Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Pirelli diablo rosso 2 hakkında ilginç bir bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rosso 3'ün 110 ve 150 taban olanı var mı Türkiyede? motora göre sorgulayınca Pirelli'nin kendi sitesinde 110-150 rosso 3 var; ama burda yok?
    Sitelere bir baktım, 150 olarak Rosso2,Angel GT-ST,M7RR var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    miras yumuşak fakat çok çabuk çatlıyor.
    Genel konuşmak doğru bir şey değil. Hangi modeli, hangi yıl üretimi ? Bir süre önce bazı hatalardan dolayı geri çağırma ve yeni ürün ile değişim yaptı firma.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke ler için olan 150 lik Rosso 2 asıl Rosso 2 o zaman. Pulsar lar için üretilen brezilya malı anlaşılan. Çok güvenmemek lazım o lastiğe ömrü kısa olur virajlarda risk yaratır.
    150 taban da brezilya üretimi, o zaman hindistanda üretiliyor diye ktm de almayın veya çinde üretiliyor diye honda almayın.
    Feel the way

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Üretim yerinden dolayı değil problem neden bunu anlamıyoruz? MALZEME FARKLI diyor adam.Yani kullanılan malzeme bakımından performans ve ömür konusunda fark var deniyor.Yoksa üretim ülkesine takılmadık.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bendeki lastik Brezilya üretimi, deseni vs. sağdaki ile aynı. Söylediğim gibi, brezilya'da üretilen iki tane rosso 2 var. Soldaki çok dişli olan. O lastiğin tasarımı zaten viraja falan uygun değil. Ne için yapmışlar öyle bir lastiği hiç anlamış değilim. Gündüz fotoğrafını çeker atarım benim lastiğin.
    Buyrun, benim Brezilya Üretimi Diablo Rosso 2.

Ben lastiğin kavisi, bombesi noktasında, diş ve desen noktasında Çin üretimi ile yanyana çekip incelediğimde herhangi bir farklılık görmedim, ama hamur farklı olabilir, bilemem. Tabi Çin üretimi daha pahalı. Muhtemelen onun hamur daha iyidir.

Bu arada, senin fotoğraftaki brezilya üretimi denen lastik motosiklet lastiğimiymiş? O lastikle viraja girilmez ki? Sırt sınır bölgesini açıp yanağa düşürürsün ilk virajda o lastiği.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun, benim Brezilya Üretimi Diablo Rosso 2.

http://i.hizliresim.com/p0NMvL.jpg

Ben lastiğin kavisi, bombesi noktasında, diş ve desen noktasında Çin üretimi ile yanyana çekip incelediğimde herhangi bir farklılık görmedim, ama hamur farklı olabilir, bilemem. Tabi Çin üretimi daha pahalı. Muhtemelen onun hamur daha iyidir.

Bu arada, senin fotoğraftaki brezilya üretimi denen lastik motosiklet lastiğimiymiş? O lastikle viraja girilmez ki? Sırt sınır bölgesini açıp yanağa düşürürsün ilk virajda o lastiği.
    Buda benim kullandigim 140lik alman malinin fotosu https://www.google.com.tr/search?q=1...k2YqFbTRVzQaM:
    Youtube kanalim: https://m.youtube.com/channel/UCunH1ErmfU-G4UtZc3s624A

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700

bu mondiale taktığım 2017 nin 1. haftası üretilmiş yeni set.

bu da 1,5 yıl kadar önce kawasakiye takılan set.

bu da önceki gün siteye fotoğraf yüklemeyi öğrendikten sonra xtreme enduro forumuna yüklediğim fotoğraf. lastik takıldıktan sonraki gün.

Ben, forumda konusu açılmış bir konuya yardımcı olurum diye bir ya da iki gün önce ben lastik alacakken motolastiknoktacom'a bu fiyat farkı neden kaynaklanıyor diye sorduğum soruma gelen cevaptaki bilgileri sizlerle paylaşayım dedim ama belli ki hata etmişim.
    Sizler lastik alacağınız zaman bildiğinizi okuyun, istediğiz yere gidin, araştırmayın, SORGULAMAYIN, önünüze konulup bu para kardeşim denileni kabul edin.. Ben neden bu 900lr'da bu 700lr. diye sorgulayıp, Alman malı, artık içinde ve yapısında ne fark varsa o lastiklerimle çok mutluyum. Şimdiye kadar mutluydum. Yeni motora yeni set geldi onunla da çok mutluyum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:55 ----------

Tamam almanya avrupada uretim maiyetinin en yuksek oldugu ulke cinde uretilenler maliyet icin uretiliyor. Almanyada pahali olsun diye mi uretiliyor?
    Toyota neden Birleşik Amerika'da üretim yapıyor, pahalı olsun diye mi? Yoksa vergilerden kaçmak için mi, yoksa ha bire okyanus geçmemek için mi? Ben bilmiyorum sen hiç düşündün mü?

Neyse arkadaşalar bu konu beni yordu, benden bu kadar...

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda benim kullandigim 140lik alman malinin fotosu https://www.google.com.tr/search?q=1...k2YqFbTRVzQaM:
    Sendeki yeni hocam. Benim lastik 7 bin kmyi geçti. Eskidi

Ama öyle anlatıldığı gibi ekstrem bir performansı yok bana göre. Hatta sonraki takım rosso almam muhtemelen. Anladım ki lastik hakikaten metzeller. Canı çıkmış metzeller vardı 1100rt de. Çok güzel tutunuyordu.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel konuşmak doğru bir şey değil. Hangi modeli, hangi yıl üretimi ? Bir süre önce bazı hatalardan dolayı geri çağırma ve yeni ürün ile değişim yaptı firma.
    Modelini bilmiyorum ama facebook benelli grubunda paylasilmisti. En iyi yol tutan lastik miras fakat 1 yil icinde catladi diye.. resimleride vardi. 2015 cikisliydi lastik..

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Mitas nasıl peki müşteri desteği konusunda?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Modelini bilmiyorum ama facebook benelli grubunda paylasilmisti. En iyi yol tutan lastik miras fakat 1 yil icinde catladi diye.. resimleride vardi. 2015 cikisliydi lastik..
    Model, hamur sertliği, kaç km yapıldığı, kullanılan ve bekleme ortamı çok önemli. Belkide garantiden değişmesi gereken bir üründü. Ben yurtdışı referanslarına güvenerek aldım böyle bir durum yok bahsedilen.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test bu.Kuru zeminde Rosso3 ve M7RR dan daha iyi
    Islak zeminde de dördüncü sırada. Kışın kullanmayacak mısın hocam motoru?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Islak zeminde de dördüncü sırada. Kışın kullanmayacak mısın hocam motoru?
    Evet ))))

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ))))
    O zaman boşuna para dökme sen, IRC tam senlik lastik hocam

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)