Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Efsanevi kaza atlatış

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kamyoncu elinden geleni yapmış. Lastiklerinden çıkan dumana dikkat edin kaza olduğu anda frene maksimum basıyor zaten. Taksiymiş gibi düşünmeyin o hızla giderken kamyonla direksiyon kırılmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Öndeki çarpıyor düşüyor, arkadaki soldan tıra uçuyor, kız adamı neredeyse felç bırakıyor. Grup sürüşüne tövbe niteliğinde video.
    AnladımHocam bunu beğendi.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    o değil de adamın donu motora takılmayı nasıl başardı ben de onu çözemedim. Kameralı kız biraz daha gitse adamın alt takımları da alıp götürecek, ne bahtsız adammış

Motosikleti
    MT-25
    Çok korkunç bir durum..

Grup surusundeydik, noldu bilmiyorum iki arkadaşım durdu yolda ve ben duramazdim. Gececek tek yer vardı, ortalarından geçmekti ve birbirlerine cok yakindilar.O an tek dusundugum bakisimdi. Silme dokunsam ne olurdu bilmiyorum. Onları geçtikten sonra gördüm meğer kamyon varmış ve donmek istemiş.

Durmayi niye tercih etmedim, o an durmalı miyim geçmeli miyim diye içimden gecirdim ve o an artik cok gec dedim , geçtim sadece. Bilmiyorum doğru mu yanlış mi , sadece bakış cidden cidden cok önemli.. kız adamın üzerinden geçmiş resmen .

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bu da bir diğer açıdan aynı kaza

https://www.youtube.com/watch?v=12Kyd2htJLc

Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Avenger 150 Street
    Kız büyük ihtimalle kamyonun altına doğru sürüklenen elemana takılı kaldı, önündeki elemanı görmedi, fena olmuş :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    grup sürüşlerine herzaman karşıyım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Üstünden geçmedi , adam savrulurken sırtına dokundurdu sanırsam.

Antalyadan istanbula dönüş yolunda bundan 10 kat daha büyük bir çoban köpeğine çarpmaktan milimetrelerle kurtulmuştum, hızım 120 falandı. Köpekler çok sıkıntı, dikkat etmek lazım.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cinsiyetçi diye damgalanmam umarım ama kazadan çok kadının aşırı beceriksizliğine sinirlendim. Korkulan kadın şoför profilini tam yansıtıyor ablamız. Yahu senin neyine motosiklet sürmek. Pembe jant,pembe kask güzel ama ne manevra yapabilmişsin, ne frene dokunabilmişsin ne de motoru devirmeden tutabilmişsin. Vallahi pes Kazadan kurtulan adamı sakarlığıyla öldürecekti az daha.

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoyu çeken SM'li arkadaş köpeği (beyaz olmasına rağmen) farkedip gaz kesip frenliyor, ve hemen arkasına bakıyor ama korktuğu da başına geliyor malesef.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    video çok ilginç neden mi ?
    kız göz göre göre adamın kafasını eziyor hiç gidonu kırmıyor ve kendi görüş acısıyla kendini ele veriyor
    sonra kaza yapan çocuk silahlı bir magandaymış
    konuyu açan arkadaş efsanevi atlayış yazmış sanki köpek kurtulmus :D kazayı yapan arkadaşsın arkasındaki vatandaş panikle düşüyor işte

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video çok ilginç neden mi ?
    kız göz göre göre adamın kafasını eziyor hiç gidonu kırmıyor ve kendi görüş acısıyla kendini ele veriyor
    sonra kaza yapan çocuk silahlı bir magandaymış
    konuyu açan arkadaş efsanevi atlayış yazmış sanki köpek kurtulmus :D kazayı yapan arkadaşsın arkasındaki vatandaş panikle düşüyor işte
    hocam körsün galiba sana toplanıp hayrına 2 göz alalım. ''ATLATMAK'' ''ATLATIŞ''.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Başlıktaki efsanevi atlatış ile köpek değil sol şeride düştükten sonra sürüklenirken kendini tekrar sağ şerite atan motosikletliyi kasetmiş arkadaş.
    motorcu48 bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıktaki efsanevi atlatış ile köpek değil sol şeride düştükten sonra sürüklenirken kendini tekrar sağ şerite atan motosikletliyi kasetmiş arkadaş.
    aa harbi o benım dikkatimden kaçmış.Adam ne çevikmiş be ama gerçekten ilginç bir videoymuş
    Mustafa Kemal Atatürk

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07

Hatun göz göre göre adamı eziyor üstüne birde motoru yere atıyor, suçluluk psikolojisinden olsa gerek...
    AnladımHocam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)