Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar çıkma kırık çatlak scooter karter kapağı ve krank mili lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar çıkma kırık çatlak scooter karter kapağı lazım lütfen yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Krank milinin kırmızıyla cizdiğim kısmı lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

+++++++++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

+++++++++++++

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Marka model hiçbirşey vermemişsiniz? Hangi scootere ait olduğunu nasıl bileceğiz??

Krank o şekilde bulamazsın. Tümüyle sıfır krank vardır ancak.

Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka model hiçbirşey vermemişsiniz? Hangi scootere ait olduğunu nasıl bileceğiz??

Krank o şekilde bulamazsın. Tümüyle sıfır krank vardır ancak.
    150cc herhangi bir scooter hocam hurda olarak lazım kesicem

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam sıfır olanlara baksana, hem fiyatuuygun hem de kargo ücretsiz.

Çıkma parça bulursun da kargosu bir dünya para tutar.

https://www.google.com.tr/search?q=s...krank&tbm=shop

http://urun.n11.com/yedek-parca/ramz...001-P144647115

Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sıfır olanlara baksana, hem fiyatuuygun hem de kargo ücretsiz.

Çıkma parça bulursun da kargosu bir dünya para tutar.

https://www.google.com.tr/search?q=s...krank&tbm=shop

http://urun.n11.com/yedek-parca/ramz...001-P144647115
    ustam ben kesicem sıfır parçaya kıyamıyorum kırmızıyla çizdiğim alanları keseceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

++++++++++++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

+++++++++++++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

+++++++++++

++++++++++++++++

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Nerede oturuyorsun? Motosiklet tamircilerine baksan tonla bulursun.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    bende var da kargo fiyatı ve benim isteceğim fiyat 0ını alsan aynı para denk gelir.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    ya allah aşkına biri versin şu parçaları arkadaşa bitirdi bizi ya günlerdir burayı google dan beter arama motoruna çevirdi.

gel benim motorun kapağıyla krankını al ya kesiyomusun biçiyomusun gel ya motoru vericem sana komple gel nolur gel.

ya arkadaşım bir adet motosiklet tamirhanesine gidip adamdan isteyeceksin ya. bu kadar basit. yok derse "nerde bulabilirim abi?" diye sor sana söylesin ya. bu kadar basit.

sonra da keser misin, biçer misin iner misin çıkar mısın bizi sal ya. günlerdir karter kapağı ve krank mili ya :(

Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya allah aşkına biri versin şu parçaları arkadaşa bitirdi bizi ya günlerdir burayı google dan beter arama motoruna çevirdi.

gel benim motorun kapağıyla krankını al ya kesiyomusun biçiyomusun gel ya motoru vericem sana komple gel nolur gel.

ya arkadaşım bir adet motosiklet tamirhanesine gidip adamdan isteyeceksin ya. bu kadar basit. yok derse "nerde bulabilirim abi?" diye sor sana söylesin ya. bu kadar basit.

sonra da keser misin, biçer misin iner misin çıkar mısın bizi sal ya. günlerdir karter kapağı ve krank mili ya :(
    karabükteyim hocam öğrenciyim getir motorunu zevkle sökecem gitmediğim hurdalık tamirci kalmadi bulunduğum bölgede hurdalara gidiyorum sıfırı 35 lira olan parçaya 60 lira para cekiyorlar

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09

İstemsiz kahkaha attım
    Çok sık takip edemiyorum forum filan ama yorumunuzdan anladığım kadarıyla arkadaş yemiş bitirmiş burayı
    diablof bunu beğendi.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karabükteyim hocam öğrenciyim getir motorunu zevkle sökecem gitmediğim hurdalık tamirci kalmadi bulunduğum bölgede hurdalara gidiyorum sıfırı 35 lira olan parçaya 60 lira para cekiyorlar
    dostum elinle gösterirsen 60 ister. ayağınla vurarak "bu ne kadar dayı" de 20 ye alırsın.

biri göndersin bari hayrına. bekleyelim biz de umarım çabucak bir hayırsever çıkar.

bir de merakımı çekmeyi başardın. sen bu parçaları kesip ne yapacaksın? nerede kullanacaksın? ne işine yarayacak.

bari onu söyle bir bilen olur şunu şöyle yap diye akıl verir.

kolay gelsin.

dostum elinle gösterirsen 60 ister. ayağınla vurarak "bu ne kadar dayı" de 20 ye alırsın.

biri göndersin bari hayrına. bekleyelim biz de umarım çabucak bir hayırsever çıkar.

bir de merakımı çekmeyi başardın. sen bu parçaları kesip ne yapacaksın? nerede kullanacaksın? ne işine yarayacak.

bari onu söyle bir bilen olur şunu şöyle yap diye akıl verir.

kolay gelsin.
    jawa ceylan var bende 6v platinli 12v elektronik ateşleme yapacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)