Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Chopper kullananlar ve Kulüp üyeleri bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyada Leather & Lace, Venice Vixens gibi kadın cruiser piotlarının olduğu kulüpler mevcut. Birden fazla ülkeye yayılmış kadın kulüplerine ulaşıp Türkiye'deki charter'ları olabilmek için de görüşebilirsin.
    bu güzel bir fikir ve tutar ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şeyden önce bir manifesto ve anayasa hazırlamalısın, buna uygun olan kurucu üyelerini bulup Road Captain, Secretary vs işlerle ilgili rütbelendirmelisin. Kuracağın kulüp CC veya RC olabilir. MC olamazsın. Yazı karakterlerin, patch logon başka kulüplerden çarpma olmamalı. Sonrası kolay. En yakın 81 üyeleriyle bilgi alışverişi yapabilirsin.

Türkiyede yasak olan kadınların kulüp kurması değil, kadınların erkek egemen kulüplere alınmaması ki doğru olan da bu. Benzer şekilde kadınların erkekleri kabul etmediği kulüpler de var.

Dünyada Leather & Lace, Venice Vixens gibi kadın cruiser piotlarının olduğu kulüpler mevcut. Birden fazla ülkeye yayılmış kadın kulüplerine ulaşıp Türkiye'deki charter'ları olabilmek için de görüşebilirsin.
    Offf güzel fikir cidden.
    Cruiser kullanan ve tarzıni benimsemiş hanımlar var ancak bir elin sayısını geçer mi sanmam gördüğüm kadarıyla.

Bende cok isterdim, bu tarz bir ruhta sadece motosiklet klübü olarak görülmediği her çarşamba ya da herhangi bir gun oturup buluşup muhabbet et ve sur arada etkinliklere katil oldu bitti muhabbetinden uzak, asilmalardan ya da "aaaa oluroyle benden hoşlanıyor " safsatasi dedikodularının imkansiz oldugu bir klup.

Ancak bayanlarla olmuyormuş gördüm
    Türkiye de bir kac ilde şahit olduğum katıldığım bayan motosiklet klupleri var. X Biri birinin yüzüne gülüp , Y kişisini ardından dedikodusunu yapıyor. X nin sosyal erkek arkadaşı Y ile ilgilenince , Xin adını nahoş dedikodulara çıkarıyor. Sonra X gidip Y ile birlikte Z nin dedikodusunu yapıyor. Alllaaaaah... X in erkek arkadaşı Z ile ilgilenince X ve Y danışıklı dovuslu... offf baydilar.. beni sarmadi doğrusu, ayrıldım klupten .. yalan yere cekilen guculuklu resimler... mutluyuz suruyoruz ... bayaniz , motorcuyuz bilmem naaparizda motor da süreriz kafalari tirt. Bir kere bu kafadan kurtulmak zorundasın.. senin bayan olusun motor surmene engel değil , sen ne diye ovunuyosun çocukta yaparız motor da sureriz, oje de sureriz. Bu kafa ne aallaasen. Sanki dünyadaki en imkansız en ozel şeyi sen yapiyosun. Ha sen bayansin ve bu sebeple takdir edilesi bir durum öyle mi... hahhhh ))

Kendine gel yahu. Istediğin zevk aldığın biseyi yapabildiginden ötürü mutlu ol.

Klup kurullacaksa da ciddi anlamda kafa yorulmali bence titiz düşünülmeli ve böyle kendini tamamlayamamış , marslow piramidinde fizyolojik ihtiyaçlarını gidermekten aciz insanların sırf motosiklet kullanıyor diye cinsiyet kimliği sebebi ile klube alınmaması gerekir.

Bu bakımdan şahit olduğum çogu erkek cruiser klubunun , olaya klup olarak bakmamalari , yakaladıkları dostluk ve bayan uye alinmamasi dogru olan ve ozenilesi benim açımdan.

katıldığım bayan gruplar ise tirt..

Ne clup işi

Motosikleti
    Café Racer
    Taşlayabilirsiniz ama söylemeden edemeyeceğim.
    Türkiye'de bu tarz kulüpler hikaye, geçiniz.
    Uğraşmayınız.
    Baş ağrısı yapar, faydasız ve gereksiz buluyorum.

Derseniz ki bir Supermoto topluluğu kuracağım elimden geleni yaparım.

Ne demek istediğimi kulüp üyesi arkadaşlar daha iyi anlayacaktır. 😊

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Benim henüz 18-19 yaşlarında bu işlere yeltenmiş ve çok başarılı şekilde sürdüren, bütün organizasyonlarda bulunan bi ufaklık kardeşim var.

Black Cat Choppers olarak takip edebilirsiniz juniorları

Grup üyelerinin tamamı bayan, belki sizde sıfırdan başlamak yerine oraya dahil olursunuz.

Motosikleti
    Harley Davidson xl883l Superlow
    Ülkede böyle oluşumlar varken sizin fikriniz harika. Süper. Şahane.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)