir insan kırmasının uykunu kaçırması iyi mi kötü mü ona bak...

kimse kusura bakmasın ama ne yazdığı gazetenin kalitesi ne de daha önce yazdığı konuların ciddiyeti önemlidir... bu adam bu konuda bana göre yüzde bir milyon haklıdır... bunu derken başka konulara deyinmemiş olması da bunu değiştirmez...
    retox70 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sokakta gördüğüm motosiklet sürücüsünün yarisindan cok daha fazlasi beni rahatsiz ediyor.
    Nöbetten cikip eve giderken egzozu bagirta bagirta geçince rahatsiz oluyorum.
    Yaya yolundan yürürken motosikletlerin saygi gostermeksizin yapistirip yanımdan geçmesinden rahatsiz oluyorum.

Hincal degisik adam. Bir yazisina katılırım bir yazısına guler gecerim. Ama bu konuda son derece hakli.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bu motorcular çok olmaya başladı!

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaziyi okumadim ama dun youtube'da bir mt9 kullanicisina denk geldim, adam hicbir kural tanimiyor, surekli on kaldirarak arabalarin arasinda geziyordu. igrenc bir goruntu idi.

gencler de video altina "abi seni ornek aliyoruz" minvalinde seyler yazmis. yazik, gercekten yazik..

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    "Bunu artık yazacağım" diye karar verdim. Sabah gazetenin önünde arabadan indim.. Kulaklarımı sağır eden bir egzoz gürültüsü..
    Bu kentte bir eli telefonda bir eli kornada gidenlerin yarattığı gürültü kirliliği (Onu da ayrı yazacağım) yetmiyor, bir de bu "Hava atan" motorların çılgın egzozları..

Paşamın problemine bakın hele, beyaz Türk' ün derdine bak aman Allah' ım makam arabasından inmiş ama kulağı 5 saniye boyunca egzoz sesi duymuş olamaz tiz vurun kellesini.... O araba şoförlerinin yazacağım dediğin ayılıklarını yazmaya senin götün yemez hıncal efendi ne de olsa beleşe ekmek yediğin o gazetede koca koca sayfalara reklam verenler o yazacağım dediğin araba firmalarının reklamları, yaz bak bakalım 2 gün sonra nasıl gazeten kapının önüne koyuyor seni reklamları kesilince.

Boş adam boş yazı bayaadır motorlara takık durumda 20 lik kızlarla çıkıyordu en son 70 yaşında olmasına rağmen geberip giderse bi gereksiz magazin gazetecisinden daha kurtuluruz.
    kurubuz bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ne demiş sayın Uluç?

"Polisin, gazetecinin olduğu yerde suç bu kadar pervasız da değil, böyle meydan okuyarak işlenirse, biz her şeye müstahakız demektir.."

Esas senin gibi soytarıların yeryüzünde yürüyüp, Ahmet Turan Alkan, Şafak Alpay, Ali Bulaç gibi yazarların silahlı terör örgütüne üye olma suçuyla üç kez müebbet hapisle yargılandığı ülkede biz her şeye müstahakız demektir...

Sabah gibi, yandaşa peşkeş çekilen hemde yandaşa devletin bankasindan kredi çekilerek peşkeş çekilen bir sözde gazeteyle de bu gazetede yazan bir sözde gazeteci ile de.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)